Ma v designu výrobků a služeb

Všeobecné informace

Popis programu

Přechod moderního světa ze „společnosti zboží“ na „společnost služeb“ dává návrhářům šanci důkladněji prozkoumat etiku designu.

V postindustriální éře objevují jednotlivci meze pokroku a snaží se vytvořit udržitelný vztah k přírodě a životnímu prostředí. Proto mnoho návrhových projektů nyní vyvíjí jak společensky odpovědné výrobní strategie, tak inteligentní integraci do sítí online služeb a umělé inteligence.

Během dvouletého magisterského studia připraví studenti svůj budoucí profesní život analýzou scénářů a navrhováním nebo přepracováním objektů a služeb prostřednictvím rozvoje fyzických, na základě zkušeností s nimi založených vztahů.

Díky neustálé interakci s profesory a profesionály se studenti stávají velkými designéry, kteří jsou schopni řídit všechny vývojové fáze materiálu nebo nemateriálního produktu od jeho koncepce až po samotného výrobce, a to definováním koncepce designu a prototypování. .

MA v designu - design produktů a služeb je uznáno italským ministerstvem školství, univerzit a výzkumu (MIUR) jako titul Master of Arts (120 CFA).

První rok

Mezi předměty:

Produktový design I, Vizuální design, Materiály a technologie, 3D modelování a vykreslování, Dějiny umění, Produktový design II, Návrh komunikace, Strategie značky, Návrh zážitků, Dějiny designu

Druhý rok

Mezi předměty:

Laboratoř designu výrobků a služeb I, Návrh rozhraní, Světelný design, Správa designu, Laboratoř designu produktů a služeb II, Návrhem řízená data, Art Direction

Studovat příležitosti v zahraničí

Mezinárodní program NABA prostřednictvím výměnných programů podporuje a podporuje studenty, kteří chtějí studovat v zahraničí.

Kancelář propaguje vzdělávací zkušenosti na mnoha prestižních mezinárodních partnerských univerzitách po celém světě. Díky této rozsáhlé mezinárodní síti mohou studenti NABA strávit období studia v zahraničí, obohatit své vzdělávací osnovy a položit základy pro další mezinárodní kariéru.

Mezinárodní studijní příležitosti jsou poskytovány hlavně v rámci projektu Erasmus + propagovaného Evropskou komisí, mezinárodního výměnného programu pro destinace mimo Evropu, semestrálního programu v zahraničí na globálním vzdělávání Galileo a krátkých letních kurzů.

NABA počítá s programem Erasmus + více než 50 dohod o spolupráci s evropskými akademiemi a univerzitami; Akademie také počítá s více než 20 mezinárodními dohodami o spolupráci s několika univerzitami mimo Evropu.

129769_hands-people-woman-working.jpgKaboompics / Pexels

Profesionální perspektivy

Postgraduální studenti budou ovládat teoretické, technické a designové nástroje, které jsou vhodné pro profesionální cestu v široké škále designových oborů, ať už ve formě ateliéru nebo na volné noze, mezi které patří:

  • Návrhář produktu
  • Návrhář služby
  • Návrhář UX a UI
  • Značka specialista
  • Manažer vývoje produktu

Pracovní umístění

NABA Career Service pomáhá studentům a absolventům identifikovat a požádat o stáže a pozice zaměstnanců u potenciálních zaměstnavatelů. 89% absolventů NABA najde zaměstnání během prvního roku po ukončení studia (data certifikovaná Ipsos Observer týkající se 2015 NABA absolventů). Studenti také dostávají rady a pomoc při navrhování svých životopisů, psaní dopisů při hledání práce a při organizování jejich profesionálních portfolií.

Stáže

NABA si vybudovala silné vztahy s předními společnostmi, které poskytují stáže pro studenty NABA . Mezi ně patří Aldo Cibic Cibicworkshop, Azimut Benetti Group, Bonetto Design International, Festina Italia, Giochi Preziosi, Giorgio Armani, Intégral Ruedi Baur a Associés, Luxottica, Pininfarina Extra, Studio Italo Rota & Partners, Zuaotta.

Společnosti

ŘO v oblasti produktového designu spolupracuje nebo spolupracuje s: Abitare, Bosch, Com-Tech, Comvert, Electrolux, ENI, Fondazione Pirelli, Giochi Preziosi, IKEA, Industreal, Jannelli & Volpi, L'Oreal, Leroy Merlin, Connexion materiálu, Momo Design, Orange, Parco Nord Milano, Pininfarina Extra, Regione Lombardia, Resinologie, RossoCiliegia, Samsung, Swatch Group, Tupperware, Vinavil, Waril a Zanotta.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

NABA, Nuova Accademia di Belle Arti, is an internationally renowned art and design academy. Founded in 1980, NABA is the largest private art academy in Italy. It offers bachelor’s and master’s degree ... Čtěte více

NABA, Nuova Accademia di Belle Arti, is an internationally renowned art and design academy. Founded in 1980, NABA is the largest private art academy in Italy. It offers bachelor’s and master’s degree programs in Italian and in English that are accredited by the Italian Ministry of Education, University and Research (MIUR). Méně
Milán , Řím + 1 Více Méně