Ma režie

Všeobecné informace

Popis programu

MA režie

Der Magistr programový ředitel si klade za cíl poskytnout studentům praktické činnosti příslušných dovedností, pro které je zde přijatých výuka lektorů, kteří jsou profesionály.

Role režiséra vyžaduje řadu tvůrčí, technický a vedení pro realizaci filmového obsahu nebo obsahu pro malé formáty obrazovky. programový ředitel Magisterský je velmi praktický operační kurz, který prohlubuje znalosti a techniky studentům, a zároveň jim umožnit, aby pravidelně vydávat obsah filmu pod vedením odborně školených instruktorů a personálu v tomto odvětví.

Tento magisterský program je poskytnout studentům komplexní pochopení toho, co se očekává v dnešním filmovém průmyslu z všestranného režiséra, počínaje vedením technického týmu, přes lití a vedením herců ke generování obsahu v rámci jeho / jejích vlastních osobitých nápadů. Studenti jsou vyzváni a vedeni k rozvoji výraznou režijní styl prostřednictvím workshopů a přímé přípravy na natáčení filmu.

Mezi další tématům patří život a dílo režiséra, základy dramaturgie, že je důležité, improvizace, analýza skript a -preparation, přehled řídících technik, rozdělení skriptů, analýzu scény a roli kreativního týmu.

Tento program se skládá ze tří fází.

fáze 1

Na konci této části žáci získali důležité technické dovednosti a koncepční chápání filmového obsahu. Po režie Boot Camp, který pokrývá nejdůležitější kreativní a technické dovednosti, které tvoří vrcholy řemesla ředitele a základ pro pokročilejší techniky a schopnost pracovat tak, jak režisér svůj charakteristický jazyk následuje.

fáze 2

Fáze II začíná s modulem pokročilých technik za režii herce, který má seznámit studenty s workshopy o přípravě režie, přidělování psaní scénářů, práce s herci a improvizace s řadou orientovaných přístupů.

V návaznosti na studenta následuje vizuální jazyk modulu Cinema. V tomto modulu, studenti dokončili filmový prozatímní projekt, který jim umožňuje osobní rozvoj jako filmař před hlavním projektu. Studenti jsou zodpovědní za plánování, otáčení, post a obsazení prozatímní projektu.

Finální modul fáze II je režiséra Craft a kreativní spolupráce, která se zaměřuje na roli režiséra ve spolupráci s tvůrčím odvětvím.

fáze 3

Konečná fáze se skládá z hlavního projektu, osoba samostatně výdělečně činná musí být konstruován modulu, který dělá každý student práci pod vedením poradce fakulty a nezbytná škály dovedností, které budete potřebovat jako režisér, vyrábět kreativní filmový obsah pro konkrétní mediálních platforem, dokázat , Projekty mohou mít celou řadu formátů a žánrů na které se vztahuje, včetně, ale bez omezení, / n / n krátké smyšlený celovečerní film, experimentální film, dokumentární, TV pilot filmu nebo show na síti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

MetFilm School is a world-leading film, television and online media school which offers undergraduate, postgraduate and short courses in Berlin and London. MetFilm School Berlin is based at BUFA; Berl ... Čtěte více

MetFilm School is a world-leading film, television and online media school which offers undergraduate, postgraduate and short courses in Berlin and London. MetFilm School Berlin is based at BUFA; Berliner Union-Film GmbH and Co Studio KG, a working studio, home to film productions since the Weimar Republic and one of the oldest film studios in Europe. Méně