Magisterský titul v oboru komunikace pro mezinárodní vztahy (micri)

Všeobecné informace

Popis programu

Magisterský titul v oboru sdělení pro mezinárodní vztahy (MICRI) trénuje komunikačních profesionálů zvláštní školení vedoucích k pracovní příležitosti na mezinárodním poli, ve veřejných nebo soukromých organizací.

1. level university Magisterský titul v oboru sdělení pro mezinárodní vztahy (MICRI)

V MICRI magisterské je první stupeň postgraduální magisterské studium zaměřené na mladé absolventy a komunikačních profesionálů, a nabízí kvalitní školení pro pracovní příležitosti na mezinárodním poli.

Studie cesta, s velmi vysokým profilem učitelského těla jak akademicky a odborně probíhá po dobu 12 měsíců (ročně) a představuje kombinaci teoretických znalostí a praktických zkušeností: šest měsíců roku v týdnu formálních lekcí s povinnou účastí, v italštině a angličtina, laboratorní činnost a individuální studijní sezení.

V návaznosti na zkušenosti třídní bázi, a pro dokončení cyklu školení, studenti podílet se na umístění 300 hodin v mezinárodní společnosti nebo organizace, v Itálii nebo v zahraničí.

S Milan magisterský titul v oboru komunikace (MICRI) se stane mezinárodní komunikace profesionální! Pro budoucnost v podnikání nebo v obchodních aktivitách v zahraničí, v žurnalistice, diplomatické a konzulární zastoupení nebo v oblasti mezinárodní organizace a spolupráce.

Magistr Cíl

The Master in "sdělení pro mezinárodní vztahy" (MICRI) je unikátní postgraduální program, v Itálii, neboť jeho cílem je zaplnit mezeru v oblasti mezikulturního komunikační výchovy v rámci evropského akademického scénáře.

MICRI obrátí na studenty, kteří mají zvláštní smysl pro komunikaci a mezilidských vztahů a kteří jsou také zájem v politice, ekonomice a multikulturní procesy: Master in "sdělení pro mezinárodní vztahy" je jeden rok postgraduální studijní obor, který si klade za cíl:

 • Rozvíjet kritické a analytické chápání novém globálním kontextu tím, že zkoumá současné trendy globalizace, ve vztahu k realitě nabízených médií a komunikace;
 • Nabídnout studentům náročný vysoce kvalifikovaných univerzitní prostředí se silnou vazbou na národní i mezinárodní komunikační prostředí.
 • Nabízíme křížové studie přístup různých předmětů, které umožňují vypracování zvláštních zájmů v mnoha oblastech komunikace;
 • Nabízejí vysokou úroveň pozadí, aby mohli vstoupit do světa zaměstnanosti v jakékoliv zemi na světě;
 • Umožňují studentovi být součástí interkulturní skupiny studentů a lektorů, které umožňují volný a dynamickou výměnu nápadů;
 • Seznámit studenty s vysokou úrovní národních a mezinárodních kariéry.

Základním požadavkem pro všechny zahraniční studenty, aby mohl být přijat do italského univerzitní mistr Course, je to, že držet kolej nebo vysokoškolské vzdělání ekvivalentní k tříleté první univerzitní úrovni italské stupně (v humanistických, právní, ekonomické a sociální předmět) a že úspěšně dokončili stejný počet let vzdělávání jako italský absolvent: nejméně 15 let studia (Od základní školy až po vysoké školy).

Magisterský studijní program

Magisterský studijní obor mezinárodní vztahy MICRI trvá 12 měsíců, včetně 6 měsíců od předních hřišť na plný úvazek, které se konají během týdne, self-studium zasedání a studijní cestu do USA, ve Washingtonu a New Yorku.

Po zkušenostech třídě, student prochází výcvikového kurzu 300 hodin (požadované minimum), k dokončení vzdělávacího programu a má diskutovat o konečné projektových prací.

Studijní cesta do Washingtonu a New Yorku

uy
 1. ročník magisterského studia oboru "komunikace pro mezinárodní vztahy" zahrnuje studijní cestu do Washingtonu a New Yorku.

Studijní cesta do USA je ideálním místem se dostat do kontaktu s platnými mezinárodními záležitostmi: dnes Washington a New York jsou hlavními centry politiky a mezinárodních záležitostech jako je umístění mezinárodními organizacemi (jako měnový fond, Světová banka, Palace UN), lobbing firem a zahraničních univerzitách.

Magistr bude poskytovat letů a ubytování.

Vyučování

Magistr v akademickém programu Itálie MICRI je rozdělen do 5 výukových modulů, která se konala od IULM univerzitních profesorů, stejně jako odborníci a profesionálové z oblasti mezinárodních vztahů (správní a výkonné úředníci pracují pro ministerstvo a vládních kruzích). Akademický Program bude zahrnovat třídní schůzky, semináře, simulace a studijní cesta ve Washingtonu a New Yorku. Naše magisterského studia v oboru mezinárodních vztahů jsou 60% v angličtině a 40% v italštině. Ty se konají od pondělí do pátku a vyžadují povinnou školní docházku.

Student je povinen absolvovat alespoň 80% z celkového počtu hodin každý jednotlivý modul.

didaktické moduly

I Základy mezinárodních vztahů

 • Prvky politické a hospodářské geografie
 • Mezinárodní historie z roku 1890
 • Struktura mezinárodní společnosti
 • Strategické aspekty mezinárodních vztahů
 • Mezinárodní právo veřejné
 • politická filozofie

II Vedení mezinárodní komunikaci

 • Mezinárodní finance a ekonomika
 • vedení společnosti
 • Mezinárodní marketing a reklama
 • Prvky politické a sociální komunikace
 • psychologie práce

Nástroje III mezinárodní komunikace

 • Společenská odpovědnost a komunikace
 • Strategie kulturní komunikace mezinárodních procesů
 • Základní znalosti o lobbingu a veřejných záležitostí
 • Komunikace pro rozvoj
 • Web komunikace a digitálních nová média
 • Mezinárodní žurnalistiky

IV Případové studie

Konference s platnými odborníky týkajících obsah svých odborných zkušeností musí být nedílnou součástí kurzu a studenti jsou povinni v návaznosti na takových akcích, které provádějí analýzy a in-hloubkové studie.

V Simulation lab

 • Etapa: Na konci tohoto školení bude stáž v národních nebo zahraničních úřadů a organizací, v oblasti mezinárodní komunikace a vztahů.
 • Projektové práce: Na konci Master, studenti budou muset vypracovat závěrečnou práci na projektech o tématu předem dohodnutém s profesory, následovala prezentace a diskuse v přítomnosti zástupce Výboru magisterského fakulty

Internship

Praxe může probíhat v kancelářích, mezinárodních a národních veřejných správních institucí, a to buď v zahraničí, nebo v Itálii.

Praxe je přiřazena ředitelem kurzu jako součást akademického programu, na základě postojů a dovedností každého studenta.

Stáže mají trvat alespoň 300 hodin za předpokladu, že jsou jedním z hlavních částí didaktického kurzu a mají být provedeny v období od června do prosince.

MICRI mistr komunikace: Přijímací dotazy a poplatky

Magistr MICRI termíny

 • Magistr otevírání: 07.11.2016
 • Uzávěr Magistr: prosinec 2017
 • Aplikace definitivní uzávěrka: 31.října 2016

požadavky přijímací

Připuštění vyšetření na mistra v sdělením pro mezinárodní vztahy MICRI se bude konat od května do října 2016 v Miláně.

Kandidáti budou hodnoceny přísně se zaměřením na sklony a osobních postojů, schopnost pracovat ve skupinách a aktivně komunikovat s cílem vytvořit silně motivovaný tým.

Základním požadavkem pro všechny zahraniční studenty, aby mohl být přijat do italského univerzitní mistr Course, je to, že držet kolej nebo vysokoškolské vzdělání ekvivalentní k tříleté první univerzitní úrovni italské stupně a které úspěšně dokončili stejný počet let vzdělávání jako italský absolvent: nejméně 15 let studia (Od základní školy až po vysoké školy). Povinný: velmi dobrá znalost italského a anglického jazyka.

Proces aplikace

Proces aplikace se skládá ze 4 etap:

 1. On line aplikací (viz níže)
 2. Pre-zápisné: je vyžadována platba € 100,00 vstupného (za poplatek pre-zápis), bude mu tato částka odečíst od první splátky použité při registraci. Žádná náhrada bude splatná, pokud kandidáti by neměla pokračovat zahájením studie nebo by měly neprojde výběr.
 3. Potřebná dokumentace odeslána na adresu: Università IULM, Segreteria Studenti (viz níže)
 4. Rozhovor s Master vědecké rady. Poté, co postupoval s žádostí, bude žadatel kontaktován být informován o jeho / její způsobilost pokračovat v procesu výběru do závěrečné fáze (poslední fázi vyhodnocování), která se bude skládat z rozhovoru s hlavním vědeckou radou.

Na žádost linky

Žádosti lze podávat prostřednictvím: http://servizionline.iulm.it/ Musíte se nejprve zaregistrovat, a pak přístup do svého osobního prostoru, dostat se do "segreteria" a poté "preiscrizioni".

Aplikace je potvrzena až po:

 • On-line registrace studenta bylo dokončeno (http://servizionline.iulm.it/). Formulář žádosti, potisknutelná poté, co dokončil na lince předběžného zápisu registraci, se nazývá "Prohlášení o sostitutiva di Certificazione". To potvrzuje bakalářské studium dosaženo, a dané zkoušky a že má status zákonného prohlášení v Itálii (nazvaný self-certifikace);
 • Splátka předběžného Zápisné byla připsána na účet univerzity (to obvykle trvá nejméně 4 týdny dny). Tato platba musí být provedeno prostřednictvím platebního formuláře, potisknutelná po dokončení aplikace (MAV);
 • Poté, co zaslal následující požadovanou dokumentaci:
  • Formulář žádosti (Prohlášení o sostitutiva di Certificazione)
  • kopie občanského průkazu nebo cestovního pasu
  • kopie předběžného zápisu zaplacení poplatku;
  • životopis
  • kopii certifikátu studia s akademickým přepisu poskytuje komplexní přehled zkoušek skládaných (nebo pokud studenti nejsou absolvoval dosud, akademický přepis poskytuje komplexní přehled o vykonaných zkouškách);
  • Volitelné: osvědčení o italské a znalosti angličtiny (IELTS nebo TOEFL)

Všechny tyto dokumenty by měly být doručeny poštou, prostřednictvím zápisem do dodacího listu s doručenkou, aby dotyčné osoby: Università IULM, Segreteria Studenti, Ufficio Master - Via Carlo Bo, 1- 20143, Milano.

školné

 • Školné pro studenty EU-: 10.560 €
 • Daň z aplikační € 100,00 (střihu z I zápisné)
 • Školné pro studenty NON-EU: 12.672 €
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Istituto Universitario di Lingue Moderne (I.U.L.M.) was founded in 1968 by the Fondazione Scuola Superiore per Interpreti e Traduttori, under the inspiration of Senator Carlo Bo and Professor Silv ... Čtěte více

The Istituto Universitario di Lingue Moderne (I.U.L.M.) was founded in 1968 by the Fondazione Scuola Superiore per Interpreti e Traduttori, under the inspiration of Senator Carlo Bo and Professor Silvio Baridon. From the very beginning the idea behind the project was to satisfy the demands of the labour markets based on analyses of current trends. Méně
Milán , Leeds , Vilnius , Groningen + 3 Více Méně