marketing Finsko - marketing programy Finsko marketing

marketing Finsko - marketing programy Finsko marketing

marketing

MSC je zkratka pro Master of Science. To je postgraduální vzdělávací pán 's stupně dána vysokými školami v celé řadě zemí. Stupeň je obvykle studován ve vědách a občas v sociálních vědách.

Obchodní profesionálové s vzdělávání v oblasti marketingu a komunikace může otevřít nové příležitosti pro jejich kariéry. Mohou využít své schopnosti poskytovat poradenství týkající se spotřebitelských studií a image značky nebo řídit marketingové skupiny v rámci firmy.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Marketing Finsko - Vezměte si MSc Finsko. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr V Marketingu

Aalto University
Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v oblasti marketingu se zaměřuje na strategický marketing, udržitelný marketing, maloobchodní marketing a spotřebitelskou kulturu. [+]

Magisterský program v marketingu se zaměřuje na strategický marketing, digitální marketing, maloobchodní marketing a spotřebitelskou kulturu.

Marketing je způsob myšlení a praxe, která je zásadní pro všechny dimenze podnikání. V tomto programu dosáhnete důkladného pochopení této filozofie a pevného základu dovedností a know-how požadovaných od špičkového specialisty na marketing.

Přehled programu: čtyři základní kurzy a volitelné předměty

V programu budete studovat čtyři základní kurzy: Strategický marketing, Digitální marketing, Maloobchodní marketing a Spotřebitelská kultura - pro více informací o těchto kurzech naleznete níže.... [-]


MSc in Tourism Marketing and Management

University of Eastern Finland Business School
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Joensuu

[+]

bezplatné základní zdravotní péče PTE (Pearsonský test angličtiny), min. 59 bodů [-]

Magisterský Studijní Program V Oblasti Digitálního Marketingu A Firemní Komunikace (DMCC)

Jyväskylä University School of Business and Economics
Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Jyväskylä

Magisterský program na digitální marketing a korporátní komunikace v Jyväskylä University School of Business a ekonomiky (JSBE) vychovává odborníky digitálního marketingu a firemní komunikace pro potřeby obou neziskovém sektoru a soukromého sektoru. Spojíme nejdůležitější aspekty digitálního obchodu, marketingu a firemní komunikace s nejnovějšími akademického výzkumu prováděného v této oblasti. [+]

Studijní cíle

Každý marketing a odborník na komunikaci v dnešní době potřebuje znalosti o digitálním prostředí a kanály, které opravdu dopad na vybraných cílových skupin. Máte-li zájem rozvíjet své znalosti a dovednosti o kus dál, tento program je pro vás. Unikátní kombinace marketingu a firemní komunikace činí z tohoto programu průkopníkem na poli vzdělávání krajině.

Magisterský program v oblasti digitálního marketingu a podnikové komunikace na Jyväskylä University School of Business and Economics (JSBE) vzdělává profesionály digitálního marketingu a firemní komunikace pro potřeby neziskového sektoru i soukromého sektoru. Spojíme nejdůležitější aspekty digitálního obchodu, marketingu a firemní komunikace s nejnovějšími akademického výzkumu prováděného v této oblasti. Odstupňování z programu dává in-hluboké znalosti a dovednosti plánovat a provádět strategické a taktické činnosti v manažerských a odborných pozic v souvislosti s marketingu, prodeje a firemní komunikace v dnešní digitalizované společnosti.... [-]