Dálkové Statistika programy, vyhledejte nejlepší Statistika programy zde! - Statistika

Dálkové Statistika programy, vyhledejte nejlepší Statistika programy zde! - Statistika

Statistika

MSc, nebo Master of Science, je mezinárodně uznávaný akademický titul, který ukazuje, odbornost a znalosti daného tématu nebo pole. Většina programů MSc trvat asi čtyři roky do konce, po kterém někteří připojit k pracovní síle, zatímco jiní pokračovat ve třídě. 

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Dálkové Statistika programy: Hledat zde pro programy Statistika . Získejte všechny školy a on-line Statistika directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Statistika zde!

Čtěte více

Magistr V Aplikované Statistiky

Rochester Institute of Technology (RIT)
Campus nebo Online Denní studium Kombinované 2 let September 2017 Spojené státy americké Rochester + 1 více

Magisterský titul v oblasti aplikované statistiky zajišťuje výuku v state-of-the-Art statistického myšlení a metod. Program MS v aplikovaných statistikách vyžaduje 45 hodin čtvrtinu úvěru (ve výši 15 kurzů) a je k dispozici i plný a částečný úvazek studentů. [+]

Master of Science v aplikovaných statistikách

Program MS v aplikované statistiky, které vyžaduje 45 hodin čtvrtinu úvěru (ve výši 15 kurzů), je k dispozici i plný i částečný úvazek studentů. Ti, kteří pracují k jejich bakalářského titulu v některých odděleních RIT se mohou ucházet o společné BS / MS program. Družstvo Školení jsou také k dispozici. Stupeň MS je také k dispozici v online learning formátu, což je zvláště přitažlivé pro studenty, kteří nejsou schopni navštěvovat kurzy na akademické půdě. Program MS je primárně určen pro studenty, kteří nechtějí pokračovat v míře za MS. Nicméně řada našich bývalých studentů jsou buď pracují, nebo dosáhli, Ph.D. na jiných vysokých školách. Požadavky na Stupeň MS v aplikovaných statistikách zahrnuje sedm základních kurzů, plus čtyři předměty z kariéru. Základní kurzy 0307-742 statistické výpočty ... [-]