Sociální práce programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Sociální práce programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Sociální práce

Studenti, kteří chtějí sledovat Master of Science v oboru sociální práce se mohou těšit na placenou kariéru. S pokročilého stupně v této disciplíně bude poskytovat profesionálům vzdělání a zkušenosti, které potřebují k soutěžit různých pracovních příležitostí v této oblasti.

Co je MSc v sociální práci? Master of Science v sociální práci se studenty s nadací, které potřebují, aby byla úspěšná a efektivní profesionálové. Studenti budou absolvovat akademické ročníkové práce a klinické praxe, které jim umožní odbočit do určitých koncentracích, jako je manželství, rodina, duševní zdraví, a výchovného poradenství. Studenti, kteří absolvují program najdete mnoho pracovních příležitostí k dispozici, ve kterém mohou obstarávat sociální péče jednotlivců a komunit, v nichž žijí.

Jednou z mnoha výhod, které Absolventi získají z tohoto programu je schopnost pokračovat v jejich profesní rozvoj, když se učí, jak zlepšit proces růstu člověka s jejich organizační, analytické a sociálních dovedností. Jednotlivci lépe porozumět sociální práva a politiky, které lze použít ke zlepšení poskytování sociálních služeb v mnoha různých prostředích.

Náklady na program se liší v závislosti na instituci, a ročníkové práce může trvat až tři roky. Je důležité, aby jednotlivci, aby důkladně zkoumat jejich možnosti před výběrem programu zapsat se.

Mnoho lidí, že absolvent s MSc v sociální práci vybrat provádět obecnou kariéru v sociální práci, kde pracují v domovech důchodců, nemocnicích, školách a dalších místech.Jiní se rozhodnou pokračovat v jejich profesní rozvoj a znalosti účastí na výzkumu a Ph.D. programy. Bez ohledu na zvolené cestě, absolventi mají hodnoty, dovednosti, vzdělání a pokročilé pověření, které potřebují k úspěchu v této oblasti.

 

Ačkoli sociální práce obvykle vyžaduje, aby studenti se účastní klinického a hands-o prostředí, mnohé instituce nabízejí programy distančního vzdělávání mimo tradiční třídě nastavení. Online a distanční vzdělávání jsou skvělé možnosti pro studenty, kteří jsou v současné době zaměstnáni a kteří chtějí dále své kariéry bez přestávky. Chcete-li se dozvědět více o způsobech, jak můžete rozšířit svůj potenciál a kariérní příležitosti, hledat programu níže a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více

MSc Integrative Counselling & Psychotherapy

Mediterranean College, Athens
Campus forma Kombinované 2 - 3 let October 2018 Řecko Soluň Athény + 1 více

[+]

. . .

Studenti se vyzývají, aby rozvíjeli své chápání teoretických, sociálních, kulturních a ideologických kontextů, v nichž jejich klienti vnímají, konfrontují a řídí problémy.

Program byl navržen University of Derby podle kritérií Britské asociace pro poradenství a psychoterapii (BACP), na základě kterého jsou akreditovány postgraduální programy v Poradenství.

Faktory, jako je držení jiných odborných kvalifikací, osvědčené zkušenosti v poradenství a závazek pokračovat v osobním a profesním rozvoji, mohou přispět k přijetí do programu.

** Kandidáti bez oficiálních certifikátů anglického jazyka mohou absolvovat zkoušku pro umístění angličtiny v středomořské škole.... [-]


Magistr Vědy V Oblasti Lidských Služeb

New England College
Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Henniker USA Online + 1 více

Master of Science (MS) New England College v programech Human Services nabízejí studentům 36-kreditový studijní program zahrnující mnoho kurzů v 60-úvěrové MS v poradenství v oblasti duševního zdraví bez intenzivní stážové složky. [+]

Master of Science (MS) New England College v programech Human Services nabízejí studentům 36-kreditový studijní program zahrnující mnoho kurzů v 60-úvěrové MS v poradenství v oblasti duševního zdraví bez intenzivní stážové složky. Absolventi tohoto programu jsou připraveni na vedoucí pozici v oblasti sociálních služeb, vzdělávání, managementu chování v oblasti chování, poradenských organizací a zdravotní péče. Konkrétní profesní dráhy, které absolventi mohou vykonávat, zahrnují vedení případů, odborníci na denní léčbu, psychologičtí asistenti a odborní hodnotitelé.

