Magisterský Titul V Oboru Diakonie A Křesťanské Sociální Praxi

VID Specialized University

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský Titul V Oboru Diakonie A Křesťanské Sociální Praxi

VID Specialized University

Studie poskytuje teologické a hermeneutický znalostí, etické kompetence, řízení a vedení dovednosti, výzkum dovednosti, mezikulturního a mezináboženského dovednosti a interdisciplinární pracovní znalosti.

Záměrem tohoto programu je produkovat absolventy, kteří mají nárok na praktické i vedoucích pozicích v rámci diakonických aktivit a institucí, jakož i na bázi hodnotových sociálních služeb agentury, ať už jsou křesťané nebo veřejné blaho bázi.

Po absolvování programu budete mít:

Získal poznatky z teorie a praxe diakonie, stejně jako odbornou způsobilost potřebnou k fungovat v rámci kongregací, institucí a organizací. Toto poznání zahrnuje základní znalosti o křesťanské teologie.

Získal integrovaný a odborné znalosti diakonických přístupů a metod, které vyjadřují mezinárodní a ekumenické povědomí, interdisciplinární pohledy, pohledy účasti a informovanosti žen a mužů ve vztahu k diakonické praxe.

Získané kompetence tváří v tvář hlavní současné výzvy v diakonické činnosti vztahující se k boji za spravedlnost, správcovství stvoření, budování inkluzivní stipendií, a vyjádření lásky k bližnímu.

Vyvinul jeho / její schopnosti uplatnit získané knowledgerelated k pochopení toho, metod a řešení problémů - v novém a neznámém prostředí.

Vstupní požadavky

Musíte mít bakalářský titul (minimálně tři roky na plný úvazek studii, 180 ECTS) v oblasti sociální práce, ošetřovatelství, vzdělávání v sociálních vědách, teologii, správa sociálních služeb (nebo ekvivalent), jakož i dostatečné znalosti angličtiny. Způsobilost Program má dvě hlavní cílové skupiny: Všichni studenti s vlastním financováním, kteří se chtějí zúčastnit kompletní program. Studenty z jiných magisterských programů, kteří se chtějí zúčastnit částí programu, výměnných studentů. Pouze uchazeči, kteří dokončí své vzdělání před uplynutím lhůty vstupné může zažádat.
Vstupní požadavky Vstupní požadavky Akademické: Musíte mít bakalářský titul (minimálně tři roky prezenční formy studia, 180 ECTS) v oblasti sociální práce, ošetřovatelství, vzdělávání v sociálních vědách, teologii, správa sociálních služeb (nebo ekvivalent), jakož i dostatečné znalosti angličtiny (viz.níže). Vaší bakalářské musí být dosaženo při celostátně akreditované instituce vyššího vzdělání. Poraďte se se svým vnitrostátní orgány týkající se tohoto. Dodatečné požadavky: Budete také potřebovat písemné doporučení od zástupce místního kostela nebo organizaci, se zaměřením na své schopnosti a potřeba této diplomové pravomoci uvnitř kostela nebo organizace. Je třeba pokročilá znalost o křesťanství a Starého a Nového zákona. Znalosti anglického jazyka Žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí doložit své znalosti anglického jazyka. To by mělo být doloženo výsledky zkoušky TOEFL nebo IELTS. Upozorňujeme, že TOEFL / IELTS testy jsou považovány za platné pouze po dobu 2 let od data zkoušce. V některých případech budeme akceptovat výsledky zkoušek od jiných vyšetřovacích metod. Žadatelé z anglicky mluvící Africe, nebo uchazeči s titulem vyučovaný v angličtině z Indie, Pákistánu nebo na Středním východě nejsou automaticky osvobozeny od předložení jazykový test z angličtiny. TOEFL CODE VID Specialized University: B464

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2018
Led. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Norsko - Oslo
Datum začátku: Srp. 2018, Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2018, Led. 2019
Norsko - Oslo
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu