Public Relations - PR programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Public Relations - PR programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Public Relations - PR

Magisterský titul se uděluje jednotlivcům po dokončení cyklu pokročilých studijních kurzů, které demonstrují zvládnutí a porozumění ve specifických oblastech znalostí. Studijní programy mohou být dokončeny za dva až čtyři roky.

Co je to MSc v oboru Public Relations? Jedná se o studijní obor zaměřený na komunikační trendy, nejnovější postupy a pokročilé digitální nástroje. Studenti se naučí vylepšit obraz organizace pomocí kreativních zpráv a vytváření vztahů s médii. Propagace je strategicky využívána k důsledné komunikaci nebo zvládnutí komunikačních krizí, od firem až po sport. Obchodní projekty nebo živé poradenské služby pro skutečné klienty mohou být součástí programu. Kurzy se mohou zabývat teoretickými základy a zároveň poskytovat praktické zkušenosti na manažerské úrovni.

Strategické plánování je základní dovednost, která se běžně získává při zapsání do magisterského programu. Dobře vyspělé výzkumné a psací schopnosti jsou základy, které mohou být použity v každodenním životě jednotlivce i v jeho kariéře.

Náklady mohou kolísat mezi vzdělávacími institucemi a délkou programu. Jednotlivci by měli kontaktovat školu, která je předmětem zájmu, a to přímo za nejaktuálnější nabídku a poplatky, a požádat o finanční pomoc a příležitosti ke stipendiu.

Magisterský titul v oboru Vztahy s veřejností může vést ke kariérním příležitostem ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru. Poptávka po specialisty na styk s veřejností je vysoká v řadě oblastí, což může znamenat vyšší platy a rychlou cestu po korporátním žebříčku. Manažeři fundraisingu plánují a koordinují kampaně za dary. Pracovníci schůzek a událostí koordinují všechny aspekty firemních akcí a firemních konferencí. Marketingoví manažeři vytvářejí veřejný zájem o produkty nebo služby své organizace.

Získat MSc ve veřejných vztazích může postavit jednotlivce pro úspěšnou kariéru. Mnoho vzdělávacích institucí nabízí tento stupeň na místě a on-line po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více

Magistr V Marketingu - Public Relations

Liberty University Online
Online forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Lynchburg

Liberty University Master of Science v Marketing - Public relations on-line program pomáhá public relations nejlepší místo, studentů psaní, komunikace, výzkum a vůdčí schopnosti, příprava, aby se stali kvalifikovaní, profesionální obchodní vedení. [+]

Liberty University Master of Science v Marketing - Public relations on-line program pomáhá public relations nejlepší místo, studentů psaní, komunikace, výzkum a vůdčí schopnosti, příprava, aby se stali kvalifikovaní, profesionální obchodní vedení. Oblasti studia zahrnují mediálních technologií, komunikačních strategií a kampaní pro digitální věk, včetně komplexního průzkumu veřejného teorie vztahů ao tom, jak být úspěšný v podnikových, soukromých a neziskového sektoru.

Politiky boje proti diskriminaci

[-]

MSc Ve Strategických Vztazích S Veřejností

University of Stirling
Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2018 Spojené království Stirling + 1 více

MSc v strategických vztazích s veřejností a komunikační management vybaví studenty potřebnými praktickými a analytickými dovednostmi pro profesní kariéru a zkoumá, jak navrhnout, implementovat a hodnotit vztahy s veřejností a programy. [+]

Úvod

MSc / dip v strategických vztazích s veřejností a komunikace Management vybaví studenty s potřebnými praktickými a analytickými dovednostmi pro profesní kariéru a zkoumá, jak navrhnout, provádět a hodnotit public relations (PR) a programy.

Akreditace

MSc / Dip v strategických vztazích s veřejností

Nejdůležitější důvody ke studiu s námiDůraz programu na to, jak teorie může pomoci při informování o praxi, je velmi užitečným nástrojem pro ty, kteří chtějí pokročit ve své kariéře a získat manažerská pozice v oboru public relations.Jsme schváleni Chartered Institute of Public Relations, který poskytuje důležité síťové příležitosti a zvyšuje šance na získání zaměstnání.Budeme průběžně informováni o nových pokrocích, včetně využití digitálních médií v oblasti public relations.Program na University of Stirling je jedním z nejdéle zřízených magisterských programů pro styk s veřejností v Evropě.Naše průmyslové vazby jsou nevýrazné. Máme vynikající program pro hostující řečníky a studentům nabízíme možnost pracovat s reálnými klienty v rámci kurzu.Cíle předmětu... [-]

MSc Ve Strategických Vztazích S Veřejností (Online)

University of Stirling
Online forma Kombinované 30 měsíců October 2018 Spojené království Stirling

Tento kurz on-line učení pro styk s veřejností byl speciálně vytvořen tak, aby poskytoval přístup těm, jejichž práce nebo domácí povinnosti jim brání v absolvování kurzu na plný úvazek. Jako uznání zvláštních požadavků on-line učení byly vytvořeny podpůrné sítě ve formě studentské sítě, akademických učitelů a rezidenčních škol. [+]

Úvod

Tento kurz on-line učení pro styk s veřejností byl speciálně vytvořen tak, aby poskytoval přístup těm, jejichž práce nebo domácí povinnosti jim brání v absolvování kurzu na plný úvazek. Jako uznání zvláštních požadavků on-line učení byly vytvořeny podpůrné sítě ve formě studentské sítě, akademických učitelů a rezidenčních škol.

Cíle předmětu

Kurz rozvíjí kritické zhodnocení role public relations v současné společnosti a také klíčové analytické, manažerské a komunikační dovednosti. Kurz se věnuje odborným dovednostem, testuje se praktickými cvičeními a teoretickými znalostmi.

Do konce kurzu byste měli zvládnout dovednosti potřebné pro práci na manažerské úrovni v oboru public relations. Měli byste být schopni:... [-]


MSc Ve Strategické Komunikaci

University of Stirling
Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Stirling

Strategické sdělení MSc [+]

Úvod

Tato varianta našich zavedených MSc Strategic Public Relations

Strategické sdělení MSc

Budete mít možnost se zúčastnit semináře o veřejných záležitostech a lobbying v Bruselu, který zahrnuje návštěvy Evropského parlamentu, Evropské komise a semináře odborného průmyslu s předními odborníky na veřejné záležitosti a odborníky na styk s veřejností v Bruselu.

Tento kurz se vyučuje zcela v angličtině a studenti získají společný titul MSc z University of Stirling a Pompeu Fabra University. Studenti tráví semestr 1 na University of Stirling a pak se přestěhují na Univerzitu Pompea Fabra na 2. semestr. Studenti se pak rozhodnou, zda si přejí, aby jejich disertační práce řídili Stirling nebo Pompeu Fabra.... [-]


MSc V Oboru Vztahy S Veřejností

Manchester Metropolitan University
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Manchester

Otevřenému absolventům, kteří absolvovali předměty v předmětu, tento kurz nepředpokládá žádné předchozí znalosti o vztazích s veřejností a je vhodný pro studenty z UK, EU a zahraniční, kteří chtějí pokročit v akademickém poznání PR. Je také vhodný pro ty, kteří nemají titul, ale mají odpovídající zkušenosti. [+]

Přehled

Otevřenému absolventům, kteří absolvovali předměty v předmětu, tento kurz nepředpokládá žádné předchozí znalosti o vztazích s veřejností a je vhodný pro studenty z UK, EU a zahraniční, kteří chtějí pokročit v akademickém poznání PR. Je také vhodný pro ty, kteří nemají titul, ale mají odpovídající zkušenosti.

Spojením jedinečné kombinace akademických a praktických dovedností v oblasti vztahů s veřejností vám tento kurz umožní rozvinout úspěšnou kariéru v neuvěřitelně dynamickém sektoru. Se silným důrazem na uplatňování znalostí pro praktické dovednosti v průmyslu, jako je psaní PR, vztahy s médii, digitální komunikace a řízení klientů, jsou podpořeny akademickou rigorózností zaměřenou na strategii PR, plánování kampaní a PR specializaci.... [-]