Strojírenství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Strojírenství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Strojírenství

Magisterský titul, nebo MSc je pokročilý akademický titul, který studenti obdrží po prokázali zvládnutí určitého oboru. MSc v oboru strojírenství se často snažil, aby absolventi rychle dosáhnout nejlepších pozic v konkurenčním oboru strojírenství.

Studenti, kteří se ptají: "Co je MSc v oboru strojního inženýrství?" Zjistíte, že odpověď je široký, zahrnuje mnoho aspektů studia. Mezi ně patří pokročilé studium designu, analýzu, vývoj, tvorba a udržování mechanických systémů. Tyto systémy mohou být použity v průmyslových odvětvích, jako je doprava, automatizace, výroby energie a letecký průmysl. Programy obvykle zahrnují technických předmětů a technické volitelné. Některé příklady kurzů zahrnují design Engineering, management, mechaniky a materiálů, biomechanické inženýrství a letecké techniky.Studenti často pracují s poradcem pro vytvoření své vlastní specifické stopy studia.

Tento pokročilý stupeň je přínosem pro studenty, protože je připravuje s in-hloubka, moderní výuku a dovednosti, které potřebují k soutěžit v oblasti strojního inženýrství. Pokročilý stupeň a zkušenosti, které studenti získali v průběhu studia často otevřené dveře, které ostatní studenti nemají přístup.

Stejně jako u jiných celosvětových programů, náklady na dokončení tohoto programu se liší od jedné školy do druhé. Studenti by měli být schopni najít školu a program, které vyhovují jejich potřebám.

Absolventi tohoto oboru jsou často zodpovědné za uvádění nových nápadů do života. Berou teoretické návrhy od skic na papíře do fyzické existence.Absolventi mohou najít pracovní příležitosti v oblasti architektury, alternativní zdroje energie, nanotechnologie a chemické, obrana, výstavba a farmaceutickém průmyslu. S pokročilým v oboru strojírenství, budou absolventi zjistí, že mají přístup k mnoha zajímavých a produktivní kariéru.

Existují příležitosti pro studium v této oblasti po celém světě. Informujte se o možnostech kontrolou našeho programu, výpisy a vyplněním hlavní formulář na této webové stránce. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více

Magistr v námořní a offshore technologie

University Of Stavanger
Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Norsko Stavanger

Tento program Master of Science v námořní a offshore technologii je navržen tak, aby odpovídal rostoucí poptávce po kvalifikovaných odborníků v námořní a offshore průmyslu. [+]

Přehled

Oceány pokrývají více než 70% zemského povrchu. Nicméně, tyto jsou stále hodně neprobádané. Asi 97% zemské vody je obsaženo v oceánech a mořích, které jsou spojeny, tvoří obrovskou hromadu vody. Komplexní námořní inženýrství se stává zásadní při získávání a objevování všech zdrojů, které mohou oceány přinést, a při řešení různých problémů, ke kterým může dojít během tohoto procesu.

Tento program Master of Science v námořní a offshore technologii je navržen tak, aby odpovídal rostoucí poptávce po kvalifikovaných odborníků v námořní a offshore průmyslu.

Tento MSc program má silný mezinárodní profil se studenty z celého světa.... [-]


Ms textilního strojírenství

Philadelphia University
Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2019 Spojené státy americké Philadelphia + 1 více

Na MS v textilním inženýrství programu je určena rozvíjet znalosti absolvent studentů ve vyspělých oblastech textilního vědy a techniky. [+]

MS v textilní

O programu

Na MS v textilním inženýrství programu je určena rozvíjet znalosti absolvent studentů ve vyspělých oblastech textilního vědy a techniky.

Program nabízí širokou škálu textilních technických předmětů, které připravují studenty, aby významně přispět v pokročilých výrobních technologií a textilních materiálů technologií. Pečlivě integrované vzdělávací nabídky na univerzitě umožnit studentovi být vystaven široké škále profesních možností vzdělávání. Zkušenost vyvrcholení práce je zapotřebí při dokončení programu.

Pro informace o podmínkách přijímacího řízení a finanční pomoci, prosím napište Prof. Brian George, ředitel Graduate textilní programů na Georgeb@philau.edu~~pobj nebo absolvovat přijímací kancelář na GradAdm@PhilaU.edu... [-]


Master ve strojírenství (ms a já)

Inter American University of Puerto Rico
Campus forma Denní studium 2 let January 2019 Portoriko Bayamón

Oddělení strojní nabízí dva způsoby mistrovských stupňů: Master of Science (MS) ve strojírenství a Master of Engineering (ME) ve strojírenství. V každém modality jsou nabízeny dvě specializace: Vzdušný a energie. [+]

Oddělení strojní nabízí dva způsoby mistrovských stupňů: Master of Science (MS) ve strojírenství a Master of Engineering (ME) ve strojírenství. V každém modality jsou nabízeny dvě specializace: Vzdušný a energie.

Tyto programy jsou navrženy tak, aby připravit studenty s dovedností a postojů nezbytných pro vykonávání jako efektivní odborníky v leteckém a energetických oborů. Energetickém zaměření studenti se připravují na studium fosilních i obnovitelných zdrojů energie. V specializaci Aerospace; Studenti jsou nabízeny znalosti nezbytné k úspěšnému provedení v leteckém průmyslu.

[-]

MS v letectví a letectví řízení online

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies
Online forma Denní studium Kombinované 11 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké West Lafayette + 1 více

Pokud se snažíte pokročit v náročném, specializovaném světě letectví, Purdue MS v letectví a letectví Management vám pomůže rozvíjet základní management a vedení dovedností. [+]

Pokud se snažíte pokročit v náročném, specializovaném světě letectví, Purdue MS v letectví a letectví Management vám pomůže rozvíjet základní management a vedení dovedností.

Učitelé profesorů s významným vzděláním a praxí v oblasti civilního letectví, vojenského letectví a vládních rolí vám připraví kurzy zaměřené na konkrétní odvětví pro řadu letových manažerských rolí.

Ekonomické prognózy naznačují, že stálý nárůst požadavků na přepravu cestujících a letecké nákladní dopravy povede k dramatickému rozšíření leteckého průmyslu a vyžaduje úplnou restrukturalizaci stávající architektury systému letecké dopravy. Tento růst odvětví vytváří širokou škálu vedoucích příležitostí v leteckém průmyslu pro jednotlivce, kteří disponují schopnostmi řízení letectví a letectví, jako jsou provozní analýzy, vývoj bezpečnostních systémů, řízení projektů, integrace systémů, environmentální udržitelnost a související interdisciplinární dovednosti.... [-]


M.Sc. ve vesmírném inženýrství

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology
Campus forma Denní studium 2 let April 2019 Německo Berlin

Studijní program MSE nabízí katedra vesmírné techniky, jedna ze šesti kateder katedry letectví a astronautiky na Technische Universität Berlin. [+]

Co je MSE?

Mezinárodní magisterský program na plný úvazek

MSE (Master of Space Engineering) je mezinárodní magisterský program v oblasti vesmírného inženýrství, který začíná v Technische Universität Berlin každý rok v dubnu. Cílem programu je vzdělávat inženýry systémů vybavené k tomu, aby se staly vedoucími osobami v kosmickém průmyslu.

Na předsednictvu vesmírné techniky TU Berlín

Předmět je nabízen katedrou vesmírné techniky v Technische Universität Berlin a kombinuje vynikající výuku v kosmické technologii s projektovým řízením a interkulturními dovednostmi. Celý program, po čtyři semestry, se vyučuje v angličtině.... [-]


Strojírenství

International Accelerator
Campus forma Denní studium Kombinované September 2019 Spojené státy americké Boston

Master of Science (MS) ve strojírenství programu je zaměřena na poskytování studentům a cvičí inženýry s pokročilými studií v několika oblastech specializace. Stupeň je k dispozici buď v práci nebo programu non-práce. [+]

strojírenství

Jak byste se cítili o své starší projekt byl představen ta Smithsonian National Air and Space Museum ve Washingtonu? Tým "FIUAV" přinesl svůj vlastní letadlo s vysokým rozlišením kamer a plné palubního počítače do muzea v dubnu 2012.

Výsledkem dva semestry práce ze čtyř Mechanical Engineering seniory, tento systém také šel do soutěže AUVSI v Madridu.

Za touto hvězdné projektu, kreativitu a výzkum strojní zdraví profese nárazu, průzkum, výrobu a technologie. Strojírenství má zásadní význam pro průzkum vesmíru, řízení životního prostředí, obrany, dopravy a bioinženýrství.

Master of Science ve strojírenství... [-]


MSc z oboru strojírenství

Tufts University - School of Engineering
Campus forma Denní studium Kombinované August 2019 Spojené státy americké Medford

Cílem studijního programu Master of Science (MS) je poskytnout studentům příležitost posílit jejich technické zázemí pro úspěšnou profesní kariéru v oblasti inženýrského výzkumu, vývoje a řízení. [+]

Cílem studijního programu Master of Science (MS) je poskytnout studentům příležitost posílit jejich technické zázemí pro úspěšnou profesní kariéru v oblasti inženýrského výzkumu, vývoje a řízení. Uchazeči jsou přijímáni do tohoto programu na základě jejich vzdělání. Klíčovým požadavkem na přijetí je silné akademické zázemí ve strojírenství nebo související technické disciplíně. Oddělení také požaduje, aby všichni žadatelé předložili své poslední skóre všeobecných rešerší (GRE).

Požadavky na aplikaceAplikační poplatekObnovit / CVOsobní prohlášeníGRE se nevyžaduje u současných vysokoškoláků Tufts, kteří se ucházejí o studium MSGRE skóre může být odečteno pro studenti na částečný úvazek s pětiletou zkušeností v průmyslu, kteří jsou občany nebo trvalými rezidenty v USA.Oficiální TOEFL nebo IELTS, pokud je to možnéPřepisyTři dopisy doporučení [-]

MSc in Mechanical Engineering

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences
Campus forma Denní studium 3 semestry April 2019 Německo Magdeburg

Cílem magisterského programu je vybavit studenty rozsáhlými základními znalostmi, které dávají absolventům možnost uplatnit tyto znalosti v praxi, výzkumu nebo výuce a neustále se rozvíjet. [+]

Zahájení studia Program začíná každý letní semestr. Žadatelé se zahraničními certifikáty požádejte do 31. ledna prostřednictvím uni-assist eV. Cíle programu

Cílem magisterského programu je vybavit studenty rozsáhlými základními znalostmi, které dávají absolventům možnost uplatnit tyto znalosti v praxi, výzkumu nebo výuce a neustále se rozvíjet. Zaměřuje se na výuku vědomostních a sociálních kompetencí, dovedností a metod vědecké práce a zejména na vybavení studentů pro vedoucí úkoly.

Kvůli rychle se rozvíjejícímu poznání v oblasti strojírenství je součástí též získávání rozsáhlých odborných znalostí pro různé oblasti práce a specializace. Na magisterském programu se to týká aktivit zaměřených na oblasti... [-]


Magistr v leteckém inženýrství

Technische Universität München Asia (TUM Asia)
Campus forma Denní studium 24 - 24 měsíců August 2019 Singapur Singapore

Udělil Technische Universität München (TUM), Master of Science v leteckém inženýrství poskytuje absolventům s hlubokými znalostmi v oblasti aerodynamiky [+]

TUM Asia magisterský inženýr v leteckém inženýrství (MSc in AE) je program, který uspokojuje vysoce kvalifikované inženýry, aby uspokojili stále rostoucí poptávku rostoucího leteckého sektoru v Singapuru, Evropě a na světě.

NĚMECKÁ DEGREE

Německo je známé jako Land of Ideas a termín "německé inženýrství" je spojen s kvalitou, vynikající kvalitou a technickou velikostí. Kombinujte to s kontextem Asie - Číny a Indie, která již tvoří jednu třetinu světové spotřebitelské populace - a rozšířené přijetí technologie mezi asijskými spotřebiteli. Naše studijní programy nabízejí studentům konkurenční výhodu v pochopení trendů na trhu.... [-]


Magistr ve strojírenství

California Polytechnic State University, San Luis Obispo
Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké San Luis Obispo

Magisterský program Strojírenství v Cal Poly je navržen tak, aby vás připravil k práci ve výzkumu nebo návrhu výrobku. Poskytuje systémovou úroveň základů znalostí a studenti si mohou vybrat oblast důrazu založenou na jejich specifické oblasti technologického zájmu. [+]

Zvládnout dovednosti návrhu výrobku

Vítejte na Graduate Education na Kalifornské polytechnické státní univerzitě v San Luis Obispo v Kalifornii

Magisterský program Strojírenství v Cal Poly je navržen tak, aby vás připravil k práci ve výzkumu nebo návrhu výrobku. Poskytuje systémovou úroveň základů znalostí a studenti si mohou vybrat oblast důrazu založenou na jejich specifické oblasti technologického zájmu. Kandidáti na studium mohou vybrat volbu pro práci nebo volbu bez práce. Absolventi budou rozvíjet kompetence v pokročilé matematice, formulovat systémová úroveň řešení problémů a rozvíjet efektivní dovednosti v oblasti komunikace a řízení projektů. Kariérní příležitosti se nacházejí v automobilovém průmyslu, počítači, elektronice, letectví, obraně, HVAC, ropě, výrobě potravin a mnoha dalších oblastech.... [-]


Kompozitní materiály / kompozity Master of Science (M.Sc.)

PFH Private University of Applied Sciences
Campus forma Denní studium Kombinované 3 semestry October 2019 Německo Stade + 1 více

Magisterský studijní program „kompozity / Composites“ je zaměřena na inženýry a matematiku a přírodní vědy absolventi s praxí, kteří se chtějí kvalifikovat v oblasti kompozitních materiálů je na částečný úvazek. Zaměření programu jsou zejména plasty vyztužené uhlíkovými vlákny (CFK, běžně známý jako „Carbon“), stejně jako plasty vyztužené skleněnými vlákny (FRP). [+]

CampusKompozity / CompositesMaster of Science (M.Sc.)

Magisterský studijní program „kompozity / Composites“ je zaměřena na inženýry a matematiku a přírodní vědy absolventi s praxí, kteří se chtějí kvalifikovat v oblasti kompozitních materiálů je na částečný úvazek. Zaměření programu jsou zejména plasty vyztužené uhlíkovými vlákny (CFK, běžně známý jako „Carbon“), stejně jako plasty vyztužené skleněnými vlákny (FRP).

Studii si můžete vybrat, aby se zúčastnili v němčině nebo angličtině. S magisterský stupeň se otevírají vynikající kariérní vyhlídky. Pouze pro průmysl CFK se očekává meziroční nárůst o 10 procent. Proto bude vysoká poptávka po kompozitů odborníků i nadále zvyšovat v budoucnosti je jisté.... [-]


Magistr mechatronických systémů

Vilnius Gediminas Technical University
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Litva Vilnius

Cílem tohoto programu je připravit absolventy vysoké kvalifikaci s hlubokým komplexní a up-to-date znalosti v mechatronice, včetně strojírenství, informačních technologií, mechatronické systémy a matematické modelování; příprava odborníků s analytické, modelování a projekční dovednosti v oblasti výroby a řízení procesů mechatronických systémů s jejich parametry optimalizace, jakož i odborníci s mechatronické řešení problémů dovednosti použitelné pro výzkum, atd. [+]

Jaký je účel tohoto studijního programu?

Chcete-li připravit absolventy vysokých kvalifikaci s hlubokým komplexní a up-to-date znalosti v mechatronice, včetně strojírenství, informačních technologií, mechatronické systémy a matematické modelování. Chcete-li připravit odborníky s analytické, modelování a projekční dovednosti v oblasti výroby a procesní řízení mechatronických systémů s jejich parametry optimalizace, jakož i odborníci s mechatronické řešení problémů dovednosti použitelné pro výzkum. Poskytnout studentům znalosti, které je nutné k dosažení nejen úkoly projektování, výzkum a provádění technologické, výrobní pracovní místa, ale také potřebná k provedení expertní poradní nebo dohlížecí funkce v mechatronických firem a organizací.... [-]


Velitel strojírenství (Leuven)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science
Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2019 Belgie Leuven + 1 více

Strojírenství je velmi široký obor v technických vědách. To integruje téměř všechny disciplíny technologie. Jakékoli zařízení nebo výrobek, který je používán v moderním, každodenním životě je důsledkem pokračující synergie mezi různými základními technikami. Stručně řečeno, všechny výrobky v moderní společnosti vznikl ze spojení různých technických oborů. Strojírenství je preferovaným integrátor specializující se na realizaci tohoto. [+]

Strojírenství je velmi široký obor v technických vědách. To integruje téměř všechny disciplíny technologie.

[-]

Magisterský program v mechatronickém systému designu

LUT University
Campus forma Denní studium 2 let January 2019 Finsko Lappeenranta

V magisterském programu Mechatronic System Design budete seznámeni s konstrukcí a simulací moderních mechatronických strojů, které zahrnují mechanický systém, přenos síly (hydraulické, elektrické, pneumatické nebo hybridní) a digitální řídící systém. [+]

Intenzivní konkurence vyvíjí tlak na stavitele strojů, aby dodávali stroje s vyšším výkonem, snížily provozní náklady a zvýšily bezpečnost.

Zvyšující se požadavky na produktivitu složitých systémů, jako jsou výrobní stroje, vyžadují použití nových metod v procesu vývoje produktu. Mechatronická konstrukce systému získává popularitu v procesu návrhu stroje a je klíčovým přístupem ve výrobním procesu výrobních strojů s efektivním životním cyklem.

V magisterském programu Mechatronic System Design budete seznámeni s konstrukcí a simulací moderních mechatronických strojů, které zahrnují mechanický systém, přenos síly (hydraulické, elektrické, pneumatické nebo hybridní) a digitální řídící systém.... [-]


Magistr mechanické inženýrství modelování - specializace v mechanice těles

Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2019 Maďarsko Budapest

Master of Science programů (M.Sc.) nabízeny na budapešťské univerzitě technologie a ekonomiky (BME) nejsou omezeny na ty, kteří obdrželi svůj B.Sc. diplomy ve strojírenství na BME. Tyto programy jsou otevřené pro všechny studenty, kteří obdrží diplom ve strojírenství, mechatroniky inženýrství nebo [+]

Master of Science programů (M.Sc.) nabízeny na budapešťské univerzitě technologie a ekonomiky (BME) nejsou omezeny na ty, kteří obdrželi svůj B.Sc. diplomy ve strojírenství na BME. Tyto programy jsou otevřené pro všechny studenty, kteří obdrží diplom ve strojírenství, mechatroniky inženýrství nebo dopravního inženýrství v některé z maďarských i zahraničních vysokých škol. Požadavky vchodu do programů byly definovány takovým způsobem, který také umožňuje někdo má B.Sc. v jiné oblasti strojírenství, fyziky, matematiky nebo informatiky aby se připojily k M.Sc. Programy a zároveň plnit několik dalších požadavků. V M.Sc. Osnovy jsou 30 kreditních bodů, které jsou určeny ke konečnému projektu. To může být dokončena do dvou semestrů (Final Project A a Závěrečný projekt B). Je nezbytně nutné, aby alespoň 55 kreditních bodů, jakož i veškeré "doplňkové" předměty být dokončeny před zahájením závěrečného projektu A. Aby bylo možné začít závěrečného projektu B, je nutné, aby student úprava - s výjimkou volitelné předměty - 79 kreditních bodů v hodnotě do M.Sc. Předměty nalezené v osnovách. Studenti se podílí na M.Sc. Program může trvat závěrečné zkoušky po dokončení všechny předměty požadované osnov, jakož i získávání právo sedět na závěrečných zkoušek, certifikát, který má svá vlastní kritéria. Diplomy jsou přijímány pouze po závěrečné zkoušky byly úspěšně prošly a byly splněny požadavky na jazykovou zkoušku. Požadavky na jazykovou zkoušku se řídí vyhláškou 15 / 2006.IV.3 OM, v němž se uvádí, že M.Sc. Stupeň lze přijímat pouze tehdy, pokud má student B2 (dříve známý jako meziprodukt "C") jazykovou zkoušku nebo rovnocennou maturitu v jakémkoli moderním cizím jazyce, pro... [-]