Magisterský studijní program v podnikatelské managementu a podnikání

University of Osijek Faculty of Economics

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský studijní program v podnikatelské managementu a podnikání

University of Osijek Faculty of Economics

Podnikání je jedním z osmi klíčových schopností pro celoživotní učení, jež všichni potřebují, aby byli úspěšní v životě.

Podnikání je schopnost převádět myšlenky do praxe, Obsahuje úspěšné řízení projektů, inovativnost a kreativitu, a riskování (odpovědnost za následky přijatých rozhodnutích). Všechny studijní programy v podnikání na Ekonomické fakultě Univerzity v Osijeku se podívat na podnikání právě tímto způsobem.

University of Osijek

Postgraduální studium Podnikatelská managementu a podnikání se zaměřuje na podnikatelské, proaktivní a inovativní myšlení na základě rozpoznání příležitostí a převzetí zodpovědnosti v prostředí, kde jsou jednotlivé žije a pracuje. Po dokončení řízení podnikatelského a podnikání studijní program, studenti získají kompetence k řešení problémů, přijímání změn a proaktivní opatření ve všech situacích a kontextech (malých a středních podniků, velké firmy, neziskové organizace, veřejného sektoru, státních podniků ) a ve všech odvětvích (bankovnictví, zpracování potravin, zemědělství, cestovní ruch, stavebnictví, atd.)

Postgraduální studium Podnikatelská managementu a podnikání rovněž nabízí studentům pochopení procesu spojující myšlenky a příležitosti do podnikatelských aktivitPoskytuje zkušenosti prostřednictvím účasti v soutěži o nejlepší podnikatelský plán, účast na dobrovolnického programu, činnost Legal-ekonomického kliniku, a činnosti studentského sdružení EWOB (podnikatelé bez hranic), což jim umožní založit vlastní podniky, jako jednu z možností pro vlastní profesní rozvoj.

Název programu:

Postgraduální studium Podnikatelská managementu a podnikání

Nositel programu:

JJ Strossmayer univerzita v Osijeku

Prováděné:

Ekonomická fakulta v Osijek

Doba trvání programu:

2 roky (4 semestry)

Požadavky na přijetí:

Dokončil bakalářský program (studenty, kteří ukončili bakalářský program v podnikání nebo jakýkoliv jiný průběh studia na Fakultě ekonomiky může zapsat do programu absolventa v podnikání bez jakýchkoli dalších požadavků. Pro studenty z jiných programů prvního cyklu existují další předpoklady, které studenti mají plnit)

University of Osijek

Akademický titul:

Master of Economics

Po ukončení programu absolventa studia v oboru podnikání studenti získají kompetence k pochopení procesu růstu obchodního podniku, založené na znalostech a inovacích, tj studenti jsou kvalifikováni pro správu podnikových systémů s potenciálem růstu. Tento program také poskytuje studentům základ pro zápis do doktorského programu.

Navrhuje se žádná integrace bakalářské a magisterské programy.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Chorvatský
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Chorvatsko - Osijek, Osijek-Baranja County
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Chorvatsko - Osijek, Osijek-Baranja County
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu