Kombinované Prodej v Evropa - Prodej Prodej programy v Evropa

Kombinované Prodej v Evropa - Prodej Prodej programy v Evropa

Prodej

MSC je zkratka pro Master of Science. To je postgraduální vzdělávací pán 's stupně dána vysokými školami v celé řadě zemí. Stupeň je obvykle studován ve vědách a občas v sociálních vědách.

V oblasti podnikání je koncentrace věnovaná prodejem materiálů, hotových výrobků a dalších komodit. Prodej může být vzrušující a rostoucí pole pro zájemce o výzvy marketingu a zvyšování výnosů, zatímco vytváření vztahů mezi odvětví či země.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Kombinované Prodej v Evropa - Udělejte si Prodej v Evropa. Získejte všechny Kombinované Prodej program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

M.Sc. V Managementu Se Specializací Na Digitální Marketing A řízení Prodeje

HEC Management School - University of Liège
Campus forma 2 let September 2018 Belgie Liege

Tento program umožňuje manažerům, aby se specializují v oblasti marketingu, včetně 3 pilířů digitálního hospodářství: digitální marketing, e-komerce a analytických údajů. [+]

Tento program umožňuje manažerům, aby se specializují v oblasti marketingu, včetně 3 pilířů digitálního hospodářství: digitální marketing, e-komerce a analytických údajů.

jeho silné stránky

Tento program je vyvinut ve spolupráci s partnery z Židle v Digital Media & E-Commerce. Jsou pravidelně zváni mluvit během kurzů vztahujících se k jejich odbornosti.

Digitální ekonomika se rychle rozvíjí a naše partnerské společnosti, aby to pro nás možné uspořádat program up-to-date, který sleduje nejnovější digitální trendy.

Cíle Chcete-li pochopit digitální ekonomiku jako celek a naučit se vypracovat strategii vícekanálový ve společnosti; Předvídat digitální trh identifikací budoucí příležitosti a výzvy; Formulovat nový, založený na digitální strategie; Pochopit a posoudit druhy technologie používané při provádění strategií na digitální marketing, e-commerce a datové analytiky; K realizaci technik analýzy řešit problémy managementu, marketingu a prodeje. Cílové skupiny ... [-]

MSc V Mezinárodním řízení Prodeje

ESCP Europe Business School
Campus forma 2 let September 2018 Francie Paris Německo Berlin + 1 více

[+]

Studium na Berlín a Paříž areálech.

Vědecký ředitel: Prof. Frank Jacob

Cíle programu

Master in International Sales Management je 2-rok plný-time Master of Science programu, který kombinuje specifické znalosti na všech úrovních řízení prodeje s obecným Content Management v silném mezinárodním kontextu.

Kariérní možnosti

Master in International Sales management připravuje studenty - a otevírá dveře - atraktivních pracovních příležitostí v oblasti prodeje na těchto místech: International Sales Executive, zákazník poradce, obchodní příležitost pro vývojáře, International Key Account Manager, kategorie Sales Group Leader, Country Sales Director , International Trade manager International Channels manager atd.... [-]