Magisterský studijní program všeobecné správy

Všeobecné informace

Popis programu

Master Program Generální ředitelství

Master General Management Program byl vyvinut pro motivované, specializované a vynikající absolventy bakalářských či diplomové studijních programů, kteří nemají zájem pouze o dosažení klíčové řídící funkce, ale kteří také chtějí naučit, jak řešit aktuální problémy a čelit budoucím výzvám v rámci podniků a v organizacích. Program připravuje studenty na kariéru v dynamickém, globálním a konkurenčním prostředí. Tato čtyři semestry Magisterský program kvalifikuje absolventy pro celou řadu klíčových manažerských pozicích. Program je v angličtině, podporovat svou mezinárodní a prakticky orientované charakter. Studenti si osvojí a rozvíjet profesionální a předmět související s jazykové dovednosti.


Program umožňuje absolventům uplatnit se na trhu práce v souladu s každou jednotlivou určenému profilu. Studenti si mohou vybrat ze čtyř oblastí specializace: Marketing & International marketing, management a organizace na ochranu lidských zdrojů, globální strategické řízení, a podnikání. Kromě toho program zkoumá stávající i budoucí výzvy, kterým čelí hospodářství a společnosti: inovace, globalizace a udržitelnosti.


Speciální kurzy byly navrženy tak, aby studentům pomoci zdokonalit své osobní, sociální a mezikulturní dovednosti. Jako součást programu, studenti mají také možnost strávit jeden nebo dva semestry studia v zahraničí na partnerské univerzitě. Ve spolupráci s speciálně vybraných vysokých školách, na míru moduly pro studenty byly předběžně schváleny pro přenos kreditů. Další výhodou programu je naučit a pochopit více o konceptech řízení a ekonomických souvislostí v každém kulturním a interkulturním kontextu.


Master General Management Program kvalifikuje absolventy pro široké spektrum obecně, jakož i specializované klíčových pozicích ve vedení. Akademicky zvuk, prakticky orientované charakter programu byla navržena tak, aby připravit studenty na mezinárodní kariéru.

Program Cíle


Master General Management je dva roky, na plný úvazek program vyučován v anglickém jazyce.

 •  vzdělávání založené Science v klíčových funkcích General Management
 •  Rozvoj kompetencí pro budoucí manažery s podnikatelského myšlení
 •  Věda založená znalost výzvy související s globalizací, inovace a udržitelnost
  z pohledu obchodní správy
 •  Prohloubení znalostí a dovedností ve vybraných manažerských funkcí
 •  Vývoj vědeckých metodologických kompetencí
 •  Vývoj kritickým analytických mezioborové kompetence
 •  Vývoj osobních, mezilidských a mezikulturních schopností
 •  Prohloubení znalostí managementu v zahraničí
 •  Rozvoj manažerských kompetencí v těchto oblastech

o Marketing & Mezinárodní marketing
o globální strategické řízení
o Řízení lidských zdrojů a uspořádání
o podnikáníStudijní program: magisterský titul v General Management


Titul udělený: Master of Science (MSc nebo MSC (JKU))


Program Délka: 4 semestry

Poslední aktualizace Zář 2016

Informace o škole

Jako největší vědecké instituce spolkové země Horní Rakousko je JKU centrum impuls pro vědy a společnosti, a má mezinárodní pověst. Klíčové kompetence jsou v oblasti společenských věd a ekonomie, práv ... Čtěte více

Jako největší vědecké instituce spolkové země Horní Rakousko je JKU centrum impuls pro vědy a společnosti, a má mezinárodní pověst. Klíčové kompetence jsou v oblasti společenských věd a ekonomie, právní studie a technické a přírodní vědy. &nbsp Sociální a ekonomické vědy (SOWI) nabízí unikátní v Rakousku, celé spektrum sociálních a ekonomických studií. SOWI vyvinula své služby podle požadavků národní a mezinárodní standardy kvality. &nbsp Činnost Právnické fakulty (RE), se neomezují na národní úrovni. Dokonalost je ústředním bodem veřejného, ​​soukromého a mezinárodního obchodního práva.Díky přeshraniční výměny učitelů a studentů schopnost řešit právní otázky se prohloubil na mezinárodní úrovni. &nbsp Všestrannost techniky a přírodních věd (TNF) je charakterizován Mezinárodní výzkum a vývoj spolupráce, a jejich blízkosti obchodu a průmyslu. Instituty jsou zaměřeny na základní výzkum a aplikovaný výzkum a zajistit praktické a moderní vzdělání. Méně