close

Filtry

Zobrazit výsledky

Výtvarná výchova programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Pro studenty s bakalářským vědeckým oborem je další krok nahoru. Často s dobou dokončení jednoho až dvou let, tento stupeň nabízí studentům otevírá dveře k pokročilým příležitostem kariéry. Co je to MSc ve výtvarné výchově? Kurikulum tohoto vysokoškolského stupně je obvykle určeno pro studenty, kteří mají nejen vášeň k umění, ale mají také vášeň pro v… Čtěte více

Pro studenty s bakalářským vědeckým oborem je další krok nahoru. Často s dobou dokončení jednoho až dvou let, tento stupeň nabízí studentům otevírá dveře k pokročilým příležitostem kariéry.

Co je to MSc ve výtvarné výchově? Kurikulum tohoto vysokoškolského stupně je obvykle určeno pro studenty, kteří mají nejen vášeň k umění, ale mají také vášeň pro výuku. Zaměření tohoto stupně je obvykle uznat, že umění může být obtížný předmět učit a může vzdělávat studenta na osvědčených technikách. Plán kurzu obvykle zahrnuje zkušenosti ve výuce nebo projekty, které se zaměřují na to, jak učit umění.

Držitelé titulu v oblasti uměleckého vzdělávání často mají silné schopnosti komunikovat mezi sebou, neboť výuka vyžaduje vysokou komunikaci. Navíc se obvykle naučí být dobře organizováni a jak efektivně řídit svůj čas jako instruktoři. Tyto dovednosti jsou užitečné jak ve třídě, tak v každodenním životě.

Neexistují žádné stanovené náklady, pokud jde o získání MSc ve výtvarné výchově. Různé školy mohou mít odlišné pojistné a školné. Vždy je dobrý nápad, aby výzkum a výdaje předem.

Kariéra, kterou absolventi MS v uměleckém vzdělávání hledají, je obvykle učitel výtvarné výchovy. To může být pro jakoukoli úroveň, od základní školy až po univerzitu. Tento stupeň může také vést k výtvarné výchově dospělých mimo akademické prostředí. Pokud jde o umění, existuje několik podkategorií, na které se učitelé mohou rozhodnout soustředit se na potřeby a zájmy svých žáků. Nejen, že by tito učitelé mohli využívat své dovednosti k výuce budoucích umělců, ale také si mohou zvolit kariéru, kde budou mentorovat další učitele umění.

MSc ve výtvarné výchově může být přijata u institucí po celém světě. Navíc pro ty, kteří mají zaneprázdněný plán, jsou k dispozici také kurzy online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Rochester Institute of Technology (RIT)
Rochester, Spojené státy americké

Vychutnejte si své vlastní umělecké schopnosti a připravte se na výuku příští generace umělců a tvůrců.

Vychutnejte si své vlastní umělecké schopnosti a připravte se na výuku příští generace umělců a tvůrců. -
MSc
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus
 
University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School
Milwaukee, Spojené státy americké

Master of Science (MS) v umělecké výchově je 30-kreditní program s pokročilou prací v umělecké výchově a studiu umění. MS se zaměřením na výtvarnou výchovu nabízí dvě samostat ... +

Master of Science (MS) v umělecké výchově je 30-kreditní program s pokročilou prací v umělecké výchově a studiu umění. MS se zaměřením na výtvarnou výchovu nabízí dvě samostatné možnosti programu. Obě možnosti vyžadují, aby uchazeči absolvovali bakalářský titul ve výtvarném umění nebo v příbuzném oboru a byli přijati na University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School . -
MSc
Angličtina
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde