Public Relations - PR programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Public Relations - PR programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Public Relations - PR

Magisterský titul se uděluje jednotlivcům po dokončení cyklu pokročilých studijních kurzů, které demonstrují zvládnutí a porozumění ve specifických oblastech znalostí. Studijní programy mohou být dokončeny za dva až čtyři roky.

Co je to MSc v oboru Public Relations? Jedná se o studijní obor zaměřený na komunikační trendy, nejnovější postupy a pokročilé digitální nástroje. Studenti se naučí vylepšit obraz organizace pomocí kreativních zpráv a vytváření vztahů s médii. Propagace je strategicky využívána k důsledné komunikaci nebo zvládnutí komunikačních krizí, od firem až po sport. Obchodní projekty nebo živé poradenské služby pro skutečné klienty mohou být součástí programu. Kurzy se mohou zabývat teoretickými základy a zároveň poskytovat praktické zkušenosti na manažerské úrovni.

Strategické plánování je základní dovednost, která se běžně získává při zapsání do magisterského programu. Dobře vyspělé výzkumné a psací schopnosti jsou základy, které mohou být použity v každodenním životě jednotlivce i v jeho kariéře.

Náklady mohou kolísat mezi vzdělávacími institucemi a délkou programu. Jednotlivci by měli kontaktovat školu, která je předmětem zájmu, a to přímo za nejaktuálnější nabídku a poplatky, a požádat o finanční pomoc a příležitosti ke stipendiu.

Magisterský titul v oboru Vztahy s veřejností může vést ke kariérním příležitostem ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru. Poptávka po specialisty na styk s veřejností je vysoká v řadě oblastí, což může znamenat vyšší platy a rychlou cestu po korporátním žebříčku. Manažeři fundraisingu plánují a koordinují kampaně za dary. Pracovníci schůzek a událostí koordinují všechny aspekty firemních akcí a firemních konferencí. Marketingoví manažeři vytvářejí veřejný zájem o produkty nebo služby své organizace.

Získat MSc ve veřejných vztazích může postavit jednotlivce pro úspěšnou kariéru. Mnoho vzdělávacích institucí nabízí tento stupeň na místě a on-line po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více

MSc V Oboru Public Relations

Manchester Metropolitan University
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2018 Spojené království Manchester + 1 více

Otevřete se absolventi drží tituly v každém předmětu, tento kurz nepřebírá žádnou předchozí znalost public relations (PR) a je vhodný pro UK, EU a mezinárodní studenty, kteří chtějí postoupit své akademické znalosti o PR. [+]

Tento program bude pozici, kterou si jako "plus dva" kandidáta schopného rychlého propagace prostřednictvím silného portfolia odborných dovedností, jakož i akademické teorie. Živý poradenství projekt pro konečné práce

Pedagogické pracovníky v tomto programu jsou z oddělení marketingu, provozu a Digital Business a kombinovat bohatý mix průmyslu zkušený a výzkum aktivní akademických pracovníků.

Typické jednotky studia mohou zahrnovat

Jednotky na programu jsou navrženy tak, aby rozvíjet své kritické myšlení v klíčových oblastech, a zároveň umožňuje uplatnit své učení do praxe podniku živé Business Client projektu, před zahájením práce na bázi poradenství.... [-]


MSc V Oboru Strategických Vztahů S Veřejností A řízení Komunikační

University of Stirling
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Stirling + 1 více

MSc ve strategickém public relations a řízení komunikace vybavuje studenty potřebné praktické a analytické dovednosti pro profesionální kariéru, a zkoumá, jak navrhovat, implementovat a hodnotit vztahy s veřejností (PR) a programy. [+]

MSc ve strategickém public relations a řízení komunikace vybavuje studenty potřebné praktické a analytické dovednosti pro profesionální kariéru, a zkoumá, jak navrhovat, implementovat a hodnotit vztahy s veřejností (PR) a programy.

Akreditace

MSc ve strategickém PR a komunikace Management je uznána UK Chartered Institute of Public Relations (Cipr).

Nejlépe důvodů, proč studovat u nás Důraz programu na to, jak teorie může pomoci informovat praxi je velmi užitečným nástrojem pro ty, kteří hledají k pokroku svou kariéru a získat vedoucí pozice v rámci odvětví public relations. Jsme schválen Chartered Institute of Public Relations, která poskytuje významné navazování kontaktů a zvyšuje šance na získání zaměstnání. Držíme krok s novými pokroky, včetně toho, jak digitální média se používá v oblasti public relations. Program na University of Stirling je jedním z nejdéle zavedených public relations magisterských programů v Evropě. Naše odkazy průmyslu jsou na špičkové úrovni. Máme vynikající program, host a my poskytnout studentům možnost pracovat na reálných klientů, jako součást kurzu. Cíle kurzu ... [-]

MSc V Oboru Strategických Komunikace A Public Relations (joint Degree)

University of Stirling
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Stirling

MSc strategické komunikace a Public Relations je interdisciplinární, pokročilé úrovni učil zavedenými akademiky a odborníky z praxe. Nabízí hands-on přístup, zatímco ve stejnou dobu a poskytuje tak s teoretickými základy nezbytné pro provedení public relations na manažerské úrovni. [+]

Tato varianta našeho zavedeného samozřejmě strategické vztahy a komunikační management MSc Public je dodáván společně s naším partnerem Pompeu Fabra University v Barceloně, Španělsko. Tento kurz poskytuje studentům solidní mezinárodní pohled na strategické komunikace a poskytuje možnost studovat jak v Stirling, Velké Británii, a Barcelona, ​​Španělsko.

MSc strategické komunikace a Public Relations je interdisciplinární, pokročilé úrovni učil zavedenými akademiky a odborníky z praxe. Nabízí hands-on přístup, zatímco ve stejnou dobu a poskytuje tak s teoretickými základy nezbytné pro provedení public relations na manažerské úrovni.

... [-]