Magisterský Titul V Oboru Leteckého Inženýrství

University of Bologna School of Engineering and Architecture

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský Titul V Oboru Leteckého Inženýrství

University of Bologna School of Engineering and Architecture

Aerospace Engineering je čtyřsemestrální program s jádrem a volitelných předmětů. Základními moduly jsou aplikovány aerodynamika, pohonné systémy pro letectví a kosmonautiku, atmosférické letová dynamika, kosmických konstrukcí, automatické řízení letu a projektové metody v leteckém průmyslu. Od druhého semestru studenti mohou vzít volitelných předmětů, které jsou logicky seskupené v letectví trati a ve vesmírné dráze, ale to je také možné volit individuálně. Náš seznam volitelných předmětů rozšiřuje rok po roku, zkontrolovat je pravidelně!

Nejdůležitější informace

  • Doba trvání: 2 roky (plný úvazek)
  • ECTS: 120
  • Počet míst: 50
  • Start: září každý rok
  • Jazyk: English
  • Koordinátor: Prof. Paolo Tortora
  • Místo: Forlì
  • Poplatky: maximum 2 800 € ročně - dostupné stipendia a výjimky

Požadavky na přijetí

Pro úspěšné účasti na cvičení se učící Student musí získat základní znalosti z matematiky, fyziky a inženýrství. Pro přístup magisterském studijním kurz leteckého inženýrství musí mít student získal bakalářský (první cyklus) stupeň, nebo jiný pětiletá míra laurea (italsky) nebo jinou rovnocennou kvalifikaci získanou v zahraničí. Kurz magisterský studijní připouští plánovaný počet studentů každý rok, ve vztahu k dostupným zdrojům. Počet přijímaných studentů a metod výběru jsou zveřejňovány každoročně v relativním "výzva k předkládání přihlášek". Vstup na omezený přístup k programu je podmíněna prokázáním požadovaných znalostí a dovedností tím, že absolvování zkoušky s minimálním skóre je uvedeno ve "výzvě k podávání přihlášek". Studenti se také musí předložit doklad o znalosti anglického jazyka minimálně na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. V případě, že zmíněný certifikát, vydaný "Centro Linguistico di Ateneo" (CLA) nebo ekvivalentní certifikačního subjektu, chybí, leteckého inženýrství studijní program Board může ověřit, že anglická jazyková kompetence kandidáta je alespoň dostatečná pro správné pochopení třídy a na zkoušky, které mají být provedeny v angličtině. Tento požadavek položka bude vyhodnocena na základě kandidáta životopis a v případě potřeby, prostřednictvím rozhovoru s specificky jmenovaný radou tak, aby studentovi zapsat na hřišti v každém případě. V takovém případě certifikační anglického jazyka alespoň úrovni B2 musí být získány tak jako tak do konce prvního roku od zařazení. Pouze státní z USA, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Nový Zéland a Kanada jsou osvobozeny od dokladu o požadavku anglického jazyka. Žadatelé, kteří získali bakalářský titul v jedné z uvedených zemí nebo bakalářským vyučované v angličtině jsou rovněž osvobozeny od dokladu o požadavku anglického jazyka.

Profil programu

2. cyklus studijní program produkuje profesionálů s vysokou úrovní přípravy a specializaci, která bude schopná naplnit technických a manažerských pozic v pracovních kontextů, které vyžadují specifické dovednosti v oblasti základního výzkumu a průmyslového inženýrství, se zvláštním zaměřením na leteckého inženýrství. Absolventi musí být schopni aplikovat analytické nástroje, numerické simulační techniky a experimentálních laboratorních metod. Odborně, absolventi budou schopni vyrobit Fyzikální / matematické modely pro analýzu požadavků letadel a kosmických lodí a výkonu a fyzického prostředí, které nastěhování. Mohou také studovat pokročilé metody pro sledování letového provozu a ovládání pomocí systémů pro zpracování informací a telekomunikační v leteckém prostředí. Tyto výsledky učení jsou dosaženy prostřednictvím výukového programu, který na základě solidní zázemí ve fyzice a matematice je dokončen v tomto 2. stupně cyklus programu od některých konkrétních kurzů jednotek, získání odborných a operativních dovedností ve všech konkrétních oborech leteckého inženýrství, a zejména aerodynamiky, mechaniky letu, letectví a kosmonautiku, konstrukcí a materiálů, pohon a leteckých systémů. Osnovy kurzu, včetně přípravy disertační práce, ponechává prostor pro autonomní vzdělávacích aktivit, včetně dílen, což umožňuje studentům rozvíjet silné dovednosti v plánování, projektování, výroba a montáž velmi složitých systémů. Absolventi 2. cyklus bude schopen pracovat profesionálně ve výrobě inovací a rozvoje, moderního designu, plánování a programování, řízení složitých systémů, a to jak na volné noze nebo zaměstnaných ve zpracovatelském průmyslu a odvětví služeb a státní správy. Absolventi 2. cyklus může najít uplatnění v letadel a leteckého průmyslu; veřejných a soukromých výzkumných a vývojových letecký instituce; letecké dopravy společnosti; orgánům řízení letového provozu; letectvo a letecké odvětví z jiných sborů; zpracovatelský průmysl, které vyžadují dovednosti v oblasti aerodynamiky a lehkých konstrukcí.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace December 8, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Price
Cena
2,800 EUR
Information
Deadline
Locations
Itálie - Forli
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Itálie - Forli
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Price
ročně.