Read the Official Description

Stručně

  • Fakulta Jméno: Fakulta stavební a technická zařízení budov
  • Studie domain: Civil Engineering
  • Název programu univerzity: Structural Engineering
  • Vyučovacím jazykem: Tento studijní program je nabízen v angličtině a rumunský.
  • Typ studie (na plný úvazek, na částečný úvazek, distanční vzdělávání): Full time
  • Standardní délka studia (v letech) Počet semestrů: 2 roky / 4 semestry
  • Počet kreditů (v polovině a na délce studia): 30 kreditů / semestr, 120 úvěrů v celkové
  • Akademický kalendář (počáteční a koncové datum kursů): 1. října - 30.června. Prodloužena do 30. září pro re-vyšetření.

Master Program „Structural Engineering“ je moderní interdisciplinární studijní program nabízen na Fakultě stavební ČVUT, protože 2005-2006, první magisterského studia vyučované v angličtině v oblasti stavebnictví z Rumunska. Master Program je určen k pomoci studentům získat odborné znalosti v oblasti navrhování stavebních konstrukcí, rozvíjet své dovednosti v řízení stavebních projektů, analýzy konečných prvků, a nejen to. Program poskytuje dodatečné kvalifikaci v oblasti řízení evropských a mezinárodních výzkumných projektů a obchodní komunikace a etiky / legislativou.

První rok

Během prvního roku, bude student seznámen na obou teoretických konceptů a praktických metod hodnocení komplexní chování konstrukčních prvků a stavebních konstrukcí vystavených statickým a dynamickým zatížením. Současně budou pokročilé numerické modelování být prezentovány jako nezbytný krok směrem k efektivní proces navrhování a to jak z konstrukčního a zdrojů bodu manažerského pohledu.

Druhý rok

Během druhého roku, bude student pokračovat v jeho / její trénink v pokročilém tématech inženýrského stavitelství s bonusem doplňkových témat, které pomohou rozvíjet jeho / její podnikání komunikační dovednosti, lépe porozumět pojetí etiky v oblasti stavebnictví a lepších kvalifikací v oblasti projektového řízení.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date