Magisterský titul v oboru designu samozřejmě pro inovace s Pekingem institutu módy a technologií (bift) Beijing / Čína

University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský titul v oboru designu samozřejmě pro inovace s Pekingem institutu módy a technologií (bift) Beijing / Čína

University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Ústav pozemního stavitelství, projektování, výstavbě, životní prostředí (DICDEA), AA 2015-16 byl aktivován nový integrovaný studijní kurz s pekingského institutu módy a technologie (BIFT) v Pekingu. Kurz nabízí studentům možnost dosáhnout dvojí titul, tj dvoulůžkových studií magisterský titul v oboru oděvního návrhářství. Přesněji řečeno, samozřejmě trvá Biennale; Poskytuje tréninkový program navržený společně na jejich univerzity cizinec a období mobility v zahraničí (1 ½ let); zahrnuje uvolňování, na konci sledovaného období, budou dvě absolventské hodnosti v oděvního návrhářství (double degree), z nichž jedna je platné v Itálii a dalšími partnery univerzity v zemi. Proto je pro studenty, že nový kurz je příležitostí obohatit jejich učební plán a představit se do pracovního světa s kompletním a mezinárodního vzdělávacího profilu.

Peking institut módy a technologie (BIFT) Peking je jedním z nejvýznamnějších univerzit v Číně o módě, specializující se především na použité technologii. Trénink na BIFT v sobě spojuje umění, technologie, ekonomie, managementu a dalších disciplín, které mohou úspěšně interagovat. Společnost byla založena v roce 1959, institut je přidružený k ministerstvu textilu. V posledních letech motto institutu je "inovace připravuje cestu pro realistické a kreativních aplikací v oblasti vzdělávání", vizionářský filozofii, která kombinuje umění a vědy vzdělávání, integruje kulturu etnické módy s moderním designem filozofií , Instituce počítá 7000 studentů a 700 akademických zaměstnanců, se nyní skládá z pěti škol (School of Art a Enterprise Odívání, Fakulta umění a designu, School of Materials Science and Engineering, School of Business a School of Design průmyslových a inženýrských); dvě oddělení (Ústav cizích jazyků a katedry výtvarných umění); dvě vyučovací divize (Oddělení sociálních věd a rozdělení základních kurzů); vzdělávací středisko (Center for výpočetní techniky vyučování); Mezinárodní College; škola Další vzdělávání; útvar vyššího odborného vzdělávání a Graduate School. K dispozici je 20 obory: Textilní vědy a techniky; Materiály pro Fashion VaV a laboratorní vyšetření; módní kulturu a výzkum v průmyslu; Oblečení pro transfer technologií; Kostým muzeum, jedno z deseti nejvíce specializovaných muzeí v Číně.

vzdělávacích cílů

Nová Mezinárodní studijní program ve spolupráci s Pekingskou institutu módy a technologie (BIFT) Beijing umožňuje členům, aby bylo dosaženo na konci kurzu, double degree, který je double degree Master of studijního oděvního návrhářství. SI je jinými slovy dva stupně titulů (double degree), z nichž jeden bude platná v Itálii jako magisterský titul v oboru designu pro inovace kurikula Fashion ekodesignu a druhý v Číně jako Magisterský titul v oboru kostýmní tvorby. Oba tituly budou vynaloženy na mezinárodní úrovni v prostoru EU nebo Extra EU.

Mezinárodní mistr Průběh studia cílem je vyškolit profesionály, kteří mohou využít svou síť evropských a asijských společností, internacionalizace výrobních systémů, zejména v oblasti módy a textilu, vnímá Čínu a Asii obecněji partnery privilegované produktivní. Mistrovské hřiště zahrnuje dobu studia v zahraničí a stáž v zemi původu.

Příjemců a GRANTY

Nová mezinárodní mistr Průběh studia v oděvního návrhářství aktivovaných ve spolupráci s Pekingské institutu módy a technologie (BIFT) v Pekingu, mohou přistupovat Tuti studenty zajímají: ti, již se zapsal do SUN Department DICDEA mistr návrhových inovací Osnovy módní ekodesignu a všechny ostatní magisterského studia; ty z jiné vysoké školy.

Pro studenty, kteří již byli zapsáni v jiných studijních oborů, kteří se rozhodnou přejít do mezinárodního programu nového CDL ve spolupráci s Pekingskou institutu módy a technologie (BIFT) v Pekingu, bude aktivován vlastní postupy pro uznávání a validaci již přijatých zkoušek; to, aby se předešlo tomu, že dosavadní činnost je ztracena.

Ti, kteří se rozhodnou zapsat do CDL v mezinárodním designu pro inovace osnov módní ekodesignu ve spolupráci s Pekingskou institutu módy a technologie (BIFT) v Pekingu, se bude snažit využít stipendií každoročně přidělených slunce. Některé z těchto stipendií jsou vyhrazeny pro zahraniční studenty.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Itálie - Santa Maria Capua Vetere, Campania
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Čína - Beijing, Beijing
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Čína - Beijing, Beijing
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Říj. 2019
Itálie - Santa Maria Capua Vetere, Campania
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu