Dálkové Statistika programy, vyhledejte nejlepší Statistika programy zde! - Statistika

Dálkové Statistika programy, vyhledejte nejlepší Statistika programy zde! - Statistika

Statistika

MSc, nebo Master of Science, je akademický rozdíl propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit předem sadu ročníkové práce v tom, co je často disciplína věda-založený. MSc často zlepšuje pracovní příležitosti, stejně jako vydělávat potenciál.

MSc in Statistics poskytuje nápady a nástroje, používané v téměř všech profesí v odvětví včetně bankovnictví / financí, vláda, lékařský výzkum, farmaceutického průmyslu a internetových společností.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Dálkové Statistika programy: Hledat zde pro programy Statistika . Získejte všechny školy a on-line Statistika directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Statistika zde!

Čtěte více

Magistr V Aplikované Statistiky

Rochester Institute of Technology (RIT)
Campus nebo Online Denní studium Kombinované 2 let September 2018 Spojené státy americké Rochester + 1 více

Statistika je věda o rozhodování tváří v tvář nejistotě. Statistická myšlení a metody jsou nezbytné pro široké spektrum průmyslových, výzkum, vzdělání, obchod a vládní aktivity. Kate Gleason College of Engineering, a to prostřednictvím John D. Hromi Centra pro kvalitu a aplikovanou statistiku, nabízí Master of Science oboru aplikované statistiky, která poskytuje state-of-the-art statistického myšlení a metody ... [+]

Master of Science v aplikované statistice

Statistika je věda o rozhodování tváří v tvář nejistotě. Statistická myšlení a metody jsou nezbytné pro široké spektrum průmyslových, výzkum, vzdělání, obchod a vládní aktivity. Kate Gleason College of Engineering, a to prostřednictvím John D. Hromi Centra pro kvalitu a aplikovanou statistiku, nabízí Master of Science oboru aplikované statistiky, která poskytuje state-of-the-art statistického myšlení a metod.

Kariérní možnosti

K dispozici jsou tři standardní kariérní možnosti, z nichž každý je navržen tak, aby umožňoval studentům specializovat se v rámci svých kariérních úsilí. Specializovaný kariéra možností je také k dispozici. Poradci mohou pomoci identifikovat odpovídající kariérní možnosti a rozvíjet celkové strukturovaný program, ke splnění jednotlivých profesních cílů.... [-]