close

Filtry

Zobrazit výsledky

Vysokoškolské vzdělání programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Magisterský studijní umožňuje studentům prohloubit své znalosti, po získání bakalářského titulu. MSc v oblasti vysokoškolského vzdělávání umožňuje studentům analyzovat vzdělání z jiného úhlu pohledu. Jednotlivci se zájmem o vzdělávání, mohou být zvědaví, co je MSc v oblasti vysokoškolského vzdělávání? Tento program učí studenty, jak prozkoumat vzděláva… Čtěte více

Magisterský studijní umožňuje studentům prohloubit své znalosti, po získání bakalářského titulu. MSc v oblasti vysokoškolského vzdělávání umožňuje studentům analyzovat vzdělání z jiného úhlu pohledu.

Jednotlivci se zájmem o vzdělávání, mohou být zvědaví, co je MSc v oblasti vysokoškolského vzdělávání? Tento program učí studenty, jak prozkoumat vzdělávací metody z pohledu systémů. Studenti studují procesy, kontexty a výsledky vzdělávání, s cílem zlepšit vzdělávání. Některé z učebních osnov se bude skládat z metodiky, statistiky a vzdělávacích teorií. A diplomová práce je také zaměřit se v průběhu programu. Práce se často soustředí na teorii vzdělávání, nebo politiky. MSc mohou být zaměřeny na vzdělávání obecně nebo na konkrétní témata. Ty mohou zahrnovat řízení a vedení, sekundární vzdělávání, vzdělávání dospělých, nebo vývoj dítěte.Ti, kteří žádají o MSc v oblasti vysokoškolského vzdělávání by měla být profesionály a studenty, včetně lektorů a učitelů, výzkumných pracovníků, a administrátory, kteří mají zájem ve všech oblastech a na všech úrovních vysokoškolského vzdělávání.

Zaměřením se na otázky týkající se účinnosti, výkonnosti a kvality, magisterský titul pomáhá zlepšit vzdělávací zážitek pro všechny zúčastněné. MSc také pomáhá studentům rozvíjet vůdčí schopnosti a návrh výukové strategie, které se v různých vzdělávacích kontextech.

Existuje mnoho škol, které nabízejí magisterské tituly v oblasti vzdělávání, a to jak po celé zemi a na mezinárodní úrovni. S ohledem na různorodost, budou poplatky spojené do určité míry závisí na univerzitě sám. To je nejlepší kontaktovat přímo školy, aby získali lepší představu o nákladech.

S MSc v oblasti vysokoškolského vzdělávání může otevřít mnohé dveře kariéry.Držáky Titul bude připraven rozvíjet vzdělávací programy a vzdělávací osnovy, jako členové akademické fakulty nebo zaměstnance. Stupeň lze také připravit cestu pro práce jako administrátoři, manažeři, výzkumní pracovníci, a tvůrce politik.

Pokud se na hodiny na dálku je ideální způsob, jak vydělávat na titul, existuje mnoho škol v mezinárodním měřítku, které nabízejí on-line kurzy. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Baylor University School of Education
Waco, Spojené státy americké

Program Master of Science in Higher Education & Student Affairs (HESA) na Baylor University výrazně vyvažuje kariérní zkušenosti a akademickou přesnost k přípravě profesio ... +

Program Master of Science in Higher Education & Student Affairs (HESA) na Baylor University výrazně vyvažuje kariérní zkušenosti a akademickou přesnost k přípravě profesionálů, kteří chtějí mít smysluplný a trvalý vliv na život studentů v prostředí vysokoškolského vzdělávání. -
MSc
Denní studium
Angličtina
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde