Ma v protetických účincích

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Připravte se na budoucnost v protetice pomocí tohoto jedinečného kurzu založeného na praxi. Zaměříme-li se na obor od samého začátku, budete pracovat ve studiích se speciálními efekty, abyste získali klíčové dovednosti a důkladné porozumění, a zároveň vytvořili kreativní portfolio a síť kontaktů.

Úvod

Tento kurz je pro vstup do roku 2020 nový.

Budete rozvíjet a zdokonalovat své dovednosti prostřednictvím osobně zaměřených projektů založených v podpůrné a spolupracující komunitě. Prostřednictvím experimentování a riskování posouváte hranice, abyste se stali praktikem odolných a dynamických protetických efektů.

Budeš:

 • Učte se od odborníků ve spolupráci s partnery na světové úrovni Gorton Studio a Millennium FX.
 • Vytvořte rozmanité portfolio tvůrčí práce, které vám pomůže zahájit vaši kariéru.
 • Mají přístup k profesionálním studiím a zdrojům.
 • Využijte výhody naší hostující přednáškové série s hosty z globálního průmyslu.
 • Umístěte se v živé mezinárodní filmové škole, na univerzitě výtvarných umění.

krampus, mask, devil

Co se naučíte

V rámci tohoto jednoletého kurzu budete řešit skutečně multidisciplinární učební osnovy navržené tak, aby vyhovovaly potřebám dnešních vysoce konkurenčních průmyslových odvětví protetiky a speciálních efektů. Budete mít na starosti své vlastní učení, rozvíjet svůj vlastní směr a specializace a zároveň získávat pracovní znalosti z průmyslové praxe.

Obsah kurzu

Rozšíříte své znalosti klíčových programů a výrobních technik, zažijete studiové práce v akademických a profesních kontextech a vytvoříte kriticky zvažované portfolio. Kromě toho budete seznámeni se současnými debatami informujícími průmysl protetických efektů. Workshopy v oblasti designu, kreslení, tvorby, prezentace a povědomí o průmyslu podporují vaše učení v tomto praktickém a odborně zaměřeném postgraduálním kurzu.

Moduly

 • Kontextové studie: Rozšiřte své teoretické znalosti klíčových kontextových konceptů.
 • Stavební bloky: Vaše uznání základních dovedností a procesů ve výrobě protetických efektů.
 • Průmyslový kontext: Budete rozvíjet své profesionální portfolio a získat expozici reálným pracovním studiím.
 • Breaking the Mold: Experimentujte se svými návrhy a výrobními technikami a otestujte hranice protetických efektů.
 • PFX Production: Zaměřte své studie na výrobu a vytvoření kvalitního souboru práce v oboru.

Jak se naučíte

Jedná se o praktický kurz, takže tolik vaší cesty bude zahrnovat učení se praxí, práce s nejmodernějšími zařízeními nabízenými našimi partnery Gorton Studio a Millennium FX. Prostřednictvím přednášek, seminářů, workshopů a mistrovských kurzů získáte také základy v kontextu, teorii, programech a potrubí.

Metody hodnocení

 • Portfolia praktické práce
 • Prezentace
 • Slovní zprávy
 • Projekt velké praxe

Personál

Týmy z Gorton Studio a Falmouth University mají rozsáhlé zkušenosti v oblasti televizní a filmové produkce, protetiky, designu a výroby. Jsme hrdí na naše průmyslová propojení, která sahají za Spojené království k některým z nejlepších studií protetických efektů po celém světě. Tato konektivita poskytuje našim studentům a absolventům základní síťové příležitosti a pomáhá informovat a formovat naše kurikulum.

Vybavení

Škola filmu a televize s více než miliony liber nabízí profesionální vybavení, včetně:

 • Život kreslení studio
 • Motion capture / immersive studio
 • Dílny s rychlým prototypováním, 3D tiskem, litím, frézováním, svařováním a dalšími výrobními zařízeními
 • Dvoumístná počítačová sada s klíčovým softwarem, mimo jiné Z-Brush, Maya, Adobe CC a Painter Painter.
 • Přístup do Gorton Studio
 • Přístup k Millennium FX Studio
 • Kino s promítáním HD Christie M-Series a 7,2 prostorového zvuku

Jak se přihlásit

Vstupní požadavky

Vítáme žádosti od těch, kteří mají odpovídající rovnocennou kvalifikaci úrovně 6 nebo odpovídající rovnocennou zkušenost a prokazatelný zájem o předmět.

Uvítáme také vaši přihlášku, pokud máte formální nebo „certifikované“ učení (například školicí kurzy, které neběží univerzity nebo vysoké školy) a učíte se z pracovních zkušeností nebo samostudia. Toto se nazývá Akreditace předchozího učení (APL) a mělo by být získáno v posledních pěti letech a mělo by to odpovídat výsledkům učení naší minimální vstupní kvalifikace.

Žadatelé APL, kteří používají zkušenosti, by si měli uvědomit, že za vstup s pokročilým statusem nebo s osvobozením od konkrétních modulů nebo kreditu se platí poplatek 200 GBP.

Jazykové požadavky

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, budete muset prokázat znalosti anglického jazyka, které jsou dostatečně vyvinuty pro úspěšné dokončení studia. Přijímáme řadu uznávaných anglických jazykových kvalifikací, které jsou rovnocenné s mezinárodním testovacím systémem anglického jazyka (IELTS), akademickým minimálním skóre 6,5, s minimem 6,0 při čtení, psaní, mluvení a poslechu.

Mezinárodní žadatelé, kteří požadují ke studiu ve Velké Británii studentské vízum úrovně 4, musí absolvovat schválený test bezpečného anglického jazyka (SELT), aby splnili požadavky na udělení vládních víz, nebo musí mít uznávaný jazykový test schválený a garantovaný univerzitou. Náš tým žadatelských služeb vám může pomoci s případnými dotazy ohledně studijních víz nebo vhodných jazykových testů.

Školné 2020–21

 • 10 895 GBP - UK / EU na plný úvazek (splatný poplatek za přijetí 250 GBP. Odečte se z školného.)
 • 16 000 GBP - mezinárodní zaměstnavatel na plný úvazek (poplatek za přijetí až do výše 1 000 GBP, splatný v závislosti na státní příslušnosti. Odečte se z školného.)

Školné se stanoví každoročně a každoročně se kontroluje. Univerzita proto může zvýšit školné ve druhém nebo následujících letech kurzu v souladu s inflací a / nebo maximem povoleným zákonem nebo vládní politikou. O jakýchkoli změnách budou studenti informováni co nejdříve.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Čtěte více

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Méně
Falmouth , Penryn + 1 Více Méně