Filter
Magistr přírodních věd
Spojené státy americké Colorado Louisville Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MSc Louisville - MSc MSc programy Louisville, Louisville

Magisterské programy poskytuje stejný název pro stupeň - Mistr. Postgraduální studium jako Masters of Science jsou zkráceny MSc. Master of Science v managementu programu nebo Master of Science vzdělávání managementu jsou postgraduální programy v běžném řízení. To znamená, že studenti dostávají akademické vzdělání s hloubkou reflexe a abstrakce. Masters lze obvykle klasifikovány jako Master of Science (MSc) nebo populární Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) obvykle je uveden pro úspěšné dosažení postgraduální programy s vědou nebo technického hlediska konvergence.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

MSc Louisville - Vezměte si MSc Oslu. Získejte všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Tituly
Místo
Spojené státy americké
Colorado
Louisville
Typ studia
Tempo
American Consortium of Universities (INTERLINK)

The International Commerce & Program Policy (ICP) poskytuje školení v politických, právních, kulturních a sociálních aspektů globálního obchodu, podnikání a ekonomiky ... [+]

The International Commerce & Program Policy (ICP) poskytuje školení v politických, právních, kulturních a sociálních aspektů globálního obchodu, podnikání a ekonomiky. Tento 37-úvěrový program, odlišný od titulu MBA, je určen především pro mezinárodní a americké studenty, kteří chtějí rozvíjet znalosti a porozumění v oblastech souvisejících s mezinárodní vztahy, politiky, podnikání, práva a politiky. Tento program, obvykle hotova v 15-18 měsíců, pokud se student začíná kurzu na podzim, sestává z jádra 25 kreditů. Odtud se mohou studenti sledují jeden z několika možností, včetně Commerce trati, politika trati, non-specializované dráhy a / nebo stopy práce. Studenti, kteří jsou non-rodilí mluvčí se může přidat Anglický jazyk pro manažerskou jejich základních požadavků. Až 3 volitelných úvěry mohou být převzaty z jazykových kurzů v studenta non-rodném jazyce.... [-]

Spojené státy americké Louisville
Září 2019
Angličtina
Denní studium
15 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině