$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Ruská studia programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Čtyřletý stupeň je dobrým začátkem vzdělávání, ale často je nedostatečný sám o sobě. Chcete-li si plně uvědomit všechny aspekty komplikovaného subjektu, je zapotřebí více studií. Magisterský studijní program poskytuje cenné poznatky, které absolvent potřebuje stát odborníkem ve vybraném oboru. Co je to MSc v ruských studiích? Jedná se o pokročilý stupeň, kte… Čtěte více

Čtyřletý stupeň je dobrým začátkem vzdělávání, ale často je nedostatečný sám o sobě. Chcete-li si plně uvědomit všechny aspekty komplikovaného subjektu, je zapotřebí více studií. Magisterský studijní program poskytuje cenné poznatky, které absolvent potřebuje stát odborníkem ve vybraném oboru.

Co je to MSc v ruských studiích? Jedná se o pokročilý stupeň, který dále rozšiřuje pochopení studenta o ruské kultuře, jazyku a historii. Ruské magisterské studijní programy jsou vhodné pro ty, kteří již dosáhli bakalářského titulu v ruském jazyce, antropologii, mezinárodních studiích nebo v jiné příbuzné oblasti. Tyto programy poskytují interdisciplinární přístup k učení se o složitosti ruské společnosti. Témata zahrnují humanitní vědy, jako je umění, literatura, jazyk, náboženství a filozofie. Studenti se mohou také rozhodnout soustředit se na historii, politiku a ekonomiku bývalého Sovětského svazu.

Po dokončení jednoho z těchto programů budou mít absolventi pokročilé dovednosti v oblasti čtení, psaní a kritického myšlení. Mnozí se rozhodli zlepšit své studium ruského jazyka a pracovat na posílení svých komunikačních dovedností. Naučí se také zkoumat složité problémy a vytvářet prezentace, která jasně dokládají jejich zjištění.

Vysokoškolské poplatky a školné se mohou lišit v závislosti na zvolené instituci. Zájemci o další vzdělávání by se měli obrátit na přijímací oddělení uvažovaných univerzit.

Absolventi jsou kvalifikovaní pro širokou škálu odměňujících kariérních možností. Mnoho lidí hledá práci s mezinárodními podniky a rozvíjí profesionální vztahy s dalšími odborníky po celém světě. Vládní agentury, například úřady pro přistěhovalectví, potřebují tyto absolventy k tomu, aby zmírňovali proces kulturní integrace ruských domorodců. Jiné profesní dráhy mohou zahrnovat práci v právu nebo pro charity, diplomatické agentury a mezinárodní bezpečnostní firmy. Žurnalistika je volbou pro ty, kteří mají silné psaní a komunikační dovednosti.

Studenti by měli co nejdříve začít zkoumat své vzdělávací možnosti. Tradiční školní areály nemusí být vhodné pro všechny žadatele. Pro ty, kteří mají geografické nebo časové náročnosti, jsou dálkové programy nabízeny on-line univerzitami. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Petrohrad, Rusko

S magisterským studijním programem „Regionální studia: Ruská federace“ získáte důkladnější a komplexnější znalosti o Rusku. Předmět se zabývá problematikou regionálního rozvoj ... +

S magisterským studijním programem „Regionální studia: Ruská federace“ získáte důkladnější a komplexnější znalosti o Rusku. Předmět se zabývá problematikou regionálního rozvoje a poskytuje přehled o kulturních, historických, demografických a ekonomických otázkách Ruské federace. -
MSc
Denní studium
2 roky
Angličtina
01 Zář 2022
Kampus