Magisterský titul v oboru řízení designu

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Vedení IPAM design

Magistr vyvinut ve spolupráci IADE - Tvůrčí univerzita.

Design Management je činnost, která má jako hlavní cíl začlenění dobrého designu ve firmách, přidávání oblasti znalosti designu a managementu. Schopnost navrhovat a plánovat tvůrčí procesy ve fázi výzkumu, analýzy, pojímání a realizace jsou klíčové dovednosti manažera designu, kteří překládají do konkrétních výsledků dosažených společností na trhu.

Magistr v návrhovém řízení zahrnuje všechny strategické a operativní postup v rámci obchodní organizace s cílem připravovat nabídky šité na míru potřebám zákazníků.

společnosti

Skrz mistra, student bude mít stálý kontakt s profesionálním světem, ať už prostřednictvím seminářů s vedoucími a referenčních odborníků, semináře, projekty s firmami a možností provedení etap.

Mezinárodní zkušenosti

IPAM LIU Logo

Globální laureát Mezinárodní univerzity síť poskytuje 80 univerzit ve 29 zemích, kde student může provádět mezinárodní mobilitu.

klíčové Výhody

  • inovativní metoda výuky založený na technologii.
  • Program vyvinula sítí na národní i mezinárodní úrovni.
  • Silný složku inovací a soustředit se na podnikání.
  • Komplementarita dvou oblastí, které umožňují vytvořit společnou vizi o celém procesu tvorby: projektování a managementu.
  • heterogenní a spolupráce samozřejmě generovat výstupy bohaté úrovně znalostí.
  • Projekt vyvinutý ve spolupráci se zahraničními vysokými školami.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets. Our teaching model combines ... Čtěte více

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets. Our teaching model combines theory and practice, taught by faculty with business experience and real-world challenges that are posed to students by companies. The environment at IPAM Lisbon is one of professionalism, competence, and determination. The students are true Marketing Managers when starting or developing their careers. Méně
Lisabon , Porto + 1 Více Méně