Magisterský titul v oboru předškolního vzdělávání

Všeobecné informace

Popis programu

Kolik mě tento program stojí?
  • Školné a poplatky: 40.690 dolar - knihy a zásoby: 2600 dolarů - On-areálu pokoj a Stravování: 25530 dolarů * Částky uvedené výše jsou náklady na celý program, za předpokladu normálního času na dokončení. Všimněte si, že tato informace se mohou změnit.


Mezinárodní stipendia

Zahraniční studenti přijaté do Five Towns College mají nárok na mezinárodní stipendium v ​​rozmezí od $ 1,000 10,000 dolar USD za rok. Tato stipendia jsou založeny na talentu a / nebo zásluh a jsou renumerable na základě kritérií stipendií uvedených v ocenění dopise. Tato stipendia se udělují jak na bakalářské a magisterské úrovni.


Jaké financování jsou k dispozici, aby mi pomohl platit pro tento program možnosti?

Financování tohoto programu mohou být k dispozici prostřednictvím grantů, stipendií, půjček (federální a soukromé) a institucionálních finančních plánů.


Jak dlouho to bude trvat, abych se dokončit tento program?

Program je navržen tak, aby trvat 2 roky. Z těch, kteří dokončili program v letech 2012-2013, *% dokončena do 2 let.

  • Méně než 10 studentů dokončena tento program v 2012-13. Číslo který skončil v normální hrací doby byl odepřen zachovat důvěrnost studentů.
Poslední aktualizace Čvc 2014

Informace o škole

Whether you are planning to study music, film/video, theatre arts, audio, education, business, music business, or mass communication, you will find yourself working with inspired and dedicated faculty ... Čtěte více

Whether you are planning to study music, film/video, theatre arts, audio, education, business, music business, or mass communication, you will find yourself working with inspired and dedicated faculty and with gifted students every day. Méně