MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované Trestní právo v Severní Amerika - Trestní právo Trestní právo programy v Severní Amerika

Master of Science (MSc): Tyto programy jsou postgraduální studium pro lidi, kteří nedávno ukončili vysokoškolské studium a chtějí zlepšit své znalosti o hluboké a další vědecké úrovni.

Soudce Program zločinec je obvykle navržen tak, aby pomohl studentům připravit se na kariéru v oblasti vymáhání práva. Programy mohou nabízet kurzy v předmětech, které zahrnují právo, etika, komunikace, první pomoc, fyzické kondice, nápravné facility management a kriminologie.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Kombinované Trestní právo v Severní Amerika - Udělejte si Trestní právo v Severní Amerika. Získejte všechny Kombinované Trestní právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

13 Výsledky v Trestní právo, Severní Amerika Filter

On-line Magistr v oboru trestního práva

Abraham Lincoln University
Online forma Kombinované 3 semestry Září 2020 Spojené státy americké Los Angeles

Oblasti trestního práva se soustředí na kontrolu kriminálního chování při udržování veřejného pořádku. To zahrnuje primární funkce vymáhání práva, trestního stíhání, soud, opravy, mladistvých pachatelů, manipulaci důkazy, ohledání místa činu a související odpovědnosti. Kromě toho, že se vztahuje na bezpečné řízení, bezpečné vedení a kontrolu vězňů spáchaných do vězení, nebo ...

Velitel trestního soudnictví (MCJ)

Anderson University South Carolina
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké Anderson Kolumbie Ibagué Greenville + 3 více

Command College of South Carolina v Anderson univerzity je určen k přípravě výkonné vůdce v oblasti trestního soudnictví se vypořádat s složitosti a výzvami řízení

MSc v oboru trestního soudnictví, koncentrace analýza trestné činnosti

Tiffin University
Online forma Kombinované 3 roky Září 2020 Spojené státy americké Tiffin

Mistr Tiffin University of Science v oboru trestního soudnictví (MSCJ), s koncentrací v Crime Analysis, je vynikajícím příkladem toho, jak v reálném světě splňuje třídě zkušenosti.

MSc v oboru trestního soudnictví, koncentrace kriminální chování

Tiffin University
Online forma Kombinované 3 semestry Září 2020 Spojené státy americké Tiffin

Mistr Tiffin University of Science v oboru trestního soudnictví (MSCJ), s koncentrací v kriminálního chování, je vynikajícím příkladem toho, jak v reálném světě splňuje třídě zkušenosti.

MSc v oboru trestního soudnictví, koncentrace správa justice

Tiffin University
Kampus Online forma Kombinované 3 semestry Září 2020 Spojené státy americké Tiffin + 1 více

Tiffin MSc v trestní justici (MSCJ), s koncentrací v justici správy, je vynikajícím příkladem toho, jak v reálném světě splňuje třídě zkušenosti.

MSc v oboru trestního soudnictví, koncentrace správa vnitřní bezpečnost

Tiffin University
Online forma Kombinované 3 semestry Září 2020 Spojené státy americké Tiffin

Tiffin MSc v trestní justici (MSCJ), s koncentrací v Homeland Security Administration, je vynikajícím příkladem toho, jak v reálném světě splňuje třídě zkušenosti.

Magistr v trestní spravedlnosti - Intelligence a kriminální analýza koncentrace

Saint Joseph's University Online
Online forma Kombinované 18 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Philadelphie

Online magisterské studium na univerzitě svatého Josefa zdůrazňuje teorii a výzkum, správu a řízení efektivní změny v systému trestního soudnictví. Kurikulum zahrnuje základní kurzy ve výzkumných metodách a analýze, teorie kriminologie, etiky a trestní spravedlnosti a odborné psaní pro vymáhání práva. Studenti mohou svůj stupeň přizpůsobit několika možnostmi soustředění, včetně analýzy inteligence a kriminality.

Magistr v trestní spravedlnosti - koncentrace vnitřní bezpečnosti

Saint Joseph's University Online
Online forma Kombinované 18 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Philadelphie

Online magisterské studium na univerzitě svatého Josefa zdůrazňuje teorii a výzkum, správu a řízení efektivní změny v systému trestního soudnictví. Kurikulum zahrnuje základní kurzy ve výzkumných metodách a analýze, teorie kriminologie, etiky a trestní spravedlnosti a odborné psaní pro vymáhání práva. Studenti mohou svůj stupeň přizpůsobit několika možnostmi soustředění, včetně vnitřní bezpečnosti.

Magistr v trestní spravedlnosti - federální vymáhání práva

Saint Joseph's University Online
Online forma Kombinované 18 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Philadelphie

Online magisterské studium na univerzitě svatého Josefa zdůrazňuje teorii a výzkum, správu a řízení efektivní změny v systému trestního soudnictví. Kurikulum zahrnuje základní kurzy ve výzkumných metodách a analýze, teorie kriminologie, etiky a trestní spravedlnosti a odborné psaní pro vymáhání práva. Studenti mohou svůj stupeň přizpůsobit několika možnostmi soustředění, včetně federálního vymáhání práva.

Magistr v trestním soudnictví - Koncentrace řízení chování

Saint Joseph's University Online
Online forma Kombinované 18 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Philadelphie

Online magisterské studium na univerzitě svatého Josefa zdůrazňuje teorii a výzkum, správu a řízení efektivní změny v systému trestního soudnictví. Kurikulum zahrnuje základní kurzy ve výzkumných metodách a analýze, teorie kriminologie, etiky a trestní spravedlnosti a odborné psaní pro vymáhání práva. Studenti mohou svůj stupeň přizpůsobit několika možnostmi soustředění, včetně řízení chování.

Magistr v trestním soudnictví - Koncentrace analýzy chování

Saint Joseph's University Online
Online forma Kombinované 18 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Philadelphie

Online magisterské studium na univerzitě svatého Josefa zdůrazňuje teorii a výzkum, správu a řízení efektivní změny v systému trestního soudnictví. Kurikulum zahrnuje kurzy výzkumu metod a analýzy, kriminologie teorie, etika a trestní spravedlnost, a profesionální psaní pro vymáhání práva. Studenti mohou přizpůsobit svůj stupeň prostřednictvím několika možností koncentrace, včetně analýzy chování.

MS v trestním soudnictví

Lewis University Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2020 Spojené státy americké Romeoville

Definujte svůj odkaz s online MS v trestním soudnictví. Získat znalosti a dovednosti potřebné pro kritickou analýzu a etické řešení složitých problémů v současné společnosti. Za pouhých 2 roky si můžete získat magisterský titul online z Lewis University a vzít svou kariéru na další úroveň.

MS v kriminalistice a trestním soudnictví

University of Tampa - Sykes College of Business
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Leden 2020 Spojené státy americké Tampa + 1 více

Magisterský studijní program University of Tampa v oboru kriminologie a trestního soudnictví připravuje studenty na kariéru praktického lékaře i managementu v trestním soudnictví a veřejné bezpečnosti. Studenti, kteří se chtějí dozvědět více o tomto programu, by se měli obrátit na koordinátora postgraduálního programu Katedra kriminologie a trestního soudnictví Chris Capsambelis.