Magisterský titul v oboru chemických věd

University of Cagliari

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský titul v oboru chemických věd

University of Cagliari

Průběh of Science v oblasti chemických věd je založen na Katedře chemických věd a geologických a patří do třídy pro druhou úroveň stupňů v "Chemistry" (LM-54). Výuka Pořadí studijního oboru, na základě DM 270 reorganizace vyhlášek o zakázce výcvik optimalizace, byla stanovena s přihlédnutím k počtu studentů (mezi 16 a 28 registrovaných ročně), dostupnost učení, které provádí výzkum, příležitosti kariéry a možnost přístupu k programům doktorských kurzů v chemii a službách dostupných a potřebných zařízení pro plynulý chod činnosti.

Pro přístup k Magistr v chemii, musíte mít bakalářský titul nebo získané v zahraničí a uznaný za platný, stejně jako kurikulárních požadavků a odpovídajících osobních přípravu v souladu s ustanoveními zákona titulu a v nařízeních akademických pro kurz. Jsou kurikulární požadavky na vlastnictví o registraci nejméně 80 kreditů rozděleny mezi vědeckých oblastí matematiky a fyziky (20 kreditů) a chemie (60 kreditů), které mají být získané student před registrací. Posouzení osobního přípravy se provádí pomocí přijímací zkoušky.

Magistr v chemii si klade za cíl přípravu odborníků s úrovní chemických znalostí, která by poskytovala:

 1. právo na přístup k programům doktorských programů v chemii;
 2. schopnost pracovat v laboratořích, veřejných i soukromých subjektů, a také jeho průmyslu řízení;
 3. uznání dosažení požadovaného standardu pro získání statusu Evropské chemik poskytované "evropského Chemist Registrační rady EuCheMS.

Zejména bude student získat: - teoretické a / mechanistické základny užitečné zvýšit povědomí o biologických systémů na molekulární úrovni a nanoskopických; - Základní pojmy z udržitelnou chemii, jako je potřeba vytvářet procesy s nízkým výdejem energie a materiálu a s výrobou nízké nebo nulové množství odpadních produktů; - Podkladem pro návrh, syntézu, charakterizaci a pochopení struktury a vlastností korelací Absolventi konat činnost, aby podpořil vědecký a technologický vývoj a inovace, stejně jako řízení a návrh technologií; budou rovněž provádět profesionální činnosti a vysokou odpovědnost v průmyslu, design, syntéza a charakterizace nových materiálů, zdraví, výživa, životní prostředí, energetika, bezpečnost, kulturního dědictví a veřejné správy, nezávisle na uplatnění disciplinární vyšetřovací metody získali.

Funkce v pracovním prostředí

 • Odpovědný / Lab Správce analýzy
 • nezávislý pracovník
 • Obchodní zástupce
 • Přístup k PhD v Chimca
 • Přístup do studijních programů pro výuku
 • výzkumník

Dovednosti spojené s touto funkcí

 • Vedoucí laboratoře Chemická analýza
 • nezávislý pracovník
 • Obchodní zástupce
 • výzkumník

Pracovní příležitosti

Absolventi v chemii budou moci zapsat do albo odborníkem podle chemik a může najít uplatnění v následujících oblastech:

 • Analýza Laboratories (Quality Control: Životní prostředí, zdraví, potraviny)
 • Industries: chemický, potravinářský, farmaceutický, kosmetika, nakládání s odpady, atd.
 • Laboratoře R / D v průmyslové oblasti
 • profese
 • vědeckých informací
 • výzkumník

Výstupy z učení předmětu

Magistr v chemii se aktivuje ve třídě LM - 54, a v souladu s obecnými cíli třídy, si klade za cíl přípravu odborníků s úrovní chemických znalostí, která by poskytovala:

 1. právo na přístup k programům doktorských programů v chemii;
 2. schopnost pracovat v laboratořích, veřejných i soukromých subjektů, a také jeho průmyslu řízení;
 3. uznání dosažení požadovaného standardu pro získání statusu Evropské chemik poskytované "evropského Chemist Registrační rady EuCheMS.

Master je rozdělena do několika běžných vyučovacích hodin, takže studenti mohou prohloubit znalosti z chemie v různých disciplínách analytické chemie, anorganické chemie, fyzikální chemie, průmyslové chemie a organické chemie jak z teoretického hlediska az experimentální úhel pohledu. V Udělen jsou za předpokladu odpovídající odbornou specializací oblastí vzdělávání v konkrétních odvětvích poměrně velký chemii: co Biosystems Chemistry, Materials Chemistry a udržitelná chemie, v souladu s výzkumnými činnostmi prováděnými učitelů Rady bezpečnosti, a široce založená na sedadle, navržena tak, aby usnadnila zápisu studentů s různým stupněm, ale s cílem dosažení cílů své třídě. Obecně platí, že by mělo být dosaženo:

 1. schopnost navrhovat, syntetizovat a charakterizovat staré a nové produkty, které splňují kritéria účinnosti a udržitelnosti životního prostředí;
 2. pochopení vlastností molekul a jejich schopnost komunikovat;
 3. schopnost vybrat a použít nejvhodnějších technologií pro analýzy v různých oblastech;
 4. 'S provozní technologie pro strukturální určení;
 5. obeznámeni s využitím výpočetní techniky.

Pro uvedené účely se studijní program zahrnuje konkrétní oblasti vzdělávání zaměřené na dosažení student: - teoretické a / mechanistické základny užitečné pro zvýšení povědomí o biologických systémů na molekulární úrovni a nanoskopických; - Základní pojmy z udržitelnou chemii, jako je potřeba vytvářet procesy s nízkým výdejem energie a materiálu a s nízkou produkcí nebo žádné množství odpadních produktů; - Podkladem pro návrh, syntézu, charakterizaci a pochopení struktury a vlastností korelací.

This school offers programs in:
 • Italština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2018
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Itálie - Cagliari, Sardinia
Datum začátku : Říj. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2018
Itálie - Cagliari, Sardinia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu