Program dvouletého MA Contemporary Art nabízí:

 • Autorské doučování pro současné umělce
 • Místní a hostující umělci, kurátoři, filozofové, teoretici a galeristi pracující se studenty
 • Individuální svoboda navrhnout vlastní učební osnovy v rámci rozmanitého programu, který nabízí teoretické nástroje a praktický výcvik
 • Možnost rozvíjet uměleckou praxi prostřednictvím studia studia zvuku, objektivu založeného na objektivu, instalace a plastiky, grafiky a malby
 • Individuální a skupinové výukové programy, kritická skupinová setkání
 • Závazek rozvíjet a hluboce konceptuální a sociální myšlenky v individuální umělecké praxi
 • Kritické diskurzivní prostředí pro diskuse o tvorbě, zobrazování a přemýšlení o současném umění a současné společnosti
 • Flexibilní studiové prostory a workshopy v nové budově Akademie
 • Přístup k technickým seminářům v rámci akademie, se specializací na podporu všech studentských projektů: virtuální prototyp a 3D tisková studia, tradiční a digitální tiskové dílny, analogové a digitální tmavé místnosti, fotografické studio, studio pro nahrávání a natáčení, dřevěné a kovové dílny, box a monumentální sochařské studio
 • Průběžný program off-site událostí, studijních cest, výstav
 • Příležitosti pro výstavy v galeriích, muzeích, studijních cestách a spolupráci s různými uměleckými institucemi a vysokými školami a výměnných programů (KUNO, DAMA, ERASMUS)

Co dělá Estonskou akademii umění (EKA) zvláštní?

EKA nabízí ucelenou a mnohostrannou přístupnost k učení. Současné umění, kritika a teorie, autorská architektura, inovativní a dovednostní design, animace a scénografie, kurátorské praktiky jsou kombinovány pro důkladné interdisciplinární studium. Zde můžete být součástí dělat něco, co opravdu záleží. Váš umělecký dopad by byl zaznamenán a mohl by mít dopad.

Všechno je blízko; všechno je možné

Estonsko je malé; všechna důležitá spojení a zdroje jsou v rámci tržní ceny. Úzce spolupracujeme s Tallinnskou technickou univerzitou v Tallinnu a estonskou hudební akademií. Pořádáme umělecké akce a výstavy s estonským muzeem současného umění, Muzeem umění Kumu, Tallinn Art Hall a Galerií sdružení umělců v centru města. Je snadné přistupovat k různým politickým, obchodním, společenským a vzdělávacím institucím.

Neváhejte uplatnit, pokud:

Rozvoj vaší individuální umělecké praxe je pro vás důležitý. Pokud procesy ve společnosti záleží na vás a vy jste vášniví vašeho okolí. Pokud chcete myslet, představit, vytvořit a snít. Pokud jste motivováni a ambiciózní, oddaní a nadšení, máte kreativní sebevědomí a kritické myšlení.

Vstupné období: 1. března - 3. května 2019

Pozor! Fakulta nabízí dvě stipendia na pokrytí celého školného během dvouletého MA programu. Stipendium uděluje přijímací komise podle portfolia žadatelů, motivačního dopisu a návrhu magisterské diplomové práce.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Estonian Academy of Arts »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
1,500 EUR
1500 EUR ročně (pro občany EU, Islandu, Norska, Lichtenštejnska, Turecka, Gruzie, Ukrajiny, Běloruska, Moldavska, Ruska a Švýcarska) a 2500 EUR ročně (pro občany jiných zemí mimo EU). Pozor! 2 stipendia jsou k dispozici!
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date