MASTERSTUDIES.CZ

Textilní návrhářství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Studenti, kteří mají zájem o získání titulu Master of Science, obvykle absolvují studium s univerzitou v oboru vědy. Tituly jsou často uděleny v široké škále disciplín po rozsáhlém studiu a průzkumu vybraného oboru.

Co je to MSc v textiliích? Tento studijní program obvykle učí vědce o historii módního designu, charakteristiky různých tkanin a principy designu s textilií. Kurz může být kombinací přednášek, studií, výzkumu a zkušenostního učení. Programy v této oblasti často kladou důraz na různé oblasti. Některé oddělení by se mohly zaměřit na výrobu textilií, zatímco jiné by se mohly soustředit na uvádění nových textilních výrobků na trh. Většina programů trvá rok nebo dva dokončení.

Učitelé v tomto studijním programu se učí, jak řídit těžké pracovní zatížení studia a řídit svůj čas efektivně, prospěšné rysy pro osobní a profesní růst. Často rozvíjejí lepší pohled na módní trendy, stejně jako porozumění vlastnostem konkrétního textilu, což činí jejich dovednosti cennými na pracovišti.

Aby bylo možné plně porozumět nákladům každého programu, měli by zainteresované osoby pečlivě zvážit důsledky daní, finanční pomoci a celkových nákladů na program. Přijímací kancelář pro každou instituci by měla být schopna poskytovat aktuální a spolehlivé informace o zapsání a dokončení programu.

Absolventi s MSc v textiliích mohou pracovat v mnoha oborech v módním průmyslu. Mohli by se stát designéry pro velké oděvní společnosti, nebo by se mohli vymanit samy od sebe a vytvořit si vlastní návrhy. Absolventi jsou často vyhledáváni pro marketingové pozice a reklamní konzultanty pro velké a malé oděvní společnosti. Často najdou práci jako kupující, marketingoví konzultanti, maloobchodní propagátoři a poradci a jako správci obchodů.

Tento studijní program je k dispozici na několika univerzitách v různých částech světa. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

3 Výsledky v Textilní návrhářství Filter

M.Sc. Textilní inženýrství

RWTH International Academy / RWTH Aachen University
Kampus Denní studium 4 semestry Říjen 2019 Německo Aachen

M.Sc. Textilní inženýrství na RWTH Aachen University nabízí interdisciplinární učební plán se dvěma stopami: výzkum a studium, stejně jako široká škála volitelných předmětů. Program zkoumá nejnovější vývoj v textilní technologii v předmětech, jako jsou vysoce výkonná vlákna, 3D-textilie a nové procesy a stroje pro výrobu textilních výrobků.

Magistr v textilní inženýrství

Ghent University - Faculty of Engineering and Architecture
Kampus Denní studium 2 let Září 2019 Belgie Ghent

Master in Textile Engineering je dvouletý magisterský program v oblasti textilního inženýrství. Program byl vyvinut v rámci a plně podporován programem Erasmus Evropské unie. Jednalo se a stále je unikátní program, který nabízí pokročilé vzdělání v oblasti textilního inženýrství, v němž jsou začleněny nejnovější vývojové trendy v textilní oblasti, stejně jako současné vyučovací metody. Zúčastnili se nejznámější odborníci v multidisciplinární oblasti textilu v Evropě i mimo ni. Program využívá významnou účast průmyslu. Absolventi získali znalosti, dovednosti a postoje, které zajišťují jejich dopad na technologickou inovaci, kreativitu, kvalitu a řízení v průmyslu i v akademické sféře.

MSc v technologii dřeva, plastů a textilu

Tallinn University of Technology
Kampus Denní studium 2 let Září 2019 Estonsko Tallinn

Výuka je organizována do modulů kombinujících přednášky, semináře a laboratorní práce v nedávno zrekonstruovaném laboratoři Polymer Physics and Technology, která je vybavena nejmodernějšími zařízeními.