Ma V Translatologie

Hamad bin Khalifa University

Popis programu

Read the Official Description

Ma V Translatologie

Hamad bin Khalifa University

ma v audiovizuálním překladu

MA v translatologie (MATS) je dvouletý program navržen tak, aby vlak vysoce kvalifikované překladatele v oblastech obchodu a obchodu, vědy a techniky, literárního překladu, a překládání mediálních textů, jakož i překlad pro mezinárodní organizace.

Získávání praktických překladu kompetence je doplněn o pokročilý výcvik v použití překladové technologii a stáže zkušenosti. Teoretický složka podporuje sofistikovanou intelektuální šetření, tedy vybavit studenty, pevný základ pro profesionální práci a doktorské studium v ​​oboru translatologie.

V květnu roku 2014, TII oficiálně oznámil získání potvrzení pro rohož, na univerzitě v Ženevě. S tímto validace TII získala Fakulta překladatelství a tlumočnictví (FTI) Quality Label na univerzitě v Ženevě.

požadavky přijímací

  • Aby mohla být považována za přijetí do Master of Arts v translatologie nebo audiovizuální Translation, žadatelé musí mít bakalářský titul z uznávané instituce a silné jazykové znalosti v angličtině a arabštině
  • Žadatelé jsou povinni přijmout IELTS nebo TOEFL zkoušky za účelem prokázání své znalosti v angličtině. IELTS nebo TOEFL skóre musí být ne více než dva roky. Tento požadavek nebude možné upustit za žádných okolností. Angličtina-jazyk příbuzný major nebude osvobodit žadatele od tohoto požadavku, aniž se držel žádnou konkrétní cestovní pas
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2017
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Katar - Dauhá
Datum začátku: Sept. 2017
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2017
Katar - Dauhá
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu