MSc Vermont, VT - MSc MSc programy Vermont, VT, Vermont, VT

MSc Vermont, VT - MSc MSc programy Vermont, VT, Vermont, VT

Magistr

Master of Science nebo MSc, je akademický titul udělený k těm, kteří skutečně dokončit asi čtyři roky intenzivního studia na dané téma. Mnoho kurzů MSc nabízí kombinaci učebny a osnov založených na výzkumu.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Vermont je jeden z nejmenších států v Unii, i když je známý pro své drsné individualismu. Stát je domovem mnoha univerzit, které dávají studentům možnost téměř všechny hlavní a kariéře představit.

MSc Vermont, VT - Vezměte si MSc Oslu. Získejte všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr V Přírodních Zdrojů Se Zaměřením Na Vedení Udržitelnosti

University of Vermont
Campus forma Denní studium Kombinované 2 let August 2018 Spojené státy americké Burlington + 1 více

Tento Low-rezidence Master of Science v přírodních zdrojů se zaměřením na vedení pro udržitelný rozvoj je určen pro začínajících lídrů, kteří se zavázali k prohloubení jejich schopnost katalyzovat změnu a překročit hranice. [+]

Vedení Inspirován moudrosti přírody

Tváří v tvář zrychlené změn a stále složitějších problémů, kterým čelí život na této planetě, to není dost jednoduše dělat více toho, co jsme dělali. Musíme dělat věci jinak.

Tento Low-rezidence Master of Science v přírodních zdrojů se zaměřením na vedení pro udržitelný rozvoj je určen pro začínajících lídrů, kteří se zavázali k deepeningtheir schopnost katalyzovat změnu a překračovat hranice.

Naše dvouletá, 30-úvěrový program nabízí inovativní kombinaci intenzivních bytových a on-line studijních zkušeností. Tento program má čtyři obytné moduly v rozmezí od 3 do 7 dnů ve Vermontu a po celých Spojených státech. Tato setkání poskytují příležitost pro intenzivní prožitkových vzdělávacích příležitostí, stejně jako budování vztahů mezi členy kohorty a s předními profesionálními poboček.... [-]