Magisterské programy v oboru politologie

Všeobecné informace

Popis programu

S více než 80 lety proslulé excelence vytvořilo Dukeovo oddělení politologie odborného globálního vedení v nejdůležitějších politických otázkách minulého století. Postavený kolem mezinárodní vévodské fakulty, magisterský program v oboru politologie nabízí dokonalý start do kariéry v politickém diskurzu.

Naši studenti magisterského studia pracují společně s naším Ph.D. studenti v seminárních kurzech a mají stejný přístup k mentorství fakulty. Specializovaní odborníci v oddělení poskytují našim studentům magisterského studia pokyny k procesu psaní diplomové práce. Seminářské kurzy obsahují hlavní přístupy k analytickým a metodickým standardům v politické analýze.

Výsledkem je, že máme silné výsledky v pomáhání při umisťování studentů na Ph.D. programy. V posledních letech dosáhly naše magisterské programy vstupu na Ph.D. programy jako NYU, Princeton, Emory, Chicago, Maryland, Penn State a samozřejmě samotný Duke. Náš program je navíc flexibilní a přísný a dovednosti, které kultivujeme, se dobře projevují v kariéře ve veřejném sektoru (zahraniční služby, státní správa, federální správa) a soukromém sektoru (většinou nevládní organizace a společnosti s mezinárodním dosahem).

Studenti magisterského programu postgraduálního studia v politologii budou pokračovat v kurzech ve dvou oborech oboru, vybraných z následujících: Normativní politická teorie a filozofie; Politické chování a identity; Politické instituce; Politická ekonomika; Politická metodologie; a bezpečnost, mír a konflikty. Studenti, kteří sledují pouze magisterský titul, obvykle nemají nárok na finanční pomoc resortu. Mohou však existovat příležitosti pro finanční podporu pro vybrané přiznané. Program MELD navíc nabízí zúčastněným studentům placené stáže. Cena děkana za výzkum pro magisterské studenty navíc poskytuje finanční prostředky na konferenční nebo výzkumné cesty nebo výzkumné potřeby na podporu dokončení studia.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Duke ideal for graduate education is a small number of superior students working closely with esteemed scholars. Graduate study at Duke is defined by maximum personal attention; smaller, more invo ... Čtěte více

The Duke ideal for graduate education is a small number of superior students working closely with esteemed scholars. Graduate study at Duke is defined by maximum personal attention; smaller, more involving classes; flexible programs of study designed to meet students’ individual needs and interests; and richer, cross-disciplinary possibilities for scholarship. The Graduate School oversees 80-plus Ph.D. and master's programs at Duke. The school offers numerous resources that enhance the graduate student experience, advocates for students' needs, provides a larger community of support for students outside their departments and programs, and sets policies that ensure students receive a high-quality educational experience. Méně