Magisterské V Mořské Ekologie (MECM)

Universidad de las Islas Baleares - UIB

Popis programu

Read the Official Description

Magisterské V Mořské Ekologie (MECM)

Universidad de las Islas Baleares - UIB

mořský

Profil příjmů a kritéria pro přijetí

Vzhledem k tomu, že ustanovení článku 16 královské vyhlášky 1393/2007, ve znění královského výnosu 861/2010, přístup k Masters v mořské ekologie budou muset být držiteli úředního univerzitního stupně vydaným vysokoškolskou institucí patřící členský stát Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání opravňuje přístup k magisterským titulem v této zemi.

Mohou také přístup k absolventům zahraničních vzdělávacích systémů do Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání bez souhlasu svých titulů, po ověření univerzitou, že ti osvědčí úroveň vzdělání rovnocenné s odpovídajícími oficiálních španělský vysokoškolským vzděláním a opravňující v zemi vydání kvalifikace pro přijetí na postgraduální studium. Přístup tímto způsobem neznamená v žádném případě schválení předchozího titulu, který je v držení žalobce, ani jeho uznání pro jiné než studium magisterské učení účelům.

Tento Master je zvláště vhodná pro absolventy biologie, námořní vědy nebo souvisejících stupňů. Vzhledem k interdisciplinární povaze mistra zároveň počítá s možností, že může vykonávat postgraduální studenty v jiných oblastech souvisejících s linií na které se vztahuje na Masters.

Může vzít v úvahu následující kritéria pro hodnocení zásluh studenty, kteří chtějí být přijati na master, stejně jako odpovídající akreditaci zvládnutí dovedností vztahujících se k tomuto pánovi:

 • Přepis studií, které byly dříve předloženy.
 • Jiné akademické a odborné kvalifikace související zásluhy, které mohou poskytnout studentovi.
 • Prohlášení o cílech, s uvedením osobní motivace a cíle, které ho vedly k žádat o místo v Masters kandidáta.

Studijní výsledky a profesní zkušenost mají celkovou hmotností ne menší než 70%. Kandidát musí předložit potřebné doklady a případně řádně akreditovány v souladu se zavedenou přijetí orgánů.

Toto posouzení bude prioritní seznam studentů, kteří pokračují v plavbě po registraci.

akademické a profesní cíle

Z akademického hlediska je míra je přirozeným pokračováním magisterský titul v námořní ekologii, úspěšně učil jak počet studentů zapsaných jako dosažení certifikace, po Labor Obhajoba Mistra (TFM), spolu v posledních šesti akademických let (2008-2014). Oceánografické centra Baleárské a Santander, Malaga University, Institut moře Barcelona (CSIC), Ústav: Během tohoto období dohod o spolupráci při realizaci Cvičení a TFM se zavedenými Středomoří Advanced Studies (CSIC), tím Cavanillesově Institute of biodiverzity a evoluční biologie při univerzitě ve Valencii, University of Girona je Limia (Govern Balear), Národní park Cabrera se Consell Insular Ibiza, New Aquarium Zaragoza, mezi ostatními.

Při navrhování nového mistra byl přemýšlet o změnách ve vzdělávacích programech budoucích studentů před absolventů a absolventů z roku 2013-2014, a proto s významnými rozdíly v jejich výcviku, dělat jádrové úvěry jsou lepší a základní školení pro všechny studenty je zajištěno.

Účast také otevírá IPO, španělského institutu oceánografie již aktivně spolupracoval v předchozích vydáních Masters, čímž se spektrum volitelných a tedy i možnosti specializace budoucích postgraduates zvyšuje a má jeden z přidělen do ústavu a oceánografické stanice provést odpovídající konstrukční modul Integrated praxe kurikula magisterského oceánografických lodí.

Navíc složitost činností souvisejících s mořským prostředím a problémy v tomto sektoru k jeho velkému rozvoji v posledních desetiletích, ne vždy v rámci parametrů udržitelnosti, vyžaduje odborníky s řádné školení a výcvik v teoretické oblasti a aplikuje v oblastech jak různorodý jako: základního výzkumu, akvakultury, řízení rybolovu, mořských rezervací, integrované správy pobřeží, ochrany životního prostředí, posuzování vlivů na životní prostředí, odpadních vod podle vyslanci, červené přílivy, invazivní druhy, detekce a sledování znečišťujících látek, jakož i všem problémy související se změnou klimatu a celkovou kvalitu mořského prostředí. Na rozdíl od jiných komunitách také vázaných na moře a na Kanárské ostrovy, Galicie a Andalusie, Baleáry Masters v mořské ekologie UIB je jediný studio věnován moři, a jak bylo prokázáno od svého vzniku v letech 2008 2009, je ve vysoké poptávce mezi novými absolventy a absolventy ostrovy, ale i zbytku Španělska i ze zahraničí.

Možnost dalšího vyškolených odborníků v mořské oblasti na Baleárských ostrovech, vytváří nové perspektivy pro kvalitativní a kvantitativní zlepšení činností souvisejících s mořským v souostroví s odpovídajícími pozitivními důsledky v oblasti sociální, ekonomické a ekologické aspekty. V tomto smyslu můžeme citovat celou řadu institucionálních synergií spojených s Masters v mořské ekologie:

 • Existence v ostrovech první pobřežní laboratoř španělského institutu oceánografie (IEO), což přispělo od svého vzniku Dr. Odon de Buen, před více než sto lety, vůdčí osobnosti v námořním výzkumu, což má za následek dlouhé tradice a rozsáhlé zázemí v teoretické a aplikované studií nad mořem. Existují různé dohody o spolupráci mezi IEO, které mají přímý vliv na studenty v Master, mezi nimiž je třeba zmínit možnost využití oceánografické lodě IEO pro provádění postupů teoretických předmětů.
 • UIB existence prakticky od svého vzniku, učitelé se zaměřili svůj výzkum na námořních záležitostí. Úspěch doktorského programu v námořní ekologii a počet prací, které podporují školicí kapacity UIB v této oblasti.
 • Existence v ostrovech IMEDEA, společného ústavu mezi CSIC a UIB, skupina výzkumníků mezinárodní prestiže o různých aspektech mořského ekosystému. Mezinárodní spolupráce zavedené členy IMEDEA slouží k přilákání studentů z různých zemí ve vztahu k hlavnímu, a nabídnout jim celou řadu možností, jak pokračovat ve studiu s doktorátem.
 • Existence laboratoří pro mořský výzkum a akvakulturu (Limia), pod vládou autonomní oblasti Baleárských ostrovů, kde pracujete na všechny problémy spojené s ochranou a obnovu druhů a řízení mořských rezervací.
 • Existence v Baleárské ostrovy národního parku Cabrera různých námořních nebo mořských přírodních parků - pozemky a mořských rezervací, které jsou rozloženy v průběhu ostrovů souostroví, které jsou skutečnými přírodními laboratořemi, kde se studenti z Masters v mořské ekologie lze provést závěrečný díl jejich výcvik období.

Oceánografické centrum Baleares (IEO) se IMEDEA je Limia, jakož i veřejné a soukromé podniky v ostrovech, jejichž činnost souvisí s mořem, otevřený studentům Masters v mořské ekologie širokou škálu možností pro Praktikum a magisterské závěrečná práce, a také jsou místa zasunutí do výzkumného pracovníka nebo práci pro mnohé z nich světa.

Je jasné, že Masters v mořské ekologie moci nejen výzkumných týmů UIB, ale také o IEO a IMEDEA dělat Baleárské ostrovy must mořských studií na národní i mezinárodní reference kontextu.

