ma v ošetřování člena

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

MA v ošetřování člena

&nbsp

Podpora při ošetřování člena je relativně nová disciplína, která cvičí, a vybaví pracovníky připravit lépe pro cross-kulturní život a ministerstvo, a vyrovnat se s nastavením předem, v průběhu a po cvičení. Až dosud se odborníci v oboru neměli možnost trénovat a výzkum těchto problémů intenzivně.

&nbsp

Učil odborníků v dané oblasti, Redcliffe nové MA v ošetřování člena uznává, že je třeba mít biblický základ opírá praxe, stejně jako pochopení cross-kulturní perspektivy a jejich vliv na jednotlivce a skupiny. Problémy, jako je krize a trauma debriefing se bude řešit, a je zde možnost zaměřit se na specifickém kontextu nebo při ošetřování člena problému prostřednictvím volitelného modulu.

&nbsp

To MA je k dispozici v režimu flexibilního učení.Studenti kompletní MA za 3-4 roky, studium v ​​kombinaci rezidenčních intensives a samostudia s e-mailovou podporu.

&nbsp

&nbsp

Struktura studia

&nbsp

Ty doplní tří povinných modulů a čtvrtý volitelný modul během prvních dvou let MA. Po úspěšném absolvování těchto modulů, bude disertační práce se zaměří na otázku týkající se podpora při ošetřování člena. Pro více informací si stáhněte modul informace o opak.

&nbsp

  • Způsob a obsah missiological studiu
  • Mise pracovníka jako osobu: Stavební životní dovednosti a interpersonální dovednosti
  • Podpora při ošetřování člena pracovník: Vybavení sebe a druhých
  • Poslání církve v kontextu globalizace a Postcolonialism
  • Teologie prosperity a utrpení: perspektivy a problémy
  • Zásadním otázkám v evropské křesťanské mise a teologie
  • Úvod do Global Leadership
  • Klíčové otázky v asijské mise a teologie
Poslední aktualizace Lis 2011

Informace o škole

Our MA programmes can be studied full-time over one year, part-time, over two years or in flexible learning mode, taking three to four years. The full-time and part-time programmes run from the beginn ... Čtěte více

Our MA programmes can be studied full-time over one year, part-time, over two years or in flexible learning mode, taking three to four years. The full-time and part-time programmes run from the beginning of semester one (mid to late September) until the following August. The flexible learning mode combines residential intensive study with distance learning. The residential study is either a three week summer school ath the beginning of the first two years of the MA, our four long weekends during each of the first two years. Méně
Gloucester , Praha + 1 Více Méně