MASTERSTUDIES.CZ

Textilní návrhářství Německo - Textilní návrhářství programy Německo Textilní návrhářství

Textilní návrhářství Německo - Textilní návrhářství programy Německo Textilní návrhářství

MSC je zkratka pro Master of Science. To je postgraduální vzdělávací pán 's stupně dána vysokými školami v celé řadě zemí. Stupeň je obvykle studován ve vědách a občas v sociálních vědách.

Prostřednictvím učení o kritických procesů, jako je barvení, tkaní a design tkaniny, studentů se zájmem o vzdělání v textilním průmyslu může být schopen tvořit skillsets potřebné k výkonu obdivuhodně v několika kariéru v budoucnosti. Některé z nich mohou zahrnovat obuv návrháře, oděv technolog a vedoucí inovací.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Textilní návrhářství Německo - Vezměte si MSc Německo. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Textilní návrhářství, Německo

M.Sc. Textilní inženýrství

RWTH International Academy / RWTH Aachen University
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2019 Německo Stolberg (Rhineland)

M.Sc. Textilní inženýrství na <span translate="no">RWTH</span> Aachen University nabízí interdisciplinární učební plán se dvěma stopami: výzkum a studium, stejně jako široká škála volitelných předmětů. Program zkoumá nejnovější vývoj v textilní technologii v předmětech, jako jsou vysoce výkonná vlákna, 3D-textilie a nové procesy a stroje pro výrobu textilních výrobků.