Ve svém aplikovaného hlediska je mistr v přímém vztahu k výrobním odvětví, jako je, mimo jiné:

 • Vláda věnuje na řízení a zachování mořských zdrojů.
 • Poradci a manažeři parků a mořských rezervací
 • Poradci a manažeři pobřežní infrastruktury.
 • Manažeři přístavů a ​​přístavišť.
 • Potápěčské školy.
 • Technici soukromých společností v námořních aplikacích.
 • Poradci a manažeři rybolovu.
 • Rybářské sdružení.
 • K rybářské společnosti.

Přístup k dalším odborných studií a výstupů

Magisterský titul v mořské ekologie UIB poskytuje přímý přístup do doktorského programu v mořské ekologie na téže univerzitě a další programy se stejnými vlastnostmi ostatních národních a mezinárodních univerzit.

struktura kurzu

Magisterský titul v mořské ekologie na univerzitě v Baleárské ostrovy se skládá z 60 ECTS kreditů. Ve snaze usnadnit rozvoj dovedností a soudržnost osnov předměty, které ji tvoří jsou seskupeny do povinného a případném doplnění je také zapotřebí Praktikum a magisterské finální práce.

60 kreditů skládat:

 • 27 kreditů, povinné modul „Modul 1: Strukturální“
 • 15 kreditů, volitelná, volit mezi modulem subjektů „Modul 2: Specifický“
 • 18 kreditů, povinné, (6 kreditů pro zakládání a práce 12 kreditů Final mistr) Modul: „Modul 3: Zaměření se a pracuj“

Modul 1: Strukturální

Seznamte se povinných předmětů ve 27 kreditů, základní obsah, který poskytují základní výcvik k pochopení stavu znalostí a směrů výzkumu v současné době provádí v oblasti mořské ekologie. Také vybavuje studenty se základními praktickými nástroji začít kariéru nebo výzkum v jakékoliv oblasti mořské ekologie.

 • 11665 - Marine ekologie
 • 11666 - Oceánografické biologie
 • 11667 - Vedení Marine Resource
 • 11668 - Experimental Design: Vzorkování a zpracování dat
 • 11669 - Integrovaný Practice

Modul 2: Specifické

Volitelných splnit 15 ECTS kreditů, obsahu pro specifickou na různých předmětů pro studenty vybírat možnosti, které je zajímají s ohledem na jejich budoucí kariéru nebo výzkumného pracovníka.

 • 11670 - Ecologia Litoral. Pobřežní systémy
 • 11671 - Marinos bioindikátory
 • 11672 - ekosystémových Dynamics a životních zdrojů využívaných
 • 11673 - ekologie Fytoplankton
 • 11674 - sedimientos perlivá: Poruchy metabolismu a vývoji oceánů
 • 11675 - mořských živočichů Zdraví Význam
 • 11676 - Marine Microbiology

Modul 3: Praxe a Work

Praktikum 6 kreditů, povinné, má za cíl, že studenti získají vzdělání v určitém pracovním metodám, školen výzkumným pracovníkem ve výzkumném centru nebo případně odborník v oboru soukromé nebo veřejné společnosti, a mohou se vztahovat na projekt, který povede k realizaci svých pracovních finále Masters. Praktika může být prováděna v centrech s národním či mezinárodním výzkumu mořského souvisejících, v soukromých nebo veřejných společností nebo samotného UIB.

Konečný master práce 12 kreditů, tím TFM, bude vývoj výzkumného projektu vedeného výzkumník lékař, vaše prezentace jako vzpomínka na vykonané práce a její veřejná obhajoba. To se bude konat v rámci některé z řad práce v oblasti mořské ekologie a přednostně být léčen, který je napojen na cvičení, s cílem optimalizovat úsilí a aplikovat metodiky a techniky naučil TFM.

This school offers programs in:
 • španělština


Poslední aktualizace September 9, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2018
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
2,008 EUR
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Palma de Mallorca
Datum začátku: Říj. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2018
Španělsko - Palma de Mallorca
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Price
použitelný pro státní příslušníky členských států Evropské unie a obyvatelům ve španělské státní cena: Kč 2008,80