marketing Kolumbie - marketing programy Kolumbie marketing

marketing Kolumbie - marketing programy Kolumbie marketing

marketing

MSc, nebo Master of Science, je mezinárodně uznávaný akademický titul, který ukazuje, odbornost a znalosti daného tématu nebo pole. Většina programů MSc trvat asi čtyři roky do konce, po kterém někteří připojit k pracovní síle, zatímco jiní pokračovat ve třídě. 

Kurzy v oblasti marketingu a komunikace naučí, jak vytvořit marketingový plán založený na principech výzkumu trhu a marketingu. Tyto třídy se obvykle tvoří součást osvědčení nebo studijního programu. Ostatní předměty zahrnují jak využít rozhodnutí spotřebitele making trendy pomoci vytvořit image značky.

 

 

Kolumbie, oficiálně Kolumbijská republika je unitární konstituční republika tvoří dvaatřicet oddělení.

Marketing Kolumbie - Vezměte si MSc Kolumbie. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr v marketingového řízení

ADEN Bogotá
Online & Campus forma Denní studium January 2019 Kolumbie Bogotá

INTEGRA MARKETING svou strategii [+]

INTEGRA MARKETING Vaše strategie

CÍLE

Posoudit změny v životním prostředí, spotřebitele a technologii a jeho dopad na strategii firmy. Strukturování návrhy určené od hodnoty zákazníka, segmentované a přizpůsobené současným požadavkům, a to buď v tuzemském i zahraničním trhu. Digitální nástroje integrovat různé marketingové procesy. • Rozvíjet systémový přístup, který umožňuje propojení procesů, činností a nástrojů. Budovat a udržovat vztahy se zákazníky založené na uznání nesplněných příležitostí, rozvoj vhodných forem a způsobů použití metriky pro měření míry spokojenosti. Experientialize procesů pomocí simulace pro pochopení reality široce. S přihlédnutím k dopadu nových marketingových nástrojů při vytváření a udržování trvalé vztahy ... [-]