Magisterský Filozofie V Anglické Lingvistiky

UIT The Arctic University of Norway

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský Filozofie V Anglické Lingvistiky

UIT The Arctic University of Norway

phil

Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Program má silnou komparativní složku, i když studium angličtiny přirozeně udržuje ústřední místo v programu.

popis programu

Magisterský studijní program v anglické lingvistiky se vztahuje na studium pro absolventy vysokých škol v anglické lingvistiky, a je třeba chápat jako rozšíření práce na bakalářské úrovni. Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Program má silnou komparativní složku, i když studium angličtiny přirozeně udržuje ústřední místo v programu. Studenti budou rozvíjet vhled do struktury jazyka obecně a angličtiny zejména sociální a geografické variace, jakož i historický vývoj a pořízení angličtiny. Na magisterské úrovni, budou studenti rozvíjet zvláštní zájmy na základě jejich kurzu a bude psát buď diplomové práce nebo dva výrobek-délka papíry, jejichž hlavním empirický třeba zaměřit se na angličtinu.

Program se skládá z následujících komponent:

  • 60 ECTS z kurzu a
  • 60 ECTS pro buď jeden (1) práce, nebo dvě (2) články

Oba ročníkové a diplomové práce / články musí mít angličtinu jako svůj hlavní empirické zaměření. Tři volitelné deset kreditní kurzy mohou pocházet z libovolného kurzu 3000 úrovně v jazyce nebo lingvistice nabízených skupin pro angličtinu a obecné lingvistiky. Pokud lze prokázat jejich význam pro program, může být další kurzy přijímány žádosti.

Diplomová práce

Stupeň zahrnuje 60 ECTS, který musí být vydělal buď (i) tím, že píše jeden diplomová práce (60 ECTS) nebo (ii) tím, že píše dva dokumenty (30 ECTS každý). Tato práce se obvykle provádí jednotlivě, ale mohou být součástí většího výzkumného projektu byly prováděny na fakultě, a to zejména projekty, které provádí v Centru pro pokročilá studia v teoretické lingvistiky (CASTL). Témata pro tuto práci budou vybrány ve spolupráci s jedním z akademických pracovníků, kteří budou sloužit jako supervizor. Ti, kteří se rozhodnou psát dva dokumenty, je třeba zapsat jeden z nich v jádru disciplínách fonologií nebo syntaxe. Tyto dva dokumenty nemohou být ve stejném oboru.

Part-time studium

V zásadě platí, že program je otevřen pro částečný úvazek studia, nicméně struktura programu není navržen tak, aby na částečný úvazek studentů.

interdisciplinární kurzy

Některé z magisterských studijních programů nabízených přesahem fakulty do jisté míry v tom, že nabízejí celou řadu "interdisciplinární" předmětů. Například klíčové disciplíny fonologií a syntaxe se učí jako součást obou teoretické lingvistiky a anglické lingvistiky, a proto přiřazen HIF-kód v katalogu univerzitní. Ne všechny HIF toků, nicméně, může být vhodné pro zabudování do daného programu. Chcete-li zjistit, které HIF-kurzy jsou přijímány jako součást magisterského studijního programu v angličtině lingvistiky, obraťte se na pracovníky programu.

Postup

Tyto kurzy jsou povinné Semestrální 1: HIF-3010 Syntax I, HIF-3022 fonologie I. jsou sčítání studenti povinni absolvovat volitelný předmět.

Následující kurz je povinné semestr 2: Buď HIF-3011 Syntax II nebo HIF-3021 fonologie II. Kromě toho jsou nutné studentům dokončit dvě volitelných předmětů.

Výsledky učení

Po dokončení magisterského filozofie v anglické lingvistiky budou studenti získali následující:

Znalosti a porozumění:

  • odborné znalosti o jazykové podpole prostřednictvím práce s diplomové práce
  • hlubší znalost anglického jazyka lingvistiky přes studii o základních předmětů
  • rozšířila znalost přilehlých oblastech prostřednictvím volitelných předmětů
  • kritický pohled na teorie a metody, které byly základem lingvistického výzkumu

Dovednosti:

Studenti budou dosáhly

  • schopnost orientovat se v jazykové vědecké literatuře se zvláštním zřetelem k rozvoji teorie a metod, a dřívější výzkum
  • dovednosti v řešení problémů, analýzu dat jazykové av prezentaci o nálezech podle akademické standardy
  • dovednosti v komunikaci vědeckého obsahu v angličtině na vysoké úrovni

Kompetence:

Jádro Cílem programu je připravit studenty pro studium na úrovni PhD. To má také nárok na práci v profesích, které vyžadují důkladnou znalost lidského jazyka a / nebo zkušenosti s nezávislým projektových prací.

Požadavky na přijetí

Přijetí do magisterského programu v angličtině lingvistiky vyžaduje bakalářský titul (180 ECTS) v anglické lingvistiky, nebo titul kombinující anglický jazyk a literatura, nebo rovnocennou kvalifikaci. Žadatel by měl mít alespoň tři semestry (minimálně 80 ECTS) koncentrované práci v angličtině lingvistiky a / nebo jazyka. Je zapotřebí průměrná jakost ekvivalent C nebo lépe v norském systému třídění.

Žadatelé musí přiložit k žádosti esej (prohlášení o účelu), napsaný v angličtině (maximálně ze dvou stran). To by mělo zahrnovat popisy jejich motivaci pro Zájem a očekávání týkajících se jejich magisterských studií a nápady pro své diplomové práce projektu.

Více informací o podmínkách přijímacího řízení:

Žadatelé z Norska nebo severských zemí:

Uzávěrka přihlášek pro norské a ostatních severských žadatelů je 15. dubna o přijetí do podzimního semestru

Žadatelé ze zemí mimo severských zemí:

Uzávěrka přihlášek pro mezinárodní žadatele je 1.prosince pro přijetí do podzimního semestru.

Výuka a vyhodnocení

Výuka probíhá formou přednášek a seminářů. Vyhodnocení se provádí na konci každého kurzu na základě portfolia studentů písemné práce. Jako magisterského studenta, bude vám přidělen školitele, kteří budou sledovat svůj pokrok v průběhu studia. Diplomová práce bude přiřazen stupeň (od A až F); Celoroční práce bude odstupňována ve stejném měřítku. Informace o zkouškách; viz jednotlivé popisy kursu.

Možnosti Exchange

Studenti mohou požádat o směnných studiu či práci v terénu v zahraničí na základě dohod o dostupných spolupráci v rámci stipendijních programů, jako je Erasmus, Nordplus, Barentsplus nebo North2North. Obraťte se na mezinárodní koordinátora na fakultě pro více informací.

Pracovní prospectives

Jádro Cílem programu je připravit studenty pro studium na úrovni PhD. To má také nárok na práci v profesích, které vyžadují důkladnou znalost lidského jazyka a / nebo zkušenosti s nezávislým projektových prací, například učení, programování, správy, průmyslu nebo v médiích.

Přístup k dalšímu studiu

Po úspěšném absolvování programu, mohou být studenti kvalifikaci pro přijetí do PhD v lingvistice.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2018
Led. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Kontaktuj školu
The application deadline for international applicants is 1 December for admission to the autumn semester.
Locations
Norsko - Tromsø, Troms
Datum začátku : Srp. 2018, Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
The application deadline for international applicants is 1 December for admission to the autumn semester.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2018, Led. 2019
Norsko - Tromsø, Troms
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
The application deadline for international applicants is 1 December for admission to the autumn semester.
Datum ukončení Kontaktuj školu