Magisterský Studijní Program V Oblasti Fotoniky

University of Eastern Finland - Institute of Photonics

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský Studijní Program V Oblasti Fotoniky

University of Eastern Finland - Institute of Photonics

Magisterský studijní program v fotoniky je dvouletý program vyučován v angličtině na Ústavu fotoniky, University of Eastern Finland, Joensuu, Finsko. Magisterský titul v oboru fotoniky dává studentům dobré odborné znalosti moderní optiky a fotoniky jak na teoretické a experimentální úrovni. Naši absolventi najít práci jako technologických specialistů, výzkumných pracovníků a projektových manažerů v rozvojových organizací a oddělení výzkumu a vývoje fotoniky průmyslu.

Master of Science (M.Sc.) v fotoniky je dva roky na plný úvazek studijní program. Magisterské se skládá ze 120 ECTS kreditů studií na jedné hlavní téma, fotoniku. Jeden ECTS kredit odpovídá 25-30 hodin práce.

UČEBNÍ CÍLE

Cílem magisterský titul v oboru fotoniky je poskytnout studentům dobré odborné znalosti k moderním optiky a fotoniky a to jak teoretické a experimentální úrovni. Ten obsahuje schopnost porozumět optické jevy, návrh a analýzu optických systémů, zhotovení metody fotonických struktur a schopnost vědeckého a technického komunikace v fotoniky. To vše dává možnost pracovat v oblasti fotoniky spřízněných společností jako expert a developer a pokračovat v doktorském studiu v fotoniky. Vzdělávání je založen na vysoce kvalitní fotoniky výzkumu v oddělení.

struktura studia

 • Kurzy a laboratorní praxe 90 ECTS
 • Diplomová práce 30 ECTS
 • Celkem 120 ECTS

STUDIE se skládá z následujících modulů:

 • Obecná studie poskytují základy pro další studium.
 • Základní kurzy poskytují důležitý základ pro světlo a interakci světla s hmotou.
 • Laboratorní praxe obsahují velké množství praktických pracujících v fotoniky.
 • Vlny a rozptyl se skládají z pokročilejších témat na moderní šíření světla a rozptyl.
 • Světlo a Matter kontrolovat interakce světla s hmotou na mikroskopické úrovni.
 • Displeje, barvy a aplikace představit některé speciální témata na optiku.
 • Diplomová práce je vaše vlastní velký projekt.

Double studijní program

Studenti v magisterském studijním programu v fotoniky v UEF, může požádat o dvojitý magisterský studijní program v oboru «pokročilých materiálů a technologií fotoniky» pro druhý ročníku. Tento dvojí studijní program je organizován společně s UEF a ITMO University v St. Petersburg, Rusko. Po dokončení veškeré požadavky na promoci v každé instituci, bude student udělen oficiální magisterského studijního diplomy / certifikáty podle obou univerzit. Pro více informací kontaktujte programový koordinátor Noora Heikkilä (email: noora.heikkila (at) uef.fi).

Proč studovat Photonics?

Photonics je technologie, která se zaměřuje na výrobu, detekci a řízení světla, což umožňuje využití světla v různých oblastech, které jsou nezbytné pro společnost a hospodářství. V oboru fotoniky může vést k atraktivních pracovních příležitostí v mnoha různých oblastech, včetně informačních a komunikačních technologií, osvětlení a výrobu, analýza obrazu, bezpečnosti, obrany, vesmíru, vědy o životě a zdravotnické techniky. Výrobní odvětví je aktivní v těchto oblastech má mimořádnou poptávku po vysoce kvalifikovaných odborníků.

Kdo by měl platit?

Absolventi, kteří hledají výzvy v oblasti optiky a fotoniky a kteří jsou držiteli bakalářský titul nebo ekvivalent v fyziky, optiky, fotoniky, fyzikální a technické vědy s rozsáhlým fyziky základním vzděláním, nebo jiné disciplíny vztahující se k programu, nevyžadují znalosti z fyziky a matematiku.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Finsko - Joensuu
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Finsko - Joensuu
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu