Filter
Master of Science
Study type: Všechny Pace: Všechny

Public Relations - PR programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Magisterský titul se uděluje jednotlivcům po dokončení cyklu pokročilých studijních kurzů, které demonstrují zvládnutí a porozumění ve specifických oblastech znalostí. Studijní programy mohou být dokončeny za dva až čtyři roky.

Co je to MSc v oboru Public Relations? Jedná se o studijní obor zaměřený na komunikační trendy, nejnovější postupy a pokročilé digitální nástroje. Studenti se naučí vylepšit obraz organizace pomocí kreativních zpráv a vytváření vztahů s médii. Propagace je strategicky využívána k důsledné komunikaci nebo zvládnutí komunikačních krizí, od firem až po sport. Obchodní projekty nebo živé poradenské služby pro skutečné klienty mohou být součástí programu. Kurzy se mohou zabývat teoretickými základy a zároveň poskytovat praktické zkušenosti na manažerské úrovni.

Strategické plánování je základní dovednost, která se běžně získává při zapsání do magisterského programu. Dobře vyspělé výzkumné a psací schopnosti jsou základy, které mohou být použity v každodenním životě jednotlivce i v jeho kariéře.

Náklady mohou kolísat mezi vzdělávacími institucemi a délkou programu. Jednotlivci by měli kontaktovat školu, která je předmětem zájmu, a to přímo za nejaktuálnější nabídku a poplatky, a požádat o finanční pomoc a příležitosti ke stipendiu.

Magisterský titul v oboru Vztahy s veřejností může vést ke kariérním příležitostem ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru. Poptávka po specialisty na styk s veřejností je vysoká v řadě oblastí, což může znamenat vyšší platy a rychlou cestu po korporátním žebříčku. Manažeři fundraisingu plánují a koordinují kampaně za dary. Pracovníci schůzek a událostí koordinují všechny aspekty firemních akcí a firemních konferencí. Marketingoví manažeři vytvářejí veřejný zájem o produkty nebo služby své organizace.

Získat MSc ve veřejných vztazích může postavit jednotlivce pro úspěšnou kariéru. Mnoho vzdělávacích institucí nabízí tento stupeň na místě a on-line po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

4 Results in Public Relations - PR

University of Stirling

Tento kurz vám dává příležitost navrhnout, realizovat a vyhodnotit kampaně v oblasti public relations - což vám pomůže rozvíjet praktické a analytické dovednosti, které b ... [+]

Přehled

Tento kurz vám dává příležitost navrhnout, realizovat a vyhodnotit kampaně v oblasti public relations - což vám pomůže rozvíjet praktické a analytické dovednosti, které budete potřebovat pro úspěšnou kariéru strategických komunikací. Rozvíjíte kritické zhodnocení role veřejných vztahů ve společnosti, jakož i klíčové analytické a odborné dovednosti. Získáte také solidní pochopení teorie veřejných vztahů a máte mnoho příležitostí k uvedení této teorie do praxe.

Na konci studií budete mít potřebné dovednosti pracovat na manažerské úrovni v oblasti public relations. Budete schopni analyzovat prostředí, problémy, organizační kultury a vztahy - stejně jako stanovit cíle a navrhnout a implementovat strategie pro styk s veřejností.... [-]

Spojené království Stirling
September 2019
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Stirling

Tento Masters in Strategic Public Relations vám pomůže rozvíjet kritické zhodnocení role public relations v současné společnosti, stejně jako klíčové analytické, manažers ... [+]

Přehled

Tento Masters in Strategic Public Relations vám pomůže rozvíjet kritické zhodnocení role public relations v současné společnosti, stejně jako klíčové analytické, manažerské a komunikační dovednosti, které jsou testovány praktickými cvičeními a teoretickými znalostmi.

Kurz je dodáván online prostřednictvím Canvas, online učebního prostředí University of Stirling .

Na konci studií budete mít dovednosti potřebné pro práci na manažerské úrovni v oboru public relations. Budete mít možnost:

analyzovat prostředí, problémy, organizační kultury a vztahy týkající se reputace organizacestanovit cíle a navrhnout a realizovat programy pro styk s veřejnostíprovádět výzkum a hodnoceníprovize průzkum trhupoužívat masovou komunikaci, média a psychologické teorie v různých souvislostechanalyzovat a plně využívat digitální médiaNejdůležitější důvody ke studiu s námi... [-]
Spojené království Stirling
October 2019
Kombinované
30 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Stirling

Ponořte se do různých kultur, zatímco studujete na tomto interdisciplinárním, pokročilém postgraduálním kurzu Strategické komunikace a public relations, který společně do ... [+]

Přehled

Ponořte se do různých kultur, zatímco studujete na tomto interdisciplinárním, pokročilém postgraduálním kurzu Strategické komunikace a public relations, který společně dodává University of Stirling a Univerzita Pompea Fabra. Budete mít výhodu z mezinárodní perspektivy, která bude mít příležitost studovat jak v Stirlingu, tak v Barceloně.

Učený výhradně v angličtině, kurz nabízí praktický přístup a současně poskytuje vám teoretické základy, které musíte procvičovat s veřejnými vztahy na manažerské úrovni.

Získáte společný titul MSc z University of Stirling a Pompeu Fabra University. Strávíte semestr 1 na University of Stirling a pak se přesunete na Univerzitu Pompea Fabra na semestr 2. Můžete se tedy rozhodnout, zda chcete mít svou dizertaci pod dohledem pracovníků ve Stirlingu nebo Pompeu Fabře.... [-]

Spojené království Stirling
September 2019
Denní studium
12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Manchester Metropolitan University

Otevřenému absolventům, kteří absolvovali předměty v předmětu, tento kurz nepředpokládá žádné předchozí znalosti o vztazích s veřejností a je vhodný pro studenty z UK, EU ... [+]

Přehled

Otevřenému absolventům, kteří absolvovali předměty v předmětu, tento kurz nepředpokládá žádné předchozí znalosti o vztazích s veřejností a je vhodný pro studenty z UK, EU a zahraniční, kteří chtějí pokročit v akademickém poznání PR. Je také vhodný pro ty, kteří nemají titul, ale mají odpovídající zkušenosti.

Spojením jedinečné kombinace akademických a praktických dovedností v oblasti vztahů s veřejností vám tento kurz umožní rozvinout úspěšnou kariéru v neuvěřitelně dynamickém sektoru. Se silným důrazem na uplatňování znalostí pro praktické dovednosti v průmyslu, jako je psaní PR, vztahy s médii, digitální komunikace a řízení klientů, jsou podpořeny akademickou rigorózností zaměřenou na strategii PR, plánování kampaní a PR specializaci.... [-]

Spojené království Manchester
September 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině