$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové Technologie Manchester - Technologie Technologie programy Manchester, Manchester

Master of Science nebo v magisterském studijním programu v oblasti vědy je akademický titul dodáno univerzit v mnoha zemích. Master of Science je populární volbou poté, co dokončil bakalářský titul. Jedním z největších aspektů technologie je, že když je vložené do strojů a zařízení, většinou jednotlivé provozu stroje nebo zařízení, není třeba chápat specifika jak… Čtěte více

Master of Science nebo v magisterském studijním programu v oblasti vědy je akademický titul dodáno univerzit v mnoha zemích. Master of Science je populární volbou poté, co dokončil bakalářský titul.

Jedním z největších aspektů technologie je, že když je vložené do strojů a zařízení, většinou jednotlivé provozu stroje nebo zařízení, není třeba chápat specifika jak tato technologie funguje. Například, někdo pomocí počítače nemusí pochopit mechaniku pevného disku, aby prospěch z jeho používání.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Manchester je známý pro svou architekturou a má Spojené království je druhou největší městskou památkovou zónou, 5 krát větší, než samotné město. Existují pouze tři vysoké školy, ale mají celkem 73 tisíc studentů.

Dálkové Technologie Manchester - Vezměte si Technologie Oslu. Získejte všechny Technologie program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu ve Velké Británii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
The University of Manchester
Manchester, Spojené království

Popis kurzu Existuje značná pokračující potřeba specializovaných inženýrů, kteří by poskytovali služby jadernému průmyslu při provozu a vyřazování stávajících reaktorů z provo ... +

Popis kurzu Existuje značná pokračující potřeba specializovaných inženýrů, kteří by poskytovali služby jadernému průmyslu při provozu a vyřazování stávajících reaktorů z provozu, a celosvětově roste program výstavby nových reaktorů. Na základě těchto skutečností nabízí The University of Manchester postgraduální program v oboru jaderné vědy a technologie, aby pomohl tomuto odvětví poskytnout odbornou úroveň, která pomůže zaplnit předpokládanou mezeru v dovednostech. Průzkum postgraduální výuky (PTES) Každoroční PTES pořádaný HEA, který byl zahájen v roce 2009, je jediným celoodvětvovým průzkumem, který od vyučovaných postgraduálních studentů získává informace o jejich zkušenostech s učením a výukou. Průzkum se zaměřuje na zkušenosti studentů ohledně Učení a učení Zasnoubení Hodnocení a zpětná vazba Organizace a řízení Zdroje a služby Vývoj schopností Katedra fyziky a astronomie je hrdá na to, že 96 % studentů magisterského studia jaderné vědy a technologie je s kurzem celkově spokojeno. -
MSc
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Zář 2022
Kampus
Online forma