Magisterské programy v CSR a vedení, udržitelnost v Německu na plný úvazek a vzdálenosti

Všeobecné informace

Popis programu

Magisterské programy v CSR a vedení, udržitelný rozvoj v Německu na plný úvazek a distančního vzdělávání.

Master of Arts (MA) v odpovědné řízení (MRM) je 15 měsíců vysokoškolské vzdělání. Program je mezinárodní manažerské studijní programy, které poskytují aktuální a budoucích lídrů potřebné znalosti a nástroje k provádění projektů v oblasti udržitelnosti a CSR různých typů organizací se zaměřením na výsledky. Program navazuje na OSN a PRME principy udržitelného rozvoje a několik pedagogů jsou členy pracovních skupin souvisejících s iniciativou OSN Global Compact.

Tam je velká potřeba lídrů v oblasti udržitelnosti a CSR. Program má přijít pod pojem, který CSR je nástrojem k prosazování udržitelného rozvoje ve firmách a organizacích. Central na školení je strategické vedení pro udržitelnost. Studenti získají důkladnou znalost metodiky pro strukturování koncepty, metody a nástroje pro podporu plánování a rozhodování pro strategický udržitelný rozvoj. Bez tohoto SOP by měl být obchodní bariéra.

Dále doplňuje metodiku s teorií vedení v komplexnosti. Důraz je kladen na to, jak může být zaměstnanci zapojeni změnit a jak mohou organizace analyzovat jejich prostředí rychle a vyvinout flexibilní, adaptivní organizací, které mohou působit aktivně a strategicky pro udržitelný rozvoj. Několik doplňkových teorie v oblasti udržitelnosti je zahrnuta v programu a je strukturován ve vztahu k centrálních oblastech. V rámci programu, studenti s celostním pochopení toho, jak etika podnikání, CSR a udržitelnost propojeny z pohledu vůdce.

Studenti získají přístup k multidisciplinární školení tříd online i offline. Studenti podstoupí různé semináře. Aplikujeme online Studie prostřednictvím e-learningu, webové semináře a MOOCs. Cílem je, aby studenti rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti sociální odpovědnosti podniků, Podnikatelská etika, Sustainability, sociálního podnikání a sociální inovace. Studie ve výše uvedených oblastech umožní studentům bredar své znalosti v různých oblastech výzkumu, kde se lze extrahovat koncepty a nástroje pro praktickou aplikaci udržitelnosti a CSR projektů. Kromě toho, studenti mezinárodní zkušenosti a lepší pracovní příležitosti v celé Evropě.

Master of Arts studijního programu vám dává příležitost k: • Studium na jedné z největších univerzit v Německu • Můžete provádět své studium v ​​Berlíně, živé město, kde máte hodně pohybu a mnoha volitelných aktivit. • schopnost používat své znalosti Udržitelnost a etika podnikání • Účast v mezinárodní magisterských programů a navázat kontakty se studenty z mnoha dalších zemí. • Možnost studovat on-line. • Můžete účastnit se seminářů v rámci certifikovaného programu. • Možnost zdvojnásobit míru a stavět na s vzdělání MBA prostřednictvím našich partnerských univerzit v Německu. • Schopnost připsat sami ECTS kreditů pokračovat vyšších studií. • Široká vaše znalosti jak v němčině a angličtině.

Pro více informací o přijetí požadavky prosím vyplňte formulář vedle jednoho z našich studijních a kariérních poradců se vám ozveme.

Poslední aktualizace Čvc 2015

Informace o škole

The Institute Corporate Responsibility Management (ICRM) was founded in 2008 at Steinbeis University Berlin as a response to the growing demand for consistent and systematic executive education and re ... Čtěte více

The Institute Corporate Responsibility Management (ICRM) was founded in 2008 at Steinbeis University Berlin as a response to the growing demand for consistent and systematic executive education and research in the fields of Corporate Responsibility Management, Corporate Ethics Management and Corporate Sustainability Management. The Institute contributes to the requirements of Global Corporate Responsibility by choosing Berlin as the new center in thriving Europe. A teaching and research program highlights the relevance of Corporate Responsibility in today's business world. Méně