Magisterský titul v oboru regionálního a místního hospodářského rozvoje

Universidade Católica De Moçambique

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský titul v oboru regionálního a místního hospodářského rozvoje

Universidade Católica De Moçambique

Průběh Professional Masters v hospodářský rozvoj regionů a měst řídí zákonem č.27 / 2009 ze dne 29. září o vysokých školách, zveřejněné ve Vládním věstníku řady I, číslo 38, statut Katolické univerzitě v Mozambiku nařízení v platnost na fakultě cestovního ruchu a informační management.

Mosambik je země ve výstavbě s četnými příležitostmi, ale také s řadou problémů a výzev. Regionální hospodářství v globalizovaném světě potřebuje specialisty, kteří vědí, jak aplikovat principy vpravdě lidský rozvoj, boj proti chudobě a zlepšení životních podmínek místních obyvatel a komunit na celém Mozambiku. Řešit potřebu tvůrčích, inovačních a konkurenčních odborníků, že toto odvětví je náročné, Fakulta cestovního ruchu a informační management je hrdý na to, předložit tuto předlohu.

Máme v úmyslu nabídnout komplexní vzdělání, kvalita, úroveň poptávky, reflexe a výzkumu, vlastní magisterský titul. Navrhujeme, aby vlak vysoce kvalifikované odborníky v analýze odvětví a ekonomické plánování rozvoje odborníky schopné rozhodovat a řešit praktické problémy úspěšně, v zájmu hospodářského rozvoje a harmonický a udržitelný sociální.

Důraz, že tento pán dává politickou složku a rozvoj managementu rozšířit vizi našich pánů a bude opékat jim nové pracovní příležitosti v odborných příbuzných oborech.

profil

Master in regionální hospodářský rozvoj a místní je profesionální schopen podporovat hospodářský a sociální rozvoj na regionální a místní úrovni. Víte, techniky a umět aplikovat vhodné metody k návrhu strategie, které se zaměřují na konkrétní problémy a praktické komunity. Absolvent je schopen pracovat ve vládních a nevládních institucí spojených s vývojem, je schopen analyzovat místní socio-ekonomickou realitu, s přihlédnutím k teoretický základ k dispozici.

Master in hospodářský rozvoj regionálních a místních lze reagovat na problémy komunity dynamickým a kreativním způsobem. Na místní potenciál založený, přitahuje partnery a národní a mezinárodní investory. Znalosti z aspektů zapojených do sociálně-ekonomického rozvoje, je schopen vyvinout intenzivní výzkum rozvíjet inovativní plánování, najít řešení problémů, že chudoba a rozvoj mají, zlepšení kvality života komunity.

Díky personalizované a inovativní odborné přípravy, mistr v regionální hospodářský rozvoj a místní získává zvláštní vůdčí schopnosti, komunikaci a řízení a osobního a profesního rozvoje potřebné k zaujímají odpovědné postavení v rozvoji země, a to zejména v sociálně-perspektivě ekonomické.

Master of cílové skupiny v regionální hospodářský rozvoj a místní absolventů jsou odborníci z různých oborů, kteří se chtějí věnovat tabalhar v socio-ekonomického rozvoje země, boj proti chudobě a lidský a sociální propagace veletrhu.

dovedností

Master in hospodářský rozvoj regionálních a místních je schopen pracovat jako odborník ve veřejném sektoru, stejně jako v soukromí, s odbornými znalostmi v oblasti:

 • Vědomím regionální SADC ekonomiky, hlavní otázky týkající se životního prostředí, ekonomiky a hlavní současných ekonomických problémů a budou mít nástroje k poskytnutí odpovědi na současné výzvy.
 • Chcete-li znát hlavní výzkumné metodologie a know-how pro rozvoj výzkumných projektů zasahovat do místního ekonomického rozvoje.
 • Vědomím změny produkované rozvíjející mezinárodní i místní úrovni, a musí být schopen analyzovat případné změny v budoucnu v Mosambiku kontextu.
 • Znát fungování subjektů a veřejných a soukromých institucí pracujících v oblasti spolupráce a rozvoje, stejně jako sociologie místní síly.
 • Znát místní trhy práce a mechanismy posilování těchto trhů.
 • Znát statistických metod ekonomické studie, stejně jako metody analýzy ukazatelů regionální a místní hospodářství.
 • Znát hlavní modely a teorie socio-ekonomického rozvoje.
 • Znát principy mezinárodního obchodu.
 • Znát mikro a makro-ekonomických principů pro rozvoj.
 • Znát zásady, že sociální nauka církve navrhuje pro spravedlivější a lidského rozvoje.
 • Vědět, jak kreslit a navrhovat rozvojové politiky, které se integrují do projektů regionálního rozvoje.
 • Vědět zádržných plány a navrhují strategie sociálně-ekonomického rozvoje v okresech, pro snížení chudoby a zlepšení kvality života komunity, takže potenciál pro to představovalo.
 • Být schopen efektivně komunikovat s různými partnery v různých situacích, a pracovat jako tým, rozvoj potenciálu skupiny.
 • Být schopen provést diagnózu hlavních problémů spojených s rozvojem a uplatňovat zásady vhodné pro socio-ekonomický pokrok.
 • Být schopen zprostředkovat mezi různými aktéry rozvoje působících na místní úrovni (jednotlivcům a místním komunitám, veřejných i soukromých, místních a mezinárodních aktérů) a komunikovat s místními a mezinárodními partnery pro socioekonomický rozvoj komunit.
 • Mají etickou, který respektuje sociální vizi pro životní prostředí a místní komunity, a má citlivost schopen integrovat tato témata v rámci politiky plánování a rozvoje, který sjednocuje zájmy hospodářského rozvoje a skutečné přínosy jsou určeny pro obce, pro podpora skutečně lidského rozvoje.

kariérní vyhlídky

Profesionální vyškoleni v této mistra může fungovat, mimo jiné možnosti, jako například:

 • Consultant soukromým společnostem.
 • Trenér odborníků v různých oblastech týkajících se socio-ekonomického rozvoje.
 • veřejné manažerů na různých úrovních, zejména v městských a okresních vlád.
 • Úředník, manažer a projektový konzultant pro NNO a vnitrostátních i mezinárodních organizací, veřejných i soukromých, včetně organizací hospodářského rozvoje a místních rozvojových agentur, jakož i agentury pro spolupráci, které podporují rozvoj a boj s chudobou.
 • Výzkumný pracovník pro regionální a místní rozvoj studie center.

osnovy

Chcete-li dokončit kurz MSc regionální hospodářský rozvoj a místní, každý student musí nashromáždit 90 akademických kreditů, včetně 60 kreditů odkazují na vyučovacích předmětech a zbývajících 30 k přípravě konce samozřejmě práce (disertační práce). Kteří nedokončí část disertační práce, budou mít nárok na postgraduální diplom.

This school offers programs in:
 • Portugalština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Mosambik - Maputo, Maputo
Datum začátku : Ún. 2019, Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019, Sept. 2019
Mosambik - Maputo, Maputo
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu