Magisterské Vysoké školy Fyziky

RWTH International Academy / RWTH Aachen University

Popis programu

Read the Official Description

Magisterské Vysoké školy Fyziky

RWTH International Academy / RWTH Aachen University

Na RWTH Aachen University chceme zajistit, abyste získali vynikající start v magisterském studiu fyziky. Většina absolventů jiných vysokých škol než RWTH Aachen musí předat další předměty jako podmínku pro přijetí. Tyto kurzy jsou součástí německého bakalářského studijního oboru Fyzika. Na Master's College můžete splnit tyto požadavky na přijetí v konkrétních kurzech vyučovaných v angličtině několik týdnů před a během magisterského studijního programu. Kromě toho doplněná akademická a sociální podpora zvýší vaše šance na úspěch.

Master's College byla vyvinuta Mezinárodní akademií RWTH v úzké spolupráci s Fyzikálním institutem a doplňuje magisterský studijní program na univerzitě. Master's College je určen speciálně pro studenty, kteří potřebují splnit podmínky pro přijetí.

Vaše cesta do zahraničí a budoucí studie mohou být obtížné a složité, ale my vám budeme podporovat každý krok cesty. Naše e-learningová platforma EddiMac vám dává možnost cvičit doma a diskutovat s vaší budoucími lektory během webináře. Jakmile dorazíte do Cáchy, naše překlenovací kurzy vám pomohou připravit se na vaše studium a pomocí blízké mentoringové podpory Vám budeme pokračovat v celém vašem studijním programu.

Nabízíme podporu se všemi byrokratickými procesy, např. Otevřením bankovního účtu nebo prodloužením víz. Při plánování společenských událostí vám také pomůžeme
integrovat do života v Cáchách. V programu se okamžitě dostanete do kontaktu s dalšími studenty, např. Na společném obědě na váš první den magisterské vysoké školy. Ukážeme vám kolem historického města Aachen, dejte si bowling s devíti póly se staršími studenty, vezměte si na Scavenger Hunt s dalšími studenty Mezinárodní akademie RWTH a organizujte exkurze jen pro vás.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace November 18, 2017
Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 2018
Duration
Délka trvání
6 týdnů
Denní studium
Price
Cena
5,500 EUR
Master's College nabízí překlenovací kurzy, kurzy německého jazyka a také úzké vědecké poradenství, přímé zapojení do výzkumu a intenzivní sociální podporu.
Information
Deadline
Locations
Německo - Stolberg (Rhineland), North Rhine-Westphalia
Datum začátku : Říj. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2018
Německo - Stolberg (Rhineland), North Rhine-Westphalia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

Master's College

RWTH International Academy - Career Day 2016