36-úvěrové MS v oblasti lidských služeb není navrženo tak, aby splňovalo požadavky týkající se licencí pro poradenské povolání. Tento program je určen pro studenty v oblasti poradenství, psychologie nebo příbuzných oborů, které chtějí vykonávat kariéru v soukromých nebo veřejných službách lidských zdrojů nebo v poradenství. Základní kurzy poskytují znalosti v oboru, zatímco volitelné předměty poskytují zkoumání současných otázek, které studentovi umožňují soustředit se na populace lidských služeb a / nebo oblasti zájmu o podpůrné poradenství a vedení / řízení. Studenti budou muset úspěšně dokončit projekt capstone, aby prokázali dosažení kompetence základních odborných dovedností jako požadavek na promoci.... [-]


Master in Counseling

University of Central Missouri
Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Warrensburg

[+]

Mnozí z našich studentů se rozhodne pořídit si i školní certifikaci poradcem a LPC pověření, aby mohli praktikovat buď škole nebo komunitním prostředí.

[-]

Magisterské Vědecké Poradenství V Oblasti Duševního Zdraví

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Spojené státy americké Montgomery

Master of Science v klinické duševní zdraví poradenský program je 60 semestr hodinu programu CACREP Accredited. Program zahrnuje praktikum (100 klinických hodin) a dvě stáže (600 klinických hodin) při místních poradenských center a agentury Společenství. Naši absolventi jsou vyškoleni v používání účinných intervencí, aby vyhovovaly potřebám různých zákazníků. [+]

Posláním poradenského vzdělávacího programu na Alabamské státní univerzitě je připravit absolventy, kteří budou působit jako odborní poradci ve školách a komunitních agenturách. Program poskytuje silný rámec poradenských teorie a techniky, stejně jako „hands-on“ praktikum a stáže zkušenosti.

Absolventi budou vykazovat vysoké úrovně sebeuvědomění; etické chování; znalost adaptivní a maladaptivní myšlenkové pochody a chování; schopnosti uskutečnit pozitivní změny v chování klienta; a osobní charakteristiky pečování, empatickými pomocníky.

The Master of Science v klinické duševní Zdravotní poradenský program je 60 hodin semestru, program CACREP Accredited. Program zahrnuje praktikum (100 klinických hodin) a dvě stáže (600 klinických hodin) při místních poradenských center a agentury Společenství. Naši absolventi jsou vyškoleni v používání účinných intervencí, aby vyhovovaly potřebám různých zákazníků.... [-]


Magistr V Poradenství A Poradenské Psychologie (msc)

International University of the Caribbean
Campus forma Kombinované 2 let September 2018 Jamajka Kingston

Cílem Master of Science v poradenství a poradenská psychologie (MCCP) je vyškolit osoby, být kompetentní v duálním oborech poradenství a poradenská psychologie. Absolventi budou demonstrovat řadu řešení orientovaných dovedností při jednání s jednotlivci, skupiny a organizačních problémů pomocí poradenství a / nebo poradenské zkušenosti ... [+]

Master of Science v poradenství a poradenská psychologie (MSc)

Cílem Master of Science v poradenství a poradenská psychologie (MCCP) je vyškolit osoby, být kompetentní v duálním oborech poradenství a poradenská psychologie. Absolventi budou demonstrovat řadu řešení orientovaných dovedností při jednání s jednotlivci, skupiny a organizačních problémů pomocí poradenství a / nebo poradenské zkušenosti.

Základní kurzy Poradenství & Consulting Psychology Poradenství & Consulting Skills Profesní etika Životnost Psychologie Poradenské teorie I & II Psychopatologie Organizační rozvoj a intervence Strategické plánování a řízení Psychometrika, organizování pro marketing Volitelné předměty Program a hodnocení projektů Praktikum Dohled Performance poradenství Psychologie Společenství a vývoj Forenzní psychologie Arteterapie Vstupní požadavky ... [-]

MSc řízení Kariéry A Koučování

Birkbeck, University of London
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Tento magisterský titul v oboru řízení kariéry a koučování spojuje podrobnou studii o řízení kariéry, poradenství a koučování s odbornou praxi kariérového koučování dovedností, rozvoj výzkumných dovedností a akademické studium chování při práci. [+]

Tento Magisterský titul v oboru řízení kariéry a koučování spojuje podrobnou studii o řízení kariéry, poradenství a koučování s odbornou praxi, kariéra koučování dovedností, rozvoj výzkumných dovedností a akademické studium chování při práci. Program si klade za cíl vybavit trenéry, konzultanty a personalistům pracovat se skupinami a jednotlivci v relační hloubky v organizacích. To vám umožní kriticky zhodnotit teorie, výzkumu a praxe v těchto oblastech.

Je to jeden z mála programů, ve Velké Británii, aby se zaměřují na dospělé řízení kariéry a koučování. To přitahuje jedince, kteří pracují v širokém rozsahu nastavení a organizačních souvislostech, a poskytuje vynikající možnosti pro vzájemné učení a vytváření sítí.... [-]


MSc in Social Work

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené království Glasgow

[+]

Akademické skóre IELTS 7,0 (nebo ekvivalentní) bez prvku pod 6,5.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

Mezinárodní: 12600 GBP

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o tom, jak mohou poplatky změnit, přečtěte si naše poplatky a zásady pro vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.... [-]


Master Of Science (MS) V Klinické Poradenství V Oblasti Duševního Zdraví

Alabama State University
Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Montgomery

Master of Science v klinické duševní zdraví poradenský program je 60 semestr hodinu programu CACREP Accredited. Program zahrnuje praktikum (100 klinických hodin) a dvě stáže (600 klinických hodin) při místních poradenských center a agentury Společenství. Naši absolventi jsou vyškoleni v používání účinných intervencí, aby vyhovovaly potřebám různých zákazníků. [+]

Master of Science v klinické duševní zdraví poradenský program je 60 semestr hodinu programu CACREP Accredited. Program zahrnuje praktikum (100 klinických hodin) a dvě stáže (600 klinických hodin) při místních poradenských center a agentury Společenství. Naši absolventi jsou vyškoleni v používání účinných intervencí, aby vyhovovaly potřebám různých zákazníků.

Poslání

Posláním poradenského programu na Alabama State University je připravit absolventy, kteří budou provádět jako profesionální poradce ve školách a komunitních agentur. Program poskytuje silný rámec poradenských teorie a techniky, stejně jako „hands-on“ praktikum a stáže zkušenosti.... [-]


Master Ve Studiích Mládeže

Utrecht University
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

Tento magisterský program vás připraví na kariéru v oblasti výzkumu mládeže, péče o mládež a politiku mládeže. Získáním hluboké znalosti v otázkách mládeže, akademické dovednosti a kompetence budete rozvíjet do vysoce kvalifikované vědy lékaře. [+]

Podrobně zabývat problematikou mládeže z různých oborů a perspektiv:

užívání návykových látek a problémy drogové závislosti; Asociální a kriminální chování; Marginalizace a vyloučení; Nadměrné používání sociálních médií; Sociální nerovnosti a psychické i fyzické zdraví. Nebo máte zájem o otázky jako například: Proč jsou holandští mladíci nejšťastnější v Evropě? Chcete přispět k poznání pokud jde o problematiku mládeže, zlepšit kvalitu péče o mládež a rozvíjet způsoby, jak zabránit nebo vyřešit problémy spojené s dospívání a mladé dospělosti? Magisterský program Mládež Studies vám umožní podívat se za hranice jednotlivých oborů. Naučíte se pozorovat a zkoumat specifické otázky tím, že kombinuje různé společenské vědních disciplín (psychologie, pedagogiky, sociologie, antropologie) v mezioborovém přístupu. Integrováním znalostí z různých oborů, budete moci postoupit základní znalosti o problematice mládeže a řešit problémy mládeže, jejichž řešení jsou nad rámec jednoho oboru nebo oblasti výzkumu. Kromě toho budete získat znalosti o politikách a zásahů týkajících se otázek mládeže a rozvíjet akademické schopnosti provádět výzkum v oblasti mládeže. Tato jednoroční magisterský program se vztahuje na témata a výzvy relevantní a často jedinečné pro mládež, jako jsou:... [-]


Magistr V Sociální, Zdravotní A Organizační Psychologie

Utrecht University
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

Projekt x stranami organizován prostřednictvím Facebooku. Nezdravé stravovací návyky. Pracoviště šikana. Ačkoli širokou škálu otázek, stejné pravidlo platí pro všechny z nich: jde o to, jakým způsobem lidé ovlivňují navzájem chování. V tomto magisterském studijním programu, budete studovat lidské chování a změny chování v oblasti sociální, zdravotní nebo organizační kontext. [+]

"Prostě to udělej!" S pomocí reklamních kampaní se firmy snaží prodat své výrobky. Co funguje a co ne? Projekty X organizované prostřednictvím Facebooku. Nezdravé stravovací návyky. Pracoviště šikana. Ačkoli širokou škálu otázek, stejné pravidlo platí pro všechny z nich: jde o to, jakým způsobem lidé ovlivňují navzájem chování. V tomto magisterském studijním programu, budete studovat lidské chování a změny chování v oblasti sociální, zdravotní nebo organizační kontext.

Skladby

Během tohoto magisterského programu bude vybrat mezi následujícími třemi drahami:

Sociální Vliv: o sociální vliv změny chování a přístupu Podpora zdraví: o zlepšení chování související se zdravím Práce a organizace: o fungování a kvalitní život jednotlivců i týmů v organizacích ... [-]

MSc V Oboru Studia Sociální Práce

University of Stirling
Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Spojené království Stirling

Na Stirling University sociální práce vzdělávání se zavázala k tomu progresivní společenské změny prostřednictvím výuky, výzkumu a aktivní zapojení s praxí. Věříme, že se v profese sociální práce definované nejen svou funkci, ale i svých hodnot a integrity. [+]

Přejete si kariéru, která je stimulující, odměňování a pozitivně přispívá k rozvoji společnosti? Pokud ano, postgraduální diplom / MSc v oblasti sociální práce může být pro vás.

Na Stirling University sociální práce vzdělávání se zavázala k tomu progresivní společenské změny prostřednictvím výuky, výzkumu a aktivní zapojení s praxí. Věříme, že se v profese sociální práce definované nejen svou funkci, ale i svých hodnot a integrity.

Podporujeme chápání sociální práce, který je informován o sociální spravedlnosti a lidských práv, profesi, která uznává vazeb mezi "veřejným záležitostem" a "soukromé problémy", a snaží se řešit obojí. Ceníme si sociální práci, která má prevence v jeho jádru a uznává význam kolektivních přístupů, aktivně zapojit se a učit se od pohybu uživatele.... [-]


MSc V Oboru Sociální Práce

University of Nicosia
Campus forma Denní studium Kombinované 3 semestry September 2018 Kypr Nicosia + 1 více

Hlavní Požadavky: SOWK-510 teorie a praxe v erotických služeb. [+]

Akademický Cesta:

Sekce: A - Hlavní požadavky

Min. Kredity: 18 Max. Kredity: 18 Min. Kreditů: 60 Max. Kreditů: 60

Předmět Id Název Kredity Kredity ECTS vyučovací hodiny

SOWK-510 teorie a praxe u dospělých služby 3 10 3 SOWK-511 Advanced Rozhodování 3 10 3 SOWK-512 Sociální Výzkumné metody 3 10 3 SOWK-520 Děti a rodiny Intervence 3 10 3 SOWK-521 Group Work praxe 3 10 3 SOWK-522 Správa sociální péče organizace 3 10 3

Sekce: B - Volitelné předměty

Min. Kredity: 9 Max. Kredity: 9 Min. Kreditů: 30 Max. Kreditů: 30

Předmět Id Název Kredity Kredity ECTS vyučovací hodiny

SOWK-530 supervize v sociální práci praxe 3 10 3 SOWK-531 Inter-Professional Pracovní 3 10 3 SOWK-532 komunitní plánování, rozvoje a Fundraising 3 10 3 SOWK-533 psycho-sociální intervence v Nastavení Společenství 3 10 3 SOWK-534 Evropská sociální politika a sociální péče 3 10 3 SOWK-590 práce 6 20 0 [-]

Msc V Psychologii Poradenství

University of Nicosia
Campus forma Denní studium Kombinované 5 semestry September 2018 Kypr Nicosia + 1 více

Cílem programu je vyškolit studenty v různých teoretických hledisek z různých oborů psychologie a naučit je dovednosti efektivně cvičit s různými populacemi. Hlavním cílem tohoto programu je vyškolit studenty navrhnout a provádět výzkum a aplikovat poznatky z tohoto výzkumu účinně do praxe. Nanejvýš důležité, je, že studentům rozvíjet etické profesní identitu, která bude řídit jejich práci jako vědci a odborníky. [+]

Splatnost (roky): 2,5 roku Kvalifikace: Master of Science v poradenské psychologii Úroveň kvalifikace: Magisterský stupeň (2. cyklus) Jazyk výuky: angličtina Způsob studia: na plný nebo částečný úvazek Minimální kreditů: 150 Profil programu

Cíle

Cílem programu je vyškolit studenty v různých teoretických hledisek z různých oborů psychologie a naučit je dovednosti efektivně cvičit s různými populacemi. Hlavním cílem tohoto programu je vyškolit studenty navrhnout a provádět výzkum a aplikovat poznatky z tohoto výzkumu účinně do praxe. Nanejvýš důležité, je, že studentům rozvíjet etické profesní identitu, která bude řídit jejich práci jako vědci a odborníky.... [-]


MSc V Oboru Poradenství V Oblasti Duševního Zdraví

University of Central Arkansas
Campus forma Denní studium Kombinované 60 hodin September 2018 Spojené státy americké Conway + 1 více

Zdravotní poradenský program Mentální je navržen tak, aby mohl sloužit jako terminálový stupně nebo jako základ pro potenciální studenty doktorského studia. Mnoho absolventů z tohoto programu zřizovat soukromé praxi nebo pracují v různých zdravotních střediscích mentálních, společenských agentur a nemocnic. Program se skládá z šedesáti (60) hodin semestru samozřejmě práce, včetně jednoho semestru praxe. Absolventi se mohou stát licencován odborní poradci skrze Arkansas zkušební komise v poradenství. [+]

Popis programu Zdravotní poradenský program Mentální je navržen tak, aby mohl sloužit jako terminálový stupně nebo jako základ pro potenciální studenty doktorského studia. Mnoho absolventů z tohoto programu zřizovat soukromé praxi nebo pracují v různých zdravotních střediscích mentálních, společenských agentur a nemocnic. Program se skládá z šedesáti (60) hodin semestru samozřejmě práce, včetně jednoho semestru praxe. Absolventi se mohou stát licencován odborní poradci skrze Arkansas zkušební komise v poradenství.

Studentské Learner Výstupy Absolventi programu budou mít znalosti o různých poradenských teorií & léčebných technik a musí být schopni prokázat svou vhodného využití s ​​různými populacemi. Absolventi programu budou získali dostatečné znalosti o etických a profesních standardů péče efektivně zapojit do terapeutického vztahu v rámci nastavení poradenství. Absolventi programu budou dostalo odpovídající školení, které jim umožní, aby se stala profesionální licencovanou poradci ve státě Arkansas. Absolventi programu budou úspěšně vstoupit na zdravotnické profese duševní. ... [-]

Magistr: Poradenství A Sociální Práce

The Mico University College
Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2018 Jamajka Kingston + 1 více

Master of Science v poradenství a sociální práce je navržen tak, aby vybavit společnost s dovednostmi, aby reagovaly na potřeby školní komunity a společnosti jako celku. V reakci na společenské změny, které ovlivní životy studentů, tento program připravuje odborníky, kteří se zaměří na širokou škálu služeb, které stále více různorodé skupiny zúčastněných stran. [+]

Master of Science: Poradenství a Povinné sociální práce MSc Poradenství a sociální práce Poděkování: 51

Master of Science v poradenství a sociální práce je navržen tak, aby vybavit společnost s dovednostmi, aby reagovaly na potřeby školní komunity a společnosti jako celku. V reakci na společenské změny, které ovlivní životy studentů, tento program připravuje odborníky, kteří se zaměří na širokou škálu služeb, které stále více různorodé skupiny zúčastněných stran. Program se zaměřuje na osoby s bakalářský titul v oboru sociální a behaviorální studie a zahrnuje dva (2) roky, včetně letních setkání.

ODŮVODNĚNÍ

S cílem připravit studenty, rodiče a společnost se setkat a efektivně vypořádat se stávajícími společenskými výzvami, Mico University College se zavázala vyškolit změny látek. Tento program má v úmyslu připravit jednotlivce za školní poradci a sociálních subjektů, kteří budou dobře informovaní a motivovaní.... [-]