Magisterský titul v oboru pedagogické studium (učil v italštině)

University Of Bergamo

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský titul v oboru pedagogické studium (učil v italštině)

University Of Bergamo

CÍLE

  • Výcvik odborníků s vysokou úrovní kompetencí, který je schopen pracovat v oblasti výzkumu a poradenství v oblasti vzdělávacích postupů, plánování sociálních intervencí a školení v rámci organizace
  • Pro zajištění kompetence v plánování, koordinace, provádění a sledování výchovných zásahů a školení v oblasti mezikulturních vztahů také v non-akademické sféře.

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

  • Spolupráce, dobrovolná práce a sektoru služeb
  • Výzkumné ústavy a základy
  • Organizace pro plánování a sociální intervence na území, jako volné Lancer, ve veřejné správě a místními vzdělávacími organizacemi.

OSNOV

  • Vzdělání a zaměstnání
  • Sociální zabezpečení a marginalita

VSTUPNÉ

Tříletý První úroveň vzdělání nebo ekvivalent.

vstupní testy

Individuální pohovor.

STÁŽE

Studijních oborů uskutečňovaných na fakultě patří vzdělávací aktivity spojené s procesy učení studentů a jejich prací. Stáže zahrnovat spolupráci mezi univerzitou a různých hostitelských těl, oba se stejným formativnímu a cíle odborné přípravy a po stejných studijních plánů (s pomocí lektorů a dohled učitelů) a se stejnou konečného cíle.

Výcvik je nabízen ve spolupráci s veřejnými orgány, podniky, odvětví služeb, institucí a ve veřejné správě struktur na národní i mezinárodní úrovni.

Chcete-li zálohovat tyto stáže fakulty nabízí doučování služby prováděné tímto: vychovatel koordinátora (který se zabývá vztahy mezi studijních aktivit souvisejících s stáží a učebních aktivit zahrnutých do studijního programu), což je koordinátorem vztahy mezi fakultou a území (tato osoba se zabývá dohodami uzavřenými s veřejnými orgány a konvencemi s různými organizacemi, a dohodnutou spolupráci, pokud jde o výzkum a školení), tutorů (kteří úzce spolupracují s dohlížející pedagogických pracovníků a radí praktikanty na psaní zprávy o své zkušenosti.

MEZINÁRODNÍ VZTAHY

Fakulta spolupracuje také s projekty a uspořádá mezinárodní výměny s univerzitami v Barcelona, ​​Perpignan, Ženeva, Freiburg ...

This school offers programs in:
  • Italština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Itálie - Bergamo, Lombardy
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Itálie - Bergamo, Lombardy
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu