Magisterský titul v oboru lidských práv a etiky mezinárodní spolupráce (učil v italštině)

University Of Bergamo

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský titul v oboru lidských práv a etiky mezinárodní spolupráce (učil v italštině)

University Of Bergamo

Bezpráví kdekoli je hrozba spravedlnosti všude (Martin Luther King)

Vzdělání je nejmocnější zbraň, kterou můžete použít k změnit svět (Nelson Mandela)

Magistr titul v oblasti lidských práv a etiku mezinárodní spolupráce je výsledkem spolupráce mezi výuky následujících oddělení: Právo; Dopisy a filozofie; Management, Ekonomika a kvantitativních metod, a to se týká výlučně University Research Center pro mezinárodní spolupráci.

Tento magisterský studijní program má za cíl poskytnout absolventům s mentálním nástrojů a praktických dovedností potřebných fungovat v multi-tváří a rozporuplný svět mezinárodní spolupráce. V tomto globálním kontextu strong nerovnosti mezi bohatými a chudými zeměmi přetrvávají, kdy instituce, řízení zdrojů a životních podmínek nemůže zaručit nejzákladnějších lidských práv. společnosti Program těchto problematických otázek.

VYUČOVACÍ CÍLE

  • Chcete-li získat solidní multidisciplinární vzdělání, které umožňuje pochopit i složitost institucionální a socio-kulturní struktury a dynamiku jejich vztazích se zbytkem světa, se zvláštním zaměřením na Evropu
  • Chcete-li získat potřebné kapacity pro plánování a řízení mezinárodních operací družstva, s cílem, mimo jiné, aby zdravotní pomoc, lidská práva, bezpečnost potravin, základní vzdělání, odborné přípravy, ochrany životního prostředí, podpoře místního kulturního dědictví a demokratizaci politického a sociální struktury / vzor
  • Naučit se plánovat, autonomně podnikání a / nebo zásahy pomoci v chudých zemích, za účelem spolupráce a výměny informací, nápadů, tvůrčích potenciálů
  • Chcete-li spravovat plány sponzorované mezinárodními organizacemi, orgány veřejné správy, žádné neziskových organizací a nadnárodních korporací následujících principů společenské odpovědnosti.

Studijní plán

První rok se skládá z kurzů v těchto oborech: právo, obchod a ekonomie, historie, antropologie, věda a politických mezinárodních vztahů. Tyto kurzy shrnout do 60 ECTS. Druhý rok se skládá z kurzů v těchto disciplínách: etika a hospodářské politiky, migračního zákona, bioetiky a dějin náboženství. Navíc druhý rok počítá s 10 ECTS jako svobodnou volbu. Druhý člen druhého roku se nevyskytují při konečném disertační práce, a pro dobu vzdělávání či etapy v zahraničí. Spolu s University Research Center pro mezinárodní spolupráci, asociací, tělo a nevládních organizací, některé interdisciplinární semináře, navazující seminář a empirické cvičení jsou nabízeny.

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Tento stupeň, vyznačuje výrazným podílem mezioborovost a on-the-job zkušenosti, vyvolává eklektické a flexibilní kompetence, které jsou vhodné jak pro samostatné výdělečné činnosti v mikroúvěrů a v malých družstevních podniků a zaměstnaných s vysokými odpovědných funkcích. Ve vysvětlujícím způsobem DUECI absolvent může být obsazen jako:

  • Expert u člověka, sociálních a řízení vědy, v nevládních a mezinárodních organizací, s cílem plánovat a řídit regionální, národní a evropské projekty, jako je Celoživotní učení Program, Leonardo, Tempus, Horizont 2020, atd;
  • Odborné přípravy a výzkumu expert na veřejných centrech (univerzity, obchodní sdružení, odbory, obchodní komory) a soukromých (banky, sdružení pro spolupráci, atd)
  • Spolupracovník v oblasti mezinárodního rozvoje na obou místních institucí (městské rady, oblastní a regionální instituce), a národní, mezinárodní nebo nevládní organizace
  • Úředník mezinárodní organizace (OSN, Evropská unie, Světová banka, FAO, MMF) v národní (ministerstva), nebo ty místní (regiony, obcemi o jiných veřejných orgánů).

Kritéria Zápis

S bakalářský titul nebo tříletý vysokoškolský diplom nebo jakékoliv jiné zahraniční odborné kvalifikace s alespoň 10 ECTS v jednom z následujících oborů: právo, politika, historie nebo historicko-geografie, ekonomika, jazyk a literatura, protože mají základní znalosti z jednoho jazyka Evropské unie, alespoň Ukázat během individuálního pohovoru, mít správné schopnosti a silnou motivaci následovat magisterském studijním programu.

vstupní testy

Individuální pohovor.

ETAPY a dalšími mezinárodními PŘÍLEŽITOSTI

Široké vztahy zaměstnanců a University Research Center pro mezinárodní spolupráci umožňuje nabízet celou řadu etap, a to jak v Itálii, tak v zahraničí, zajímavé extra osnovy studium příležitostí v Evropě, Americe a Austrálii. Potřebná jazyková kompetence lze získat prostřednictvím různých kurzů daných Centra pro jazykových znalostí z University of Bergamo.

This school offers programs in:
  • Italština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Itálie - Bergamo, Lombardy
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Itálie - Bergamo, Lombardy
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu