marketing Kolumbie - marketing programy Kolumbie marketing

marketing Kolumbie - marketing programy Kolumbie marketing

marketing

MSc, nebo Master of Science, je jedním ze dvou nejpopulárnějších bakalářských označení. Mezinárodně uznávaná je MSc obvykle uděluje zhruba po čtyřech letech přísného studia v čem je obvykle pole věda-založený.

Kurzy v oblasti marketingu a komunikace vyškolí up-to-date v nejnovějších marketingových kanálů, jako jsou digitální média. Existuje celá řada programů, které poskytují kurzy ve formátech od tradičního učebně k online distančního vzdělávání.

 

Kolumbie, oficiálně Kolumbijská republika je unitární konstituční republika tvoří dvaatřicet oddělení.

Marketing Kolumbie - Vezměte si MSc Kolumbie. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr v marketingového řízení

ADEN Bogotá
Online & Campus forma Denní studium January 2019 Kolumbie Bogotá

INTEGRA MARKETING svou strategii [+]

INTEGRA MARKETING Vaše strategie

CÍLE

Posoudit změny v životním prostředí, spotřebitele a technologii a jeho dopad na strategii firmy. Strukturování návrhy určené od hodnoty zákazníka, segmentované a přizpůsobené současným požadavkům, a to buď v tuzemském i zahraničním trhu. Digitální nástroje integrovat různé marketingové procesy. • Rozvíjet systémový přístup, který umožňuje propojení procesů, činností a nástrojů. Budovat a udržovat vztahy se zákazníky založené na uznání nesplněných příležitostí, rozvoj vhodných forem a způsobů použití metriky pro měření míry spokojenosti. Experientialize procesů pomocí simulace pro pochopení reality široce. S přihlédnutím k dopadu nových marketingových nástrojů při vytváření a udržování trvalé vztahy ... [-]