MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované Trestní řízení v Evropa - Trestní řízení Trestní řízení programy v Evropa

MSc, nebo Master of Science, je jedním ze dvou nejpopulárnějších bakalářských označení. Mezinárodně uznávaná je MSc obvykle uděluje zhruba po čtyřech letech přísného studia v čem je obvykle pole věda-založený.

Trestní řízení se týká ústavního práva. Obvykle se zabývá pravidly řídících postupů používaných k vyšetřování, stíhání a posuzování zločinů ze strany orgánů činných v trestním řízení a úřadů. Kurzy se mohou zaměřit na čtvrté a páté změny ústavy USA.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Kombinované Trestní řízení v Evropa - Udělejte si Trestní řízení v Evropa. Získejte všechny Kombinované Trestní řízení program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

8 Výsledky v Trestní řízení, Evropa Filter

MSc počítačové forenzní a kybernetická bezpečnost

University of Greenwich
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Londýn + 1 více

Tento program je vhodný jak pro nováčky v oblasti počítačové bezpečnosti a počítačové forenzní a praktiků, kteří se chtějí dále své dovednosti. Pokrývá příslušných dovedností, softwarových a hardwarových technologií a čím více teoretických studií, které jsou základem každodenní praxi. To zajišťuje, že studenti mají základní znalosti o právních a regulačních požadavků a mezinárodních norem, které se týkají zabezpečení počítače v různých národech.

MSc v forenzní osteologii a metody obnovy v terénu

University of Kent, School of Anthropology & Conservation
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Canterbury + 1 více

Naučte se praktické dovednosti potřebné k oživení lidských pozůstatků v terénu. Získejte teoretické znalosti potřebné k rekonstrukci biologických profilů z tvrdé tkáně, podporované laboratorním tréninkem.

Magistr ve forenzní vědě

University of Lincoln
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2020 Spojené království Lincoln + 1 více

Tento vědecky přísný magisterský program je navržen tak, aby poskytoval rozsáhlý výcvik v nejnovějších technikách používaných v laboratořích forenzních věd po celém světě.

MSc ve forenzním vyšetřování

Cranfield University
Kampus Denní studium Kombinované 11 - 36 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Swindone Cranfield + 2 více

Tento MSc je vysoce praktický a praktický. Je navržena tak, aby poskytovala porozumění špičkovému výzkumu a nejnovějším forenzním metodologiím a má umožnit absolventům vyřešit problémy týkající se občanského a trestního práva.

MSc ve vyšetřování forenzních výbušnin a výbuchů

Cranfield University
Kampus Denní studium Kombinované 11 - 36 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Swindone Cranfield + 2 více

Tento kurz zavádí studenty k vyšetřování výbušných a CBRN kriminálních scén. Zvažuje jak před a po výbuchu scény, tak scény, které jsou s nimi spojeny. MSc také rozvíjí schopnost studenta aplikovat techniky forenzní inteligence a vykořisťování a kombinovat je s Open Source Intelligence.

MSc ve forenzní balistiky

Cranfield University
Kampus Denní studium Kombinované 11 - 36 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Swindone + 1 více

Tento kurz je navržen tak, aby poskytoval studentům komplexní přehled o oblasti střelných zbraní, střeliva a balistických vyšetření.

MSc ve forenzní archeologii a antropologii

Cranfield University
Kampus Denní studium Kombinované 11 - 36 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Swindone Cranfield + 2 více

Cílem předmětu je poskytnout studentům pochopení toho, jak lze ve forenzním kontextu aplikovat tradiční a pokročilé techniky z archeologie a fyzické antropologie.

MSc z forenzního vyšetřování trestné činnosti dědictví

Cranfield University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Říjen 2020 Spojené království Swindone Cranfield + 2 více

Tento MSC, vyvinutý na základě rozhovorů s orgány kulturního dědictví, nevládními organizacemi, armádou a policií, vám poskytne dovednosti v reálném světě, které zvýší vaši zaměstnatelnost.