Magisterský program v integrovaných klimatickém systému věd

University of Hamburg - School of Mathematics, Informatics and Natural Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský program v integrovaných klimatickém systému věd

University of Hamburg - School of Mathematics, Informatics and Natural Sciences

Magisterský program v integrovaných klimatickém systému věd

Anglická jazyková MSc v integrovaných klimatickém systému věd (ICSS) kombinuje prvky atmosférických, hydrosférické, kryosférických a biosférické přírodních věd s těmi ekonomie a společenských věd. Program má mezinárodně jedinečným zaměřením na fyziku a modelování a nabízí tři oblasti specializace:

  • fyzika klimatického systému
  • biogeochemistry klimatického systému
  • Ekonomika souvisejícími s klimatem a společenských věd

ICSS Program je výzkum orientovaný a propůjčuje znalosti a dovednosti v oblasti výzkumu klimatu. Solidní zázemí v oblasti klimatu fyzice připravuje studenty na kariéru v interdisciplinární oblasti vědy vyžadující schopnost komunikovat s kolegy z různých oborů, aplikovat pestrou škálu metod z různých oborů do výzkumných otázek souvisejících s klimatem, stejně jako schopnost vytvářet, interpretovat a kombinovat vědecké výsledky.

Třídy jsou omezeny na 20 studentů. Tento program výzkum orientovaný byl akreditován ASIIN v roce 2010.

Clisap master

Magisterský titul v oboru integrovaných klimatickém systému věd pokládá základy pro kariéru v oblasti vědy a výzkumu a kvalifikuje studenty, aby usilovali doktorát. Dále se kvalifikuje absolventy pro kariéru jako klimatické vědy konzultanta nebo mluvčího v mezinárodních organizacích, stejně jako globální podniky a agentur.

Osnovy

Osnovy dva roky se skládá z jedenácti modulů.

První semestr položí základy pro zbytek programu (výzkumné dovednosti, revize základních principů matematiky a fyziky pevnosti klimatických věd, fungování a proměnlivost klimatického systému, principy ekonomických a společenských věd).

Druhý semestr je navržen tak, aby rozšířit interdisciplinárních znalostí; Studenti mohou do značné míry vymyslet svůj vlastní kurz plán.

V posledních dvou semestrů, studenti se očekává, že prohloubit své znalosti v jedné ze tří oblastí specializace.

Individuální akademické poradenství je k dispozici v celém programu. Naléhavě žádáme prvního semestru studenti navštěvovat orientační aktivity v počátečních týdnech října.

Cluster of Excellence CliSAP

Jak rychle se arktického ledu opravdu tají? Bude Golfský proud i nadále přinášet dostatečné teplo do Evropy? Jak se naše globální ekonomiky a společnosti budou ovlivněny změnou klimatu? Co konflikty po souši, vody a jiných zdrojů lze očekávat?

Cluster Universitat Hamburku of Excellence "Integrovaný klimatu systémové analýzy a predikce" (CliSAP) je financován z německého Research Foundation (DFG). Hlavní CliSAP přispěvateli jsou Institutu Maxe Plancka pro meteorologii (MPI-M), Helmholtz-Zentrum Geesthacht (Centrum pro materiály a pobřežní výzkum, HZG), a německá klimatu Computing Center (DKRZ).

Během prvního období financování federální iniciativy Excellence, 2007-2012, CliSAP obdržel asi 28,5 milionů € pro její studie klimatické programů. Pro druhý úsek, od 2012-2017 se DFG udělil shluk kolem 24,5 milionů €.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Německo - Hamburg, Hamburg
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Německo - Hamburg, Hamburg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu