Magisterský program v oboru evropských studií a mezinárodní / globální a evropské mistra v politice

European School of Political and Social Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský program v oboru evropských studií a mezinárodní / globální a evropské mistra v politice

European School of Political and Social Sciences

Magistr v evropských a mezinárodních studií je vynikající trénink zaměřený na regulaci soudobých společností v globalizovaném světě.

Je vskutku celkově a bude hrát některé zásadní problémy, ale jejich rozlišení: národní vlády nejsou vždy schopny reagovat sám na výzvy rizika ozbrojeného konfliktu, změna klimatu, chudoba nebo mezinárodní trestné činnosti. Pochopení dnešní svět tedy vyžaduje analýzu jak veřejné subjekty (státy, mezinárodními organizacemi, atd.) A soukromé (firmy, sítí, nevládní organizace, atd), a strategie v místních arénách, národní, EU iv celosvětovém měřítku.

Tyto arény jsou místa konstantní výzvu a znovu definovat pravidla mezinárodní hry, jak veřejné (zákony, dohody a podobně) nebo soukromých (normy, atd): jedná se o pravidla, formální a neformální které musí zvládnout profesní budoucnost (lE) s International.

Tento pán tedy poskytuje studentské (y) výcvik zaměřený na regulaci mezinárodní politiky na evropské i celosvětové úrovni mohou poskytnout své znalosti, ale i odborné znalosti potřebné k pochopení a působí na svět zítřka.

Komplexnost našich společnostech vyžaduje přechody pohledy a za hranicemi všeho druhu - Kříž mezi univerzitou a profesního světa: toto uznání diplomu ze strany státu je poskytována týmem fakulty ESPOL, stejně jako akademici a národních a mezinárodních odborníků. Tento přechod musí umožnit student (s) pro překonání opozice Teorie / praxe a rozvíjet své znalosti. Minimálně 4 měsíce stáž minulý semestr spojuje odbornou přípravu a vstup do profesního života; - Vzhledem k tomu, soudobé konflikty vždy točí kolem politické, sociální, ekonomické, environmentální, atd., To mistr nabízí multidisciplinární školení: spoléhá na obor politologie, základní kurzy v mezinárodních vztazích a Konkrétnější semináře z jiných oborů.

  • Jazyky jsou již považovány za možnost: jazykové znalosti jsou předpokladem pro integraci pozice odpovědnosti na mezinárodní jako ve Francii; takže ESPOL nabízí polovinu kurzy v angličtině, kromě jazykové sady pro studenta (y) prohloubit své znalosti (až 3 jazycích) po celou dobu tréninku; - Studium v ​​Masters v ESPOL, ale také v blízkosti mnoha mezinárodních organizací (EU, NATO) nebo podniků se sídlem v Bruselu, Paříži, Londýně a v oblasti Lille: mistr organizuje setkání s rozhodovací pravomocí těchto organizací a společností, jakož i návštěvy v terénu.

Tento master je uspořádána kolem společného jádra a zaměření :

  • M1 Semestr 1: Základní kurzy
  • M1 Semestr 2: prohloubení a progresivní specializace
  • M2 Semestr 3: Food Policy
  • M2 Semestr 3: Mezinárodní bezpečnostní politika
  • M2 Semestr 4: stáž nebo pobytu v zahraničí

master Cíle

  • Důkladná znalost politik Vlak studenta (y) v procesu vytváření národních veřejných politik, evropské i mezinárodní; seznámit je s formální i neformální fungování organizací zapojených - Charakteristickým odbornost průmysl : Chcete-li poskytnout studentovi (y) technické znalosti potřebné pro zvládnutí současné spory v oblasti své specializace (např znalost zemědělského odvětví nebo na mezinárodní spolupráci v oblasti terorismu) - praktické nástroje : Dejte studenta (y), praktické nástroje, které zajistí jejich rychlou integraci do profesního světa (profesionální moduly, management, atd.) - Mezinárodní snadnost : Povolit student (s) rozvíjet a zlepšit své jazykové znalosti prostřednictvím přizpůsobitelného modulu 48 hodin za semestr (studie 2 až 3 jazyků, od začátečníků až po LV3 během tematických seminářů pro pokročilejší (y))
This school offers programs in:
  • Francouzština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Francie - Lille, Hauts-de-France
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Francie - Lille, Hauts-de-France
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu