Magisterský titul v oboru chemie

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr cíle, na jedné straně, doplňovat přípravy budoucích chemiků, kteří ukončili postgraduální studium nebo BA, a za druhé, seznámit je s výzkumnou činnost tím, že poskytuje znalosti, dovednosti a služby spojené s chemií a spojených s novými požadavky dovedností a požadavky globalizovaného trhu. Student po ukončení Master, mají bohaté znalosti a zkušenosti, které jim usnadní vstup do oblasti výzkumu nebo vložení do pracovního světa.

Studenti, absolventi v tomto mistra budou mít přístup k výrobě, prezentace a obhajoby jeho disertační práci, aby získal doktorát na University of La Laguna, jak jsme udělali více než šedesát doktorandů v posledních pěti letech.

Odůvodnění titul

Hlavním cílem Master, kteří mají jasnou orientaci výzkumu je poskytnout vzdělání, které umožní absolventům prostřednictvím zřetelně praktické a aplikované vzdělání pro jejich zahájení do výzkumu a podobně, usnadňuje jejich vložení v profesionálním prostředí ,

Magistr si klade za cíl poskytnout studentům, kteří budou provádět disertační práce, dovednosti, které budete potřebovat profesionální výzkum, protože má materiály zaměřené na nejnovější a nejvíce specifických aspektů současného interdisciplinární chemie. V tomto ohledu je jedním z obecných cílů bude získání nebo aktualizaci pokročilých znalostí v různých aspektech chemie v jeho multidisciplinární aspekt, stejně jako nový výzkum.

Existence těchto oficiálních výzkumných center, stejně jako rostoucí počet velkých podniků s výzkumnými odděleními, radí nabízejí tento typ tréninku, stejně jako důkladné znalosti o různých odvětvích chemie poskytuje potřebné dovednosti k výkonu podrobný výzkum a studium v ​​některém z různých oblastí použití.

Jejím cílem je produkovat absolventy, kteří mají vlastnosti kritického vědeckého ducha, praktických dovedností v laboratoři, komunikační dovednosti a týmovou práci, která umožní rozvoj studentů v oblasti jejich práce autonomně. Magistr byl navržen v příštím sociálně-ekonomické prostředí, ve kterém absolventi najít zaměstnání.

Na druhou stranu, i mistr také myslel na aktualizaci znalostí a výcvik celý život chemických odborníků z různých odvětví v různých oblastech (kvalita, koroze, nové materiály, ...).

Master pak navrhované cíle, za prvé, k doplnění vzdělání budoucích chemiků, kteří dokončili studii stupně v současné době prováděny, kratší než předchozí bakalářské a za druhé, seznámit je s výzkumným aktivitám a poskytnout znalosti, dovednosti a chemie spojené a související s novými požadavky a nároky globalizované dovedností na trhu. Student, kdysi mistr, mají bohaté znalosti a zkušenosti, které ulehčí jeho vstup do oblasti výzkumu a zavádění do zaměstnání.

Profil vstup a výstup

Ideální studentů profil

Studenti, kteří chtějí vstoupit, musí mít vědecké a technické zázemí s rozsáhlými znalostmi chemie. Profil příjem doporučuje mistra Chemical shodovat s těmi absolventů bakalářského stupně / titul v oboru chemie, farmacie, vědy o životním prostředí, chemického inženýrství a chemické inženýrství. Tito studenti mají vyžaduje předchozí úroveň školení pro přístup k Master, neprovádět dodatečné školení bylo vyžadováno.

U dalších souvisejících stupňů, bude Academic Komise posoudí každou žádost jednotlivě a může v případě potřeby požadovat dodatečné školení coursingovou zajistit minimální znalosti držet chemie potřebného na magisterské studium s použitím.

profil absolventa

Master je nezbytné poskytnout našim studentům, další odbornou přípravu ve všech oblastech chemie zadávat v oblasti chemického výzkumu, jejich umístěním do optimální teoretické i praktické poloze pro provádění výzkumu, který povede k dokončení jeho disertační práci, nebo spojování oddělení R + D + i veřejné nebo soukromé subjekty nebo čistě profesionální pole, umožňující jeho začlenění jako profesionální high personálního a technického vzdělávání v podnicích v chemickém, farmaceutickém, potravin nebo životního prostředí.

Vedení a doučování

Podpora varhany a služby a vedení ULL

 1. Informační a orientační služby (SIO) úřad má za cíl informovat, radit a řídit univerzitní komunitu obecně. Studentům vysokých škol, zejména je informovat o záležitostech týkajících se vzdělávání a univerzitního života jsou také zaměřené na těch specifických požadavků na příslušné úřady. Sió je informační prostor, který reaguje na žádosti o informace z akademických a administrativních ULL, jako jsou informace o stipendiích a grantech, návrhy vysokoškolské vzdělávání, postupů, práv a povinností, termínů a postupů, atd Na druhé straně, tam je Poradenská psychologie, který si klade za cíl pomoci studentům s obtížemi, a to buď v rozhodovacím procesu av učení. Kromě toho poskytuje informace a zprávy z oblasti informačních a poskytuje individuální pozornost studentům. Sió rovněž nabízí služby právního oddělení, které živí administrativní, akademické informace a číslo pojistné smlouvy do oblasti informací, stejně jako nabízí individuální pozornost výhradně pro studenty naší univerzity, jakákoliv konzultace, právní aspekty, vztahující se pobyt ve škole, zda akademického charakteru.
 2. Péče program pro studenty se zdravotním postižením (PAED), podle viceprezidenta pro studijní záležitosti, s cílem zajistit rovné příležitosti pro žáky se zdravotním postižením, podporovat jejich plnou integraci do rozvoje svých studií a univerzitního života.
 3. Na mezinárodní vztahy (ORI), řídí všechny mezinárodní programy mobility
 4. Informace o národní mobility je k dispozici na Úřadu pro granty
 5. Předsednictvo stipendií je také zodpovědný za řízení všech grantů studie pomoci
 6. Student vicekancléř také provádí různé výzvy k sociálním dávkám (bonusové místnosti, školky, sdružení, ...)
 7. Sekretariát škola postgraduálního a postgraduálního studia nabízí poradenství a pomoc týkající se všech správních postupech týkajících se Master

Plány orientačního a Recruitment Sekce chemie

Středisko nabízí ve své podpůrné a konkrétní pokyny Spádová plán a roční plán pro studenty Master in orientaci chemie. V současné době se v rámci Plánu orientačního pro tyto studenty dělají tyto činnosti:

 • Recepce dny: Jejím cílem je informovat nové studenty mistra o nejdůležitějších aspektů akademických studií se spustí. Zodpovídá za ně je Akademický ředitel Master a bude se konat první den třídy
 • Program Profesor-Tutor. Jde o přiřazení lektor každý student Master.
 • Webové stránky Master: Akademický ředitel Master je zodpovědný za udržování webové stránky Mistra; V něm studenti mohou najít všechny relevantní informace o tom.
 • Orientační dny: distribuované průběhu patří přednášky na mobilitu, zaměstnání, aktivní hledání zaměstnání, příležitosti kariéry ......
 • Orientace na Master. Je použití virtuální třídě mistra koordinace v rámci virtuálního kampusu ULL jako orientační podporu činnosti. Tam bude fórem, na kterou mají studenti přístup jen dát jim možnost komunikovat mezi sebou, nebo vytvořit debaty o tématech zájmu. Kromě toho bude sloužit jako vodítko a participativní informační platforma studentů ve všech aspektech svého vzdělávacího programu, zejména a univerzitní veřejnosti obecně.
 • Chemická sekce sociálních sítí. Centrum má profil na Facebooku a Twitteru. Hlavním cílem této aktivity je být tam, kde jsou studenti a používat tuto cestu jako prostředek k rychlé komunikaci se studenty.

Na druhou stranu, střed Spádová plán zahrnuje činnosti informovat potenciální studenty Master, především absolventům v chemii, na stupni. Klade důraz na organizaci konference studentů, kulatých stolů, přednášek a vytváření plakátů a brožur.

Diplomová práce

Diplomová práce (TFM) přidělila 12 ECTS. Je implementace studenta, pod vedením kvalifikovaného učitele a / nebo profesionální, projekt, zprávy nebo studie na téma práce účelově a která bude rozvíjet a aplikovat znalosti, dovednosti a schopnosti nabyté v míře. Může to být dílo úvodu vyhledejte v jednom oddělení nebo oblast účasti na Masters, další Center, nebo společnost, která zavedla odpovídající dohody. Práce by měly být prováděny individuálně, napsat odpovídající paměť a veřejně vystavovat a obhájit před soudem.

Veškeré informace o TFM (nabízených projektů, učitelé, potištěné vybrat metriky, návody pro prezentaci a obhajobě TFM, datumy zájmu ......) jsou k dispozici v prostředí virtuálního koordinace z řídící jednotky, které mohou studenti přístup a strážci zde

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... Čtěte více

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. Méně
Santa Cruz de Tenerife