$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové Technologie Greensboro - Technologie Technologie programy Greensboro, Greensboro

Magisterské programy poskytuje stejný název pro stupeň - Mistr. Postgraduální studium jako Masters of Science jsou zkráceny MSc. Master of Science v managementu programu nebo Master of Science vzdělávání managementu jsou postgraduální programy v běžném řízení. To znamená, že studenti dostávají akademické vzdělání s hloubkou reflexe a abstrakce. Masters lze obvykle klasif… Čtěte více

Magisterské programy poskytuje stejný název pro stupeň - Mistr. Postgraduální studium jako Masters of Science jsou zkráceny MSc. Master of Science v managementu programu nebo Master of Science vzdělávání managementu jsou postgraduální programy v běžném řízení. To znamená, že studenti dostávají akademické vzdělání s hloubkou reflexe a abstrakce. Masters lze obvykle klasifikovány jako Master of Science (MSc) nebo populární Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) obvykle je uveden pro úspěšné dosažení postgraduální programy s vědou nebo technického hlediska konvergence.

Začlenění technologií do moderní společnosti bylo často příčinou politické a filozofické debaty. Hlavním problémem je, zda technologie skutečně pomáhá, nebo škodí lidstvo. Někteří argumentují, že nadužívání technologie je škodlivé pro životní prostředí, zatímco jiní věří, že to je nezbytným aspektem lidského vývoje.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Greensboro je velké město ve státě Severní Karolína umístila jako třetí největší v souvislosti s populaci. Společnost byla založena v roce 1750, město se rozrostla do vysoce industrializované náboje, který je hostitelem různých společností. To má mnoho univerzit a vysokých škol, které nabízejí programy v právu a technologie mezi ostatními.

Dálkové Technologie Greensboro - Vezměte si Technologie Oslu. Získejte všechny Technologie program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
North Carolina A&T State University
Greensboro, Spojené státy americké

Oblast informačních technologií je dnes nejrychleji rostoucí profesí. Vzhledem k tomu, že informační technologie se neustále rychle rozvíjejí, zůstává nabídka pracovních míst ... +

Oblast informačních technologií je dnes nejrychleji rostoucí profesí. Vzhledem k tomu, že informační technologie se neustále rychle rozvíjejí, zůstává nabídka pracovních míst v počítačových profesích stále vysoká. Náš program informačních technologií vám poskytne podrobné znalosti o počítačových sítích, správě databází, dolování dat, vysoce výkonných počítačích, návrhu s nízkou spotřebou energie a bezdrátové komunikaci. Absolvováním tohoto titulu Master of Science získáte mistrovství a odborné znalosti nezbytné k úspěchu v této profesi. Master of Science v informačních technologiích (MSIT) připravuje studenty na výkon technické i manažerské kariéry ve všech sektorech zaměstnanosti. Program klade důraz na získání kvalitních teoretických konceptů s intenzivními „praktickými“ zkušenostmi v oblasti informačních technologií. Kurzy jsou vyučovány fakultou s vysokou odborností získanou výzkumnou činností, vztahem k průmyslu a odbornými zkušenostmi. Nabízíme tři různé možnosti, které vyhovují potřebám studentů na plný a částečný úvazek a pracujících profesionálů. Oblasti výzkumu: Cloud Computing Zabezpečení počítače a sítě Enterprise Computing Vysoce výkonná výpočetní technika Vyhledávání informací Zjišťování znalostí a dolování dat Bezdrátové sítě -
MSc
Denní studium
2 roky
Angličtina
18 Srp 2022
Kampus
Online forma