Ma v médiích, kultuře a komunikaci

Všeobecné informace

Popis programu

126450_18-0156_294.jpg

Přehled

Magisterský program v oboru Média, kultura a komunikace (MCC) má globální perspektivu a interdisciplinární charakter. Náš výzkum a učební plán kladou důraz na studium globálních médií a kultury, digitálních médií a nových technologií, historie médií, teorie médií, vizuální kultury, zvukových studií, mediálních infrastruktur, rasy a pohlaví, mediálního aktivismu a politické komunikace.

Program MCC MA založený na liberálních uměních a sociálních vědách školí agilní výzkumníky, kteří jsou schopni kriticky přemýšlet z různých perspektiv o měnících se průmyslových odvětvích, technologiích a kulturách. Studenti úzce spolupracují s velkou a renomovanou fakultou mediálních studií MCC.

Zatímco kurzy katedry jsou primárně teoretické, studijní program MCC je flexibilní a umožňuje mnoha volitelům z celé univerzity přizpůsobit akademické a profesní dráhy studentů. Mediální podnikání na NYU Stern, mediální právo na NYU School of Law, digitální design a interaktivní technologie na NYU Tandon School of Engineering, kvantitativní výzkumné metody na NYU Steinhardt a etnografie médií v NYU Anthropology jsou jen některé z mnoha volitelných možností, které jsou k dispozici studentům MCC. Nabízíme také postgraduální studium v zahraničí v Evropě, Asii a Latinské Americe, které zkoumá média v komparativních kontextech.

Mediální studia ve světovém mediálním kapitálu

Nachází se v samém srdci Greenwich Village, MCC vydělává na newyorských médiích a kulturním významu. Studenti jsou ponořeni do města s kreativitou a inovací. Díky častým přednáškám hostů a veřejným událostem slouží MCC jako intelektuální centrum pro návštěvu vědců, umělců, aktivistů a mediálních odborníků.

Budoucí kariéry

Absolventi programu MCC pro mediální studia budují kariéru jako analytici promyšlených řešení globálního mediálního prostředí. Naši absolventi MA se nacházejí v dobré pozici pro kariéru na křižovatkách médií, kultury a techniky - od výzkumu po kreativní, strategii a politiku. Ti, kteří studují doktorské studium, se zapisují do nejvyššího Ph.D. programy.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. Méně