Magisterský Titul V Oboru Elektrotechniky

University of Bologna School of Engineering and Architecture

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský Titul V Oboru Elektrotechniky

University of Bologna School of Engineering and Architecture

Elektřina je nejcennější energie a její dostupnost je předpokladem pro růst v rozvinutých zemích, jakož i ty, které v rozvojovém světě.

Je dobře známo, že životní úroveň země je přímo souvisí se spotřebou elektřiny. Téměř vše, co člověk používá vyžaduje elektřinu pro provoz: spotřebiče, osvětlovací systémy, telekomunikační systémy, veřejné i soukromé dopravní systémy, chlazení a topení, lékařské vybavení pro diagnostiku a léčbu, ... Aplikace jsou tolik a zvyklí na využití elektrické energie je taková, že vnímá, že je důležité jen tehdy, když pro některé nepředvídaný, dojde k chybě.

Elektrotechnici jsou úložiště vědeckých a technických poznatků týkajících se výroby, přenosu a využívání elektřiny a multidisciplinárního technicko-vědecké kultury, která je mimořádně všestranný profesionální postava dělá.

Pracovní příležitosti jsou rozmanité a příprava získal umožňuje mu / jí hrát klíčovou roli v oblasti průmyslové, technologické a environmentální inženýrství.

Například, elektroinženýr spravuje velkých rozvodných sítí, je zodpovědný za výrobu elektřiny z konvenčních stejně jako obnovitelné zdroje energie, stará se o ochranu životního prostředí a úspory energie, navrhuje elektrické systémy, měření měřicí a pohony pro průmyslovou automatizaci a pro elektrickou trakci a on / ona je zapojena do výzkumu nanotechnologií, elektromagnetická kompatibilita, plazmy a supravodičů.

Poptávka po elektrotechniků byla vždy velmi vysoká, takže noví absolventi v elektrotechnice nejsou v současné době v řadě dostatečná k uspokojení poptávky na trhu práce.

Požadavky na přijetí

Požadavky učebních osnov

Aby bylo možné se ziskem sledovat studijního programu Secondd Cycle v elektrotechnice studenti musí mít následující znalosti: - Vysoká úroveň znalosti matematiky, fyziky, informatiky a elektrotechniky - znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1 pro italskou jazykovou osnov a úroveň B2 pro učiva v anglickém jazyce.

Vstup do cyklu studijního programu druhého rovněž podléhá držení těchto osnov požadavků: 1. První cyklus programy v jedné z následujících tříd nebo jiným vhodným kvalifikace získané v zahraničí: ex Italian ministerské vyhlášky č. 270: a) L-9 b) L-8 c) LM-25 - automatizační technika LM-27 - Telekomunikační inženýrství; LM-29 elektroenergetika; LM-30 Energy a jaderné inženýrství Ex. Italský ministerská vyhláška č. 509/99: a) třída 10 b) třída 9 c) 29 / S - automatizační technika; 30 / S - Telekomunikační inženýrství ;; 32 / S - elektronika; 33 / S - Energie a jaderné inženýrství a 2. . Musí získat alespoň 6 CFU kreditů v jedné z těchto oblastí:

 • SSD ING-IND / 31
 • SSD ING-IND / 32
 • SSD ING-IND / 33
 • SSD ING-INF / 07

V případě, že žadatel pochází z instituce, v níž byl systém CFU úvěry nejsou stanoveny, pravidla platí tím, že počítá jednoho roku od původní instituce jako ekvivalent k 12 CFU úvěrů, a jeden půl roku jako ekvivalent k 6 CFU úvěrů nebo 2. b mít dosáhl bakalářského studijního in:

 • Ingegneria Elettrica;
 • Ingegneria dell'Energia Elettrica;
 • Ingegneria Energetica;
 • Ingegneria dell'Automazione;
 • Ingegneria Elettronica e delle Telecomunicazioni;
 • Alma Mater Studiorum - Università di Bologna

Pokud nebyly podány žádné osvědčení stupeň a / nebo výše uvedené úvěry, vstup do cyklu studijního programu druhého je předmětem posouzení odvolacího zjistit požadované dovednosti a kompetence prostřednictvím analýzy učiva a možného pohovoru.

Správní rada jmenuje Programové rady stupňů, vytvoří časový plán rozhovorů, které budou zveřejněny na webových stránkách univerzity.

V případě, že rada se domnívá, úroveň kandidátů znalostí a dovedností za uspokojující, budou absolventi moci zapsat v testu zhodnotit své osobní schopnosti a dovednosti. V případě považováno za nezbytné, může představenstvo vytvořit diferencované osnov založený na studenta předchozího University osnov a v souladu s institucionální regulace.

Pro ty, kteří mají cizí název, Komise přezkoumá / zhodnotit znalosti a dovednosti žadatele založené na předchozí kariéry.

Hodnocení základních znalostí

Při posuzování přiměřenosti stavu žadatele bude dosaženo prostřednictvím následujících schémat: - minimálně skóre 92/110 (až AA 2011/12 s minimálním skóre 85/110) Alternativně - alespoň tyto CFU úvěry v těchto oborech : CHIM / 07 (alespoň 6); FIS / 01 (minimálně 12); MAT / 03 (alespoň 6); MAT / 05 (minimálně 12); MAT / 07 (minimálně 6), ING-INF / 05 (minimálně 6); ING-IND / 31 (nejméně 15); ING-IND / 32 (minimálně 9); ING-IND / 33 (nejméně 21); ING-INF / 07 (minimálně 9); ING-IND / 10 (minimálně 6); ING-IND / 13 (minimálně 6); ICAR / 08 (alespoň 6); ING-INF / 01 (minimálně 6); ING-INF / 04 (minimálně 6).

 • Hodnocení předchozí kariéry a možného pohovoru.

Při absenci držení stupně a / nebo minimální požadované skóre a / nebo úvěrů výše uvedených a / nebo v přítomnosti cizího stupeň značka non-kabriolet s ohledem na ECTS, Komise přezkoumá přiměřenost přípravy pomocí analýzy učiva a možného pohovoru.

Studia Programová rada bude také poskytovat zvláštní zasedání pro zahraniční studenty a jmenování rady pro posouzení osobního přípravy, v souladu s časovým měřítkem relevantní pro přidělení stipendia a postupy předem popisování ministerských.

Hodnocení znalostí a jazykových dovedností

Stupeň druhý cyklus v elektrotechnice je rozdělen do osnov Electric Power Engineering v italském a elektrotechnickou v angličtině.

Pro přístup k druhému cyklu titul v oboru elektrotechniky se požaduje posouzení znalostí a dovedností kompatibilní s anglický jazyk na úrovni B1. Znalosti a jazyková úroveň B1 je považován za dokonalý pro studenty v držení příslušné certifikace jazyků. V případě jazykových schopností nižší než úroveň B1, stupeň deska může předpokládat, že student musí vyplnit časný deficit, s očekáváním z předpokladů vhodnosti B1 v porovnání s vyšetření druhým rokem.

Pro přístup do vzdělávacího programu Elektrotechnika se očekává, že posouzení znalostí a dovedností v anglické jazykové úrovni B2. Posouzení znalostí a jazykových dovedností na úrovni B2 je považován za odvedenou ze studentů v držení příslušné certifikace jazyků.

V opačném případě, anglický znalosti kandidáta se posuzuje prostřednictvím komise jmenovaný Programové rady stupňů. Kdykoli je znalost anglického jazyka není hodnocena jako dostačující, může stupeň Programová rada požadovat, aby studenti zaplnit mezeru před registrací jakoukoliv zkoušku z druhého ročníku.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Itálie - Bologna
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Itálie - Bologna
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu