Ma Fine Art

Norwich University of the Arts

Popis programu

Read the Official Description

Ma Fine Art

Norwich University of the Arts

MA Výtvarné umění


Výtvarné umění na NUCA poskytuje stimulující a tvůrčí prostředí, ve kterém napadnout a definovat své praxi, v rámci odborných a moderní možnosti. Kurz bude podporovat vás rozvíjet a posilovat intelektuální a praktické dovednosti, které potřebujete k vytvoření umělecké praxi vysoké kvality.


MA výtvarné umění umožní vám zapojit se do řady studio praxi a studenti mohou rozhodnout se specializovat nebo kombinovat oblastí, které zahrnují malba, kresba, grafika, sochařství a instalace. Tam je potenciál pro studenty spolupracovat i jednotlivě. Základem předmětu je pojem praxe vedené vyšetřování, opírajícího se o vhodné výzkumné metody.


Výuka bude podporovat kritickou debatu a dialog ve vztahu k různým studiových tradic a různých aplikací nebo výsledky pro kresby, které vám pomohou souvislostí a pochopit svůj vlastní praxi.Písemná práce na kurzu je zaměřena kolem vašich vlastních studiových zájmů.


Navíc, MA výtvarného umění studenti mají přístup k pravidelné návštěvě přednáškového cyklu, který zve umělce, a další odborné odborníkům hovoří o své práci a zkušeností v rámci kreativních průmyslů. Během kurzu jsou indukce do vhodných technických workshopů, které vám dá přístup k těmto zdrojům v celém studiu.

&nbsp

Kurz poskytuje intenzivní a stimulující prostředí, ve kterém ke studiu Výtvarné umění, který poskytuje příležitost k vykazují práci, a zapojit se do kritické diskuse. Výtvarné umění zaměstnanci jsou všechny zavedené praktikujících umělců, kteří se pravidelně vystavují své praxi, nebo přispět na konferencích a publikacích. MA výtvarného umění absolventi pokračovali k rozvoji kariéry jako praktikující umělce, pracovali v souvisejících tvůrčích odvětvích nebo se zapojit do další studium na doktorské úrovni.

&nbsp


Vstupní požadavky


Nabídka vstupu na magisterský titul (MA) je založena na předpokladu, že máte potenciál naplnit cíle průběhu studia a dosažení úrovně požadované pro úspěšné dokončení ocenění. Účastníci by normálně dosáhly BA (Hons) / BSc Stupeň 2:01 nebo vyšší (nebo jeho ekvivalent), v záležitosti související s vámi navrhované průběhu studia.


Žadatelé, kteří mají diplom z jiné disciplíny mohou být také považována za vstup, s výhradou předložení uspokojivého portfolia umění, designu nebo media-související práce na podporu své žádosti.


Většina žadatelů na kurzy na NUCA budou pozváni na pohovor. To poskytuje neocenitelné možnost setkat se tváří v tvář a je hlavním faktorem při určování úspěšnosti vašeho podání.Rozhovor je příležitostí k posouzení své práce a vhodnosti aplikace a také poskytuje možnost posoudit NUCA 's pracovníky, Campus a zařízení a klást otázky. Hlavním zaměřením vaší aplikace procesu je na vašem portfoliu. Některé kurzy mohou vyžadovat dodatečné požadavky vstupu nebo přechází v konkrétních předmětech.


This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2018
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Norwich, Anglie
Datum začátku: Srp. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2018
Spojené království - Norwich, Anglie
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu