$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Teologie křesťanství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

MSc (Master of Science) je postgraduální stupeň s vyznačením jeho příjemce, jak mít dosáhl vysokého stupně mistrovství v určitém oboru. Magisterský studijní opravňující jeho držitele k výuce na vysokoškolské úrovni, a to je obvykle požadavkem pro každého, kdo chce vstoupit do doktorského programu. Co je MSc v křesťanských studií? Jedná se o stupeň znamenat, že… Čtěte více

MSc (Master of Science) je postgraduální stupeň s vyznačením jeho příjemce, jak mít dosáhl vysokého stupně mistrovství v určitém oboru. Magisterský studijní opravňující jeho držitele k výuce na vysokoškolské úrovni, a to je obvykle požadavkem pro každého, kdo chce vstoupit do doktorského programu.

Co je MSc v křesťanských studií? Jedná se o stupeň znamenat, že se nositelem pokročila své znalosti o křesťanské teologie na vysoké úrovni. Programy obvykle trvají jeden až dva roky dokončit a jejich cílem je rozšířit schopnosti studentů, aby se zapojily své komunity a uplatňovat svou víru s hlubším pochopení základních biblických základech. Většina programů nejsou určeny k přípravě kandidátů přímo na ministerstvo. Je důležité, aby zájemce o MSc v křesťanských studií kontaktních institucí pro předmět údajů.

MSc v oboru křesťanských studií je pro ty, kteří chtějí zlepšit své služby prostřednictvím větší pochopení křesťanské víry. Je obzvláště cenné pro ty, kteří hledají laické vedoucí postavení ve svých sborech.

Dokončení MSc v oboru křesťanských studií se může velmi lišit v nákladech, v závislosti na konkrétních institucí a programů. Zájemci o pokračování tohoto stupně by měli kontaktovat školy pro aktuální školné a poplatky.

Vášeň je to, co většina disků zájem v MSc v oboru křesťanských studií. Ti, kteří ji získat obvykle vybrat mezi pokračoval studie s okem k ordinačních nebo širších rolích odpovědnosti jako laických členů v rámci jejich náboženských komunit. Výzkum, psaní, misijní práce, učení, dosah a víra poradenský jsou všechny možné cesty pro držitele stupně.

Existuje několik možností, aby zvážila, když sledují MSc v oboru křesťanských studií.Různé komplexních programů jsou k dispozici na mnoha místech, aby se vešly všechny typy studentů. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Loma Linda University School of Religion
Loma Linda, Spojené státy americké

Master of Science v programu kaplanství je teologické a klinické vzdělání kaplanství na Loma Linda University. Byl vyvinut za použití pokynů stanovených Asociací profesionální ... +

Master of Science v programu kaplanství je teologické a klinické vzdělání kaplanství na Loma Linda University. Byl vyvinut za použití pokynů stanovených Asociací profesionálních kaplanů (APC), která dohlíží a důsledně dodržuje národní standardy „osvědčených postupů“ pro povolání duchovního. -
MSc
Angličtina
Kampus