Public Relations - PR programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Public Relations - PR programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Public Relations - PR

Magisterský titul se uděluje jednotlivcům po dokončení cyklu pokročilých studijních kurzů, které demonstrují zvládnutí a porozumění ve specifických oblastech znalostí. Studijní programy mohou být dokončeny za dva až čtyři roky.

Co je to MSc v oboru Public Relations? Jedná se o studijní obor zaměřený na komunikační trendy, nejnovější postupy a pokročilé digitální nástroje. Studenti se naučí vylepšit obraz organizace pomocí kreativních zpráv a vytváření vztahů s médii. Propagace je strategicky využívána k důsledné komunikaci nebo zvládnutí komunikačních krizí, od firem až po sport. Obchodní projekty nebo živé poradenské služby pro skutečné klienty mohou být součástí programu. Kurzy se mohou zabývat teoretickými základy a zároveň poskytovat praktické zkušenosti na manažerské úrovni.

Strategické plánování je základní dovednost, která se běžně získává při zapsání do magisterského programu. Dobře vyspělé výzkumné a psací schopnosti jsou základy, které mohou být použity v každodenním životě jednotlivce i v jeho kariéře.

Náklady mohou kolísat mezi vzdělávacími institucemi a délkou programu. Jednotlivci by měli kontaktovat školu, která je předmětem zájmu, a to přímo za nejaktuálnější nabídku a poplatky, a požádat o finanční pomoc a příležitosti ke stipendiu.

Magisterský titul v oboru Vztahy s veřejností může vést ke kariérním příležitostem ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru. Poptávka po specialisty na styk s veřejností je vysoká v řadě oblastí, což může znamenat vyšší platy a rychlou cestu po korporátním žebříčku. Manažeři fundraisingu plánují a koordinují kampaně za dary. Pracovníci schůzek a událostí koordinují všechny aspekty firemních akcí a firemních konferencí. Marketingoví manažeři vytvářejí veřejný zájem o produkty nebo služby své organizace.

Získat MSc ve veřejných vztazích může postavit jednotlivce pro úspěšnou kariéru. Mnoho vzdělávacích institucí nabízí tento stupeň na místě a on-line po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více

MSc ve strategických vztazích s veřejností

University of Stirling
Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2019 Spojené království Stirling + 1 více

Tento kurz vám dává příležitost navrhnout, realizovat a vyhodnotit kampaně v oblasti public relations - což vám pomůže rozvíjet praktické a analytické dovednosti, které budete potřebovat pro úspěšnou kariéru strategických komunikací. [+]

Přehled

Tento kurz vám dává příležitost navrhnout, realizovat a vyhodnotit kampaně v oblasti public relations - což vám pomůže rozvíjet praktické a analytické dovednosti, které budete potřebovat pro úspěšnou kariéru strategických komunikací. Rozvíjíte kritické zhodnocení role veřejných vztahů ve společnosti, jakož i klíčové analytické a odborné dovednosti. Získáte také solidní pochopení teorie veřejných vztahů a máte mnoho příležitostí k uvedení této teorie do praxe.

Na konci studií budete mít potřebné dovednosti pracovat na manažerské úrovni v oblasti public relations. Budete schopni analyzovat prostředí, problémy, organizační kultury a vztahy - stejně jako stanovit cíle a navrhnout a implementovat strategie pro styk s veřejností.... [-]


MSc ve strategických vztazích s veřejností (Online)

University of Stirling
Online forma Kombinované 30 měsíců October 2019 Spojené království Stirling

Tento Masters in Strategic Public Relations vám pomůže rozvíjet kritické zhodnocení role public relations v současné společnosti, stejně jako klíčové analytické, manažerské a komunikační dovednosti, které jsou testovány praktickými cvičeními a teoretickými znalostmi. [+]

Přehled

Tento Masters in Strategic Public Relations vám pomůže rozvíjet kritické zhodnocení role public relations v současné společnosti, stejně jako klíčové analytické, manažerské a komunikační dovednosti, které jsou testovány praktickými cvičeními a teoretickými znalostmi.

Kurz je dodáván online prostřednictvím Canvas, online učebního prostředí University of Stirling .

Na konci studií budete mít dovednosti potřebné pro práci na manažerské úrovni v oboru public relations. Budete mít možnost:

analyzovat prostředí, problémy, organizační kultury a vztahy týkající se reputace organizacestanovit cíle a navrhnout a realizovat programy pro styk s veřejnostíprovádět výzkum a hodnoceníprovize průzkum trhupoužívat masovou komunikaci, média a psychologické teorie v různých souvislostechanalyzovat a plně využívat digitální médiaNejdůležitější důvody ke studiu s námi... [-]

MSc ve strategické komunikaci

University of Stirling
Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2019 Spojené království Stirling

Ponořte se do různých kultur, zatímco studujete na tomto interdisciplinárním, pokročilém postgraduálním kurzu Strategické komunikace a public relations, který společně dodává University of Stirling a Univerzita Pompea Fabra. Budete mít výhodu z mezinárodní perspektivy, která bude mít příležitost studovat jak v Stirlingu, tak v Barceloně. [+]

Přehled

Ponořte se do různých kultur, zatímco studujete na tomto interdisciplinárním, pokročilém postgraduálním kurzu Strategické komunikace a public relations, který společně dodává University of Stirling a Univerzita Pompea Fabra. Budete mít výhodu z mezinárodní perspektivy, která bude mít příležitost studovat jak v Stirlingu, tak v Barceloně.

Učený výhradně v angličtině, kurz nabízí praktický přístup a současně poskytuje vám teoretické základy, které musíte procvičovat s veřejnými vztahy na manažerské úrovni.

Získáte společný titul MSc z University of Stirling a Pompeu Fabra University. Strávíte semestr 1 na University of Stirling a pak se přesunete na Univerzitu Pompea Fabra na semestr 2. Můžete se tedy rozhodnout, zda chcete mít svou dizertaci pod dohledem pracovníků ve Stirlingu nebo Pompeu Fabře.... [-]


MSc v oboru Vztahy s veřejností

Manchester Metropolitan University
Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Manchester

Otevřenému absolventům, kteří absolvovali předměty v předmětu, tento kurz nepředpokládá žádné předchozí znalosti o vztazích s veřejností a je vhodný pro studenty z UK, EU a zahraniční, kteří chtějí pokročit v akademickém poznání PR. Je také vhodný pro ty, kteří nemají titul, ale mají odpovídající zkušenosti. [+]

Přehled

Otevřenému absolventům, kteří absolvovali předměty v předmětu, tento kurz nepředpokládá žádné předchozí znalosti o vztazích s veřejností a je vhodný pro studenty z UK, EU a zahraniční, kteří chtějí pokročit v akademickém poznání PR. Je také vhodný pro ty, kteří nemají titul, ale mají odpovídající zkušenosti.

Spojením jedinečné kombinace akademických a praktických dovedností v oblasti vztahů s veřejností vám tento kurz umožní rozvinout úspěšnou kariéru v neuvěřitelně dynamickém sektoru. Se silným důrazem na uplatňování znalostí pro praktické dovednosti v průmyslu, jako je psaní PR, vztahy s médii, digitální komunikace a řízení klientů, jsou podpořeny akademickou rigorózností zaměřenou na strategii PR, plánování kampaní a PR specializaci.... [